Taşınabilir CD Çalar

  Taşınabilir CD Çalar

  Super ince ve ultra hafif

  Son derece ince ve hafif tasarımı, kendini gösteren yenilikler ve zarafetiyle AX7201 Portatif CD çalar, 72 saatlik pil kullanım süresiyle, dünya daki en zarif CD çalardır. Bu CD çalar, rakipsiz dayanıklılığıyla, yüksek teknoloji ürünü müthiş bir magnezyum mahafazaya sahiptir.

Videolar

[trigger to render Video Gallery]

Görüntüler

Super ince ve ultra hafif

 • Dijital Dinamik Bas Kuvvetlendirme ile her ses seviyesinde optimum bas

  Dijital Dinamik Bas Kuvvetlendirme ile her ses seviyesinde optimum bas

  Dijital Dinamik Bas Kuvvetlendirme, yüksek ses seviyelerinde seste bozulmaya yol açmadan maksimum bas güçlendirme yapan ve düşük ses seviyelerinde alt uç bas frekanslarının yok olmasını önleyen akıllı bir bas güçlendiricisidir. Gelişmiş elektronik teknolojisiyle ses seviyesi ve bas düzeyleri sürekli olarak izlenir, her ikisi de hassas şekilde kalibre edilir ve seste bozulmaların önüne geçilir, böylece optimum bas ses elde edilir. Dijital Dinamik Bas Güçlendirme, seçtiğiniz ses seviyesi ne olursa olsun, olağanüstü bas performansının keyfini çıkarmanızı sağlar.

 • 45 saniye ESP™

  Elektronik Atlama Koruması, siz jogging yaparken veya hareket halindeyken CD çalarınız çarpma ve sarsıntılara maruz kaldığında bile atlamasız müzik yayını yapmasını sağlayan kullanışlı bir özelliktir. Elektronik Atlama Koruması özelliği bulunan cihazlarda, kesintisiz müzik dinleme sağlamak üzere otomatik olarak hem içerikleri hem de lazer dönüş hızlarını ayarlayan akıllı bir elektronik tampon bulunmaktadır.

 • CD, CD-R ve CD-RW diskleri çalar

  Philips, piyasada bulunan birçok disk türüyle uyumlu olan ürünleriyle tanınmaktadır. Bu müzik sistemiyle CD, CD-R ve CD-RW disklerdeki müziğin keyfini çıkarabilirsiniz. CD-RW (Yazılabilir CD Uyumlu), müzik sisteminizin hem Kaydedilebilir CD (CD-R) hem de Yazılabilir CD (CD-RW) diskleri çalabilmesi anlamına gelir. CD-R disklerin üzerine bir kere kayıt yapılabilir ve bu diskler tüm CD çalarlarda kullanılabilir. CD-RW disklerin üzerine ise birçok kez kayıt yapılabilir, tekrar yazılabilir ve bu diskler sadece uyumlu CD çalarlarda kullanılabilir.

Tüm teknik özellikleri gör

En son görüntülenen ürünler

İlginizi çekebilecekler: