Saatli Radyo

  Saatli Radyo

  Horoz sesli uyandırma alarmıyla alarm zaman göstergesi

  Geleneksel saatli radyolardan daha az yer kaplarlar ve daha şık görünürler. Ancak tıpkı onlar gibi aynı sağlam güvenilirlik içinde çalışırlar.

Videolar

[trigger to render Video Gallery]

Görüntüler

Horoz sesli uyandırma alarmıyla alarm zaman göstergesi

 • Sevdiğiniz radyo istasyonuyla veya zil sesiyle uyanın

  Sevdiğiniz radyo istasyonuyla veya zil sesiyle uyanın

  En sevdiğiniz radyo istasyonuyla veya zil sesiyle uyanın. Tek yapmanız gereken Philips Saatli radyonuzun alarmını sizi en son dinlediğiniz radyo istasyonuyla ya da zil sesiyle uyandıracak şekilde ayarlamak. Uyanma saati geldiğinde Philips Saatli radyonuz otomatik olarak ayarladığınız radyo istasyonunu açar ya da zil sesini çalıştırır.

 • Çift alarmlı saat

  Çift alarmlı saat

  Philips ses sisteminde iki alarm saati ayarlanabilir. Birini kendiniz diğerini de yanınızdaki kişi için ayarlayabilirsiniz.

 • Radyo keyfi için AM/FM tuner

  Radyo keyfi için AM/FM tuner
 • Farklı bir uyandırma sesi

  Yeni ve farklı Horoz sesli Uyandırma Alarmı, esprili bir alarm seçeneğidir. Ayrıca radyo alarmı veya geleneksel zil sesini de seçebilirsiniz. Alarm Ayarı düğmesine basıp uyanacağınız saati ayarlayın ve alarm türünü seçin yeter. Horoz sesli Uyandırma Alarmı seçilirse, alarm ekranında bir horoz simgesi görünür. Demo modunda, alarmın sesini deneyebilirsiniz. Horoz sesli Uyandırma Alarmı, sabahlarınızı renklendirir ve sizi horoz sesiyle uyandırarak, gününüze eğlence katar.

 • Alarm Saati Ekranı, uyanma saatini gösterir

  Alarm Saati Ekranı her zaman hem o anki saati, hem de alarmın çalacağı saati gösterir. Bu, alarmın açık olup olmadığını ve ne zaman çalacağını anlamak için düğmeye basmanıza gerek bırakmaz. Alarm Saati Ekranı, alarmın doğru olarak ayarlanmış olduğundan ve istediğiniz saatte uyanacağınızdan her zaman emin olmanızı sağlar.

 • Pil zayıf gösterimi, pillerin ne zaman yenilenmesi gerektiğini gösterir

  Pillerin ne zaman yeniden şarj edileceğini veya değiştirileceğini zamanında bilmek için.

Tüm teknik özellikleri gör

En son görüntülenen ürünler

İlginizi çekebilecekler: