PhotoFrame

  PhotoFrame

  Anılarınızı kablosuz paylaşın

  PC/Mac bilgisayarınızda kaç fotoğraf var? Çok fazla olduğunu biliyoruz! Philips Kablosuz Dijital PhotoFrame™ sayesinde bilgisayarınızdaki tüm fotoğraf koleksiyonunuzun keyfini ister kablosuz yayın modunda, isterseniz aktarma modunda çıkarabilirsiniz. Tüm faydaları görün

Videolar

[trigger to render Video Gallery]

Görüntüler

Anılarınızı kablosuz paylaşın

 • İki tıklatmayla PhotoFrame kablosuz bağlantı kurulumu

  Wi-Fi Korumalı Kurulum, kablosuz PhotoFrame ve kablosuz yönlendirici arasında kablosuz bağlantı kurmanın en kolay ve en güvenli yoludur. Kurulumu tamamlamak için tek yapmanız gereken kablosuz yönelticinizde WPS butonuna ve PhotoFrame'deki WPS butonuna basmak.

 • Bilgisayarınızdaki fotoğrafları kablosuz olarak görüntüleyin

  Kablosuz fotoğraf yayınlamayı destekleyen bir PhotoFrame ile fotoğraflarınızı PhotoFrame üzerinde saklamanız gerekmez. Bunun yerine, evdeki bilgisayarınızda bulunan tüm fotoğraflar ya da Internet üzerindeki en sevdiğiniz fotoğraflar kablosuz olarak PhotoFrame üzerinde yayınlanır. PhotoFrame üzerinde bu fotoğraflara kolayca göz atarken, depolama kapasitesi hakkında endişelenmeniz de gerekmez.

 • Kolay sürükle ve bırak yazılımıyla fotoğrafları kablosuz aktarın

  PhotoFrame Yöneticisi - kablosuz, albümlerinizi ve fotoğraflarınızı görüntülemenizi, yönetmenizi ve düzenlemenizi sağlayan kablosuz fotoğraf yönetimi yazılımıdır. PhotoFrame Yöneticisi Windows XP, Windows Vista ve Mac OS X işletim sistemlerinde çalışır ve iPhoto yazılımıyla uyumludur. Bu yazılım ayrıca tek bir sürükle ve bırak işlemiyle fotoğraflanınızı kablosuz olarak kolayca PhotoFrame'a aktarmanızı sağlar!

 • Canlı ve doğal cilt tonları için imagen Pro

  Eşsiz Philips imagen geliştirme teknolojisi, fotoğraflarınızı otomatik olarak rengi düzeltip en iyi kontrasta ayarlayacak şekilde analiz eder. imagen Pro, daha iyi renk hassasiyeti, renk derinliği ve akıllı kontrast için imagen'deki üç temel unsuru içeren daha gelişmiş bir geliştirme teknolojisidir. En önemlisi, imagen Pro gelişmiş cilt rengi kontrolü, net görüntüler ve hareketsiz görüntüler için çok önemli olan titreşimsiz fotoğraf görüntüleme sunar.

 • Dikey veya yatay modlara uyarlama için otomatik fotoğraf yönlendirme

  Otomatik yatay/dikey algılama, PhotoFrame yönünü algılayan bir sensör içerir ve her fotoğrafı kendi doğru modunda görüntüler.

 • Kolajlar ile eğlenin: tek görünümde birden fazla fotoğraf görüntüleyin

  Kolaj, ekran boyutundan küçük olan fotoğraflarda ortaya çıkan kalın kenarlıkları önlemek amacıyla farklı fotoğrafların rastgele ve otomatik bir şekilde bir arada görüntülendiği bir slayt gösterisi efektidir.

 • RadiantColor ile eski anılara yeni bir parlaklık katın

  RadiantColor, tam ekrandan küçük fotoğrafların kenarlarındaki renkleri genişletip siyah çubukları ve en-boy oranı bozulmasını ortadan kaldırarak küçük fotoğrafların en iyi oran olan 4:3 oranında görüntülenmesini sağlayan, özel bir Philips teknolojisidir.

 • Ortam ışığını algılayarak otomatik olarak ışık kısma aracılığıyla güç tasarrufu

  Smart Power Pro, ortam aydınlatmasının durumunu algılayıp PhotoFrame'i açıp kapatarak çevre koruma için enerji tüketimini düşürüp PhotoFrame enerji maliyetinizi üçte birine kadar düşüren bir sensördür. En iyisi de tüm bunların tamamen otomatik olarak yapılıyor olması!

 • Görüntüdeki bozulmaları önleyen optimum 4:3 en-boy oranı

  Philips dijital PhotoFrame, fotoğrafınızı, en iyi görüntüleme deneyimi için 4:3 oranında gösterir.

Tüm teknik özellikleri gör

En son görüntülenen ürünler

İlginizi çekebilecekler: