Dijital istasyon ayarlı saatli radyo

  Dijital istasyon ayarlı saatli radyo

  Büyük ekranlı saatli radyo

  Aileniz Philips saatli radyoyu kullanmaya bayılacak. Hem o anki saati, hem de alarmın çalacağı saati gösteren, karanlıkta bile okunması kolay büyük ve parlak LED ekran. Zahmetsizce kurulum yapmanıza yardımcı olan üç ön kadran. Tüm faydaları görün

Videolar

[trigger to render Video Gallery]

Görüntüler

Dijital istasyon ayarlı saatli radyo

Büyük ekranlı, FM/MW, Dijital istasyon ayarı, Alarm, Zaman ve alarm yedekleme AJ3551/12 Benzer ürünler bul

Büyük ekranlı saatli radyo

 • Sevdiğiniz radyo istasyonuyla veya zil sesiyle uyanın

  Sevdiğiniz radyo istasyonuyla veya zil sesiyle uyanın

  En sevdiğiniz radyo istasyonuyla veya zil sesiyle uyanın. Tek yapmanız gereken Philips Saatli radyonuzun alarmını sizi en son dinlediğiniz radyo istasyonuyla ya da zil sesiyle uyandıracak şekilde ayarlamak. Uyanma saati geldiğinde Philips Saatli radyonuz otomatik olarak ayarladığınız radyo istasyonunu açar ya da zil sesini çalıştırır.

 • Güne keyifli başlamak için nazik uyandırma

  Güne keyifli başlamak için nazik uyandırma

  Ses düzeyi aşamalı olarak artan alarm ile güne nazik bir biçimde uyandırılarak başlayın. Ses düzeyi önceden ayarlanmış alarmlar, ya sizi uyandıramayacak kadar düşük ya da uyandırırken rahatsız edecek kadar yüksek bir ses çıkarır. Sevdiğiniz müzikle, radyo istasyonuyla ya da zil sesiyle uyanmak için seçiminizi yapın. Nazik uyandırma alarm ses düzeyi düşük bir tondan yüksek bir tona doğru aşamalı olarak artarak sizi nazikçe uyandırır.

 • Daha fazla rahatlık için istasyon ayarlı dijital radyo

  Daha fazla rahatlık için istasyon ayarlı dijital radyo

  Hafızaya almak istediğiniz radyoyu ayarlayın ve frekansı kaydetmek için hafızaya alma tuşunu basılı tutun. Hafızaya alınan radyo istasyonları sayesinde her seferinde elle ayarlamadan, en sevdiğiniz radyo istasyonuna hızla erişebileceksiniz.

 • Ayarlanabilir ekran parlaklığı sayesinde izleme konforu

  Ayarlanabilir ekran parlaklığı ekranı gereksinimlerinize uyarlayabilmenize olanak verir.

 • Kullanma kılavuzu olmadan saat ve alarm ayarı sunan kolay saat seti

  Saat ve alarm ayarı o kadar kolay ki Hızlı Başlangıç Kılavuzuna veya Kullanım Kılavuzuna başvurmanız gerekmeyebilir. Saat ve alarm ayarını yapmak için tek yapmanız gereken Saatli radyonun dokunmatik ekran tuşlarına bakmak.

 • Kolay görüntüleme için büyük ekran

  Geniş ekran sayesinde içeriği kolayca okuyabilirsiniz. Artık uzaktan bile saati ve alarmı kolayca görebileceksiniz. Yaşlılar veya gözü bozuk olanlar için ideal.

 • Ayarlanabilir zamanlayıcı, radyoyu ayarlanan saatte kapatır

  Radyonun çalma süresini, dijital zamanlayıcıda istediğiniz süreyi dakika olarak ayarlayarak kolayca kontrol edebilirsiniz. Zamanlayıcı otomatik olarak geri saymaya başlar ve sürenin sonunda radyoyu kapatır.

Tüm teknik özellikleri gör

En son görüntülenen ürünler

İlginizi çekebilecekler: