Çalar saat

  Çalar saat

  Kompakt çalar saat

  Kompakt Philips çalar saat, otomatik kapanan LCD arkadan aydınlatmayla birlikte saat, alarm ve takvim ayarlarını kolayca yapmanıza olanak sağlar. Tek bir AA pille çalıştığından, seyahatler için mükemmeldir. Alarm erteleme özelliğiyle beş dakika daha alarmı erteleyebilirsiniz.

Videolar

[trigger to render Video Gallery]

Görüntüler

Kompakt çalar saat

 • Geniş, arka aydınlatmalı LCD'de, zayıf ışıkta bile kolay izleme

  Geniş, arka aydınlatmalı LCD'de, zayıf ışıkta bile kolay izleme

  Arkadan aydınlatmalı LCD ekran, zayıf ışıkta bile kolay izleme ve kullanma olanağı ile bir bakışta tüm bilgileri kolayca görme olanağı sağlar.

 • Alarm Saati Ekranı, uyanma saatini gösterir

  Alarm Saati Ekranı her zaman hem o anki saati, hem de alarmın çalacağı saati gösterir. Bu, alarmın açık olup olmadığını ve ne zaman çalacağını anlamak için düğmeye basmanıza gerek bırakmaz. Alarm Saati Ekranı, alarmın doğru olarak ayarlanmış olduğundan ve istediğiniz saatte uyanacağınızdan her zaman emin olmanızı sağlar.

 • İşte ve seyahatlerde kolay taşıma için uygun boyut

  Bu kullanışlı çalar saat, tüm saat ve alarm fonksiyonlarını kompakt boyutlarda sunuyor. Evde veya işyerinde herhangi bir yere yerleştirmek veya yolda yanınızda taşımak için yeterince küçük boyutludur.

 • Uzun pil ömrü için düşük güç tüketimi

  Basit saat ve alarm fonksiyonları ve otomatik kapanma LED arka aydınlatma özelliği sayesinde güç tüketimi düşüktür. Tek bir AA pille saati yaklaşık bir yıl kullanabilirsiniz.

 • Ay ve gün gösterimi

  Saatte, ay ve günü gösteren yerleşik takvim özelliği de bulunmaktadır. Tarihi (yılıyla birlikte) ayarladığınızda, takvim artık yılları da hesaba katacaktır.

 • Seyahatlerde kolaylık sağlayan tek pille çalışma olanağı

  Saat tek bir AA pille çalıştığından, seyahatleriniz için kompakt ve hafif bir çözüm sunar. Saat, alarm ve takvim özelliklerinin tamamından yararlanmak için tek yapmanız gereken pil yuvasına bir AA pil takmak. AA piller çok yaygın bulunduğundan, yolda kolayca değiştirebilirsiniz.

 • 5 dakikalık alarm erteleme özelliği

  Philips Saatli radyo, uyuyakalmamanız için erteletme özelliğine sahip. Alarm çaldıktan sonra biraz daha uyumak isterseniz, tek yapmanız gereken Alarmı Tekrarla düğmesine bir kez basmak ve uyumaya devam etmek. Alarm beş dakika sonra tekrar çalar. Alarmı tamamen kapatana kadar her beş dakikada bir Alarmı Tekrarla düğmesine basmaya devam edebilirsiniz.

 • Basit alarm ve saat ayarı

  Saat ve alarm ayarı o kadar kolay ki Hızlı Başlangıç Kılavuzuna veya kullanım kılavuzuna başvurmanız gerekmeyebilir. Saat ve alarm ayarını yapmak için tek yapmanız gereken Saatli radyonun dokunmatik ekran tuşlarına bakmak.

Tüm teknik özellikleri gör

En son görüntülenen ürünler

İlginizi çekebilecekler: