PhotoFrame

  PhotoFrame

  Anılarınızı paylaşın

  PC'nizde kaç dijital fotoğraf gizli? Philips PhotoFrame™ ile anılarınızı görün, paylaşın, düzenleyin ve yeniden yaşayın, dijital fotoğraflarınızı PC olmadan mükemmel kalitede görüntülemenin en kolay yolu. Tüm faydaları görün

Videolar

[trigger to render Video Gallery]

Görüntüler

Anılarınızı paylaşın

 • Görüntüdeki bozulmaları önleyen optimum 4:3 en-boy oranı

  Philips dijital PhotoFrame, fotoğrafınızı, en iyi görüntüleme deneyimi için 4:3 oranında gösterir.

 • Sınırsız anılar için ek bir SD kart yuvası

  Philips PhotoFrame'iniz depolama alanını genişleten ek bir SD kart yuvasıyla birlikte gelerek tüm anılarınız için fazlasıyla yer açar; anılarınız için neredeyse sınırsız alana sahip olabilirsiniz! Ayrıca Philips'in hafıza kartı yöneticisi sayesinde resimlerinizi her türlü hafıza kartınız arasında kolayca kopyalayabilirsiniz.

 • Dikey veya yatay modlara uyarlama için otomatik fotoğraf yönlendirme

  Otomatik yatay/dikey algılama, PhotoFrame yönünü algılayan bir sensör içerir ve her fotoğrafı kendi doğru modunda görüntüler.

 • Collage Pro ile eğlenin: otomatik olarak veya kendiniz düzenleyin

  Eskiden fotoğraflarınızla uğraşırken, örneğin onları kesip hoş koleksiyonlar yaparken, nasıl eğlendiğinizi hatırlayın! Collage Pro, Philips PhotoFrame tarafından sağlanan eşsiz ve gelişmiş bir özelliktir. Tıpkı Collage özelliğine sahip diğer Philips PhotoFrame'ler gibi otomatik olarak kolaj slayt gösterileri yürütebilirsiniz (rasgele görünüm). Collage Pro ile aynı zamanda kendiniz de kolaj oluşturup düzenleyebilirsiniz. Ayrıca SD kart veya USB bellek gibi birden fazla kaynak kullanarak da kolayca kolaj oluşturabilirsiniz.

 • Canlı ve doğal cilt tonları için imagen Pro

  Eşsiz Philips imagen geliştirme teknolojisi, fotoğraflarınızı otomatik olarak rengi düzeltip en iyi kontrasta ayarlayacak şekilde analiz eder. imagen Pro, daha iyi renk hassasiyeti, renk derinliği ve akıllı kontrast için imagen'deki üç temel unsuru içeren daha gelişmiş bir geliştirme teknolojisidir. En önemlisi, imagen Pro gelişmiş cilt rengi kontrolü, net görüntüler ve hareketsiz görüntüler için çok önemli olan titreşimsiz fotoğraf görüntüleme sunar.

 • Fotoğraflarınızı aktarmanız için kolay bir sürükle ve bırak PC yazılımı

  Philips PhotoFrame'inizi bilgisayarınıza bir USB kablosuyla kolayca bağlayabilirsiniz. PhotoFrame Yöneticisi, fotoğraflarınızı bilgisayardan kolayca PhotoFrame'inize sürükleyebilmenizi sağlayan, kullanımı kolay sürükle ve bırak yazılımıdır; gerçekten bu kadar kolay! Bununla birlikte yazılım yakınlaştırma ve kesme gibi basit düzenleme işlemlerini de yapabilmenizi sağlar. Hatta düzenlediklerinizi PhotoFrame'e aktarmadan önce ön izleme de yapabilirsiniz.

 • RadiantColor ile eski anılara yeni bir parlaklık katın

  RadiantColor, tam ekrandan küçük fotoğrafların kenarlarındaki renkleri genişletip siyah çubukları ve en-boy oranı bozulmasını ortadan kaldırarak küçük fotoğrafların en iyi oran olan 4:3 oranında görüntülenmesini sağlayan, özel bir Philips teknolojisidir.

 • Doğal görünümlü gerçek ahşap ön kısım; eviniz için tasarlanmıştır.

  Piyasadaki birçok dijital fotoğraf çerçevesinin tasarımları hiçbir evin iç dekoruna uyum sağlayamaz. Artık Philips basit ve temiz arka kapak tasarımına mükemmel biçimde uyum sağlayan sıcak renkli ve doğal ahşap görünümüne sahip ön kısımlı PhotoFrame'i sunuyor. Evinizin dekoruna uyum sağlamakla kalmaz, her odayı şıklığıyla aydınlatır!

 • Albümler, slayt gösterileri oluşturun ve fotoğraflarınızı düzenleyin

  Akıllı Albüm fotoğraf slaytı gösterilerinizin geçiş efektlerini belirleyip ayarlamanızı sağlamanın yanı sıra albümler oluşturup düzenlemenize de olanak verir.

 • Ortam ışığını algılayarak otomatik olarak ışık kısma aracılığıyla güç tasarrufu

  Smart Power Pro, ortam aydınlatmasının durumunu algılayıp PhotoFrame'i açıp kapatarak çevre koruma için enerji tüketimini düşürüp PhotoFrame enerji maliyetinizi üçte birine kadar düşüren bir sensördür. En iyisi de tüm bunların tamamen otomatik olarak yapılıyor olması!

Tüm teknik özellikleri gör

En son görüntülenen ürünler

İlginizi çekebilecekler: