Saatli Radyo

  Saatli Radyo

  En sevdiğiniz parçayla uyanın

  Geniş açılı stereo ve bas refleksli hoparlörler, uyanmayı bir zevke dönüştürüyor! Tüm faydaları görün

Videolar

[trigger to render Video Gallery]

Görüntüler

En sevdiğiniz parçayla uyanın

 • CD çalma ve uyandırma parçası

  CD çalma ve uyandırma parçası

  En sevdiğiniz CD'yi dinleyerek uyanın. Tek yapmanız gereken istediğiniz CD'yi Philips ses sisteminizin CD çalarına takmak ve CD dinleyerek uyanmak istediğiniz saati ayarlamak. Uyanma saati geldiğinde, Philips ses sisteminiz otomatik olarak taktığınız CD'yi çalmaya başlayacaktır.

 • Çift alarmlı saat

  Çift alarmlı saat

  Philips ses sisteminde iki alarm saati ayarlanabilir. Birini kendiniz diğerini de yanınızdaki kişi için ayarlayabilirsiniz.

 • Güne keyifli başlamak için nazik uyandırma

  Güne keyifli başlamak için nazik uyandırma

  Ses düzeyi aşamalı olarak artan alarm ile güne nazik bir biçimde uyandırılarak başlayın. Ses düzeyi önceden ayarlanmış alarmlar, ya sizi uyandıramayacak kadar düşük ya da uyandırırken rahatsız edecek kadar yüksek bir ses çıkarır. Sevdiğiniz müzikle, radyo istasyonuyla ya da zil sesiyle uyanmak için seçiminizi yapın. Nazik uyandırma alarm ses düzeyi düşük bir tondan yüksek bir tona doğru aşamalı olarak artarak sizi nazikçe uyandırır.

 • En sevdiğiniz müzikle uykuya dalmak için kapanma zamanlayıcısı

  En sevdiğiniz müzikle uykuya dalmak için kapanma zamanlayıcısı

  Kapanma zamanlayıcısı, uykuya dalmadan önce istediğiniz müziği veya radyo istasyonunu ne kadar süreyle dinlemek istediğinizi belirlemenize olanak tanır. Basitçe bir zaman birimi (1 saate kadar) belirtin ve uykuya dalarken dinlemek istediğiniz bir CD veya radyo istasyonu seçin. Set seçtiğiniz süre boyunca çalacak ve daha sonra otomatik olarak, düşük enerji tüketiminde, sessiz bekleme moduna geçecektir. Kapanma Zamanlayıcısı, koyunları saymanıza gerek kalmadan veya cihazı açık bırakmaktan korkmadan, sevdiğiniz CD'yle veya radyo DJ'iyle uykuya dalmanıza olanak verir.

 • Daha fazla erteleme için alarm tekrarı

  Daha fazla erteleme için alarm tekrarı

  Philips Saatli radyo, uyuyakalmamanız için erteletme özelliğine sahip. Alarm çaldıktan sonra biraz daha uyumak isterseniz, tek yapmanız gereken Alarmı Tekrarla düğmesine bir kez basmak ve uyumaya devam etmek. Alarm dokuz dakika sonra tekrar çalar. Alarmı tamamen kapatana kadar her dokuz dakikada bir Alarmı Tekrarla düğmesine basmaya devam edebilirsiniz.

 • Radyo keyfi için AM/FM tuner

  Radyo keyfi için AM/FM tuner
 • Büyük LCD ekran, kontrol fonksiyonlarının seçilmesini kolaylaştırır

  Büyük LCD metin ekranı kolaylıkla kontrol seçenekleri içinde dolaşmanıza yardım ederken, ekran arka ışıklandırması, karanlıkta ev eğlence ortamınızı tamamlamanıza yardımcı olur. Haberlerden ve kontrolden uzak kalmayın.

Tüm teknik özellikleri gör

En son görüntülenen ürünler

İlginizi çekebilecekler: