myAmbiance

LED lustre

  myAmbiance

  LED lustre

  872790091838000 Benzer ürünler bul

  En yüksek ışık kalitesi, en yüksek enerji tasarrufu

  Philips MyAmbiance LED ampuller: Aydınlatmada yeni nesil. Kısılabilen, anında ışık veren, en yüksek enerji tasarrufunu sağlayan, cıva içermeyen özel tasarımlar. Size ışıktan daha fazlasını sunan en yeni ve sınıfının en iyisi yenilikçi ürünler. Tüm faydaları görün

  872790091838000 Benzer ürünler bul

Videolar

[trigger to render Video Gallery]

Görüntüler

myAmbiance LED lustre

12 W (60 W), Normal duylu, Sarı 872790091838000 Benzer ürünler bul

En yüksek ışık kalitesi, en yüksek enerji tasarrufu

Tüm ampullerin yerine kullanılabilir

 • Hoş ışık

  Philips MyAmbiance LED ampuller sıcak beyaz hoş bir ışık verir. Bu enerji tasarruflu LED ampullerle renkler olmaları gerektiği gibi görünür.

 • Ödüllü tasarım

  IF tasarım ödülü sahibi. iF tasarım ödülleri 1953 yılında verilmeye başlamış ve o günden bu yana, tasarımda üstün kalitenin güvenilir bir göstergesi olmuştur.

 • Çoğu anahtarla ışık anında kısılabilir

  Açıldığında anında ışık verir, çoğu anahtarla anında kısılabilir.

 • %90 enerji tasarrufu

  Günümüzde, ışık sağlayan çok sayıda farklı teknoloji bulunmaktadır. Benzer miktarda ışık vermek için bazıları fazla, bazıları ise az enerji gerektirir. Işık kaynaklarını çok veya az verimli hale getiren, bu özelliktir. Standart lambalar enerjinin yalnızca %5'ini ışığa çevirirken, %95'ini ısı olarak harcar. Enerji tasarruflu teknolojiler aynı ışık miktarını %90 daha az enerji tüketimiyle, yani daha az ısı üreterek sağlar. Bu nedenle, enerjiden ve paradan tasarruf sağlarlar.

 • 25 yıla kadar kullanım ömrü

  Modern teknolojiler, standart lambalara göre daha uzun kullanım ömrüne sahiptir. 25 yıl kullanım ömrüne sahip bir lamba, 25 adet standart lamba yerine geçer. Bu nedenle, yıllar geçtikçe paradan tasarruf sağlar ve daha uzun süre dayanırlar. Kullanım ömrü, günlük 2,7 saat veya yıllık 1,000 saat ortalama kullanıma dayanmaktadır. Bu ortalama, farklı mevsimlerde kullanıma (karanlık kış - aydınlık yaz), hava durumuna (güneşli - yağmurlu karanlık gün) ve lambanın kullanıldığı odaya (banyoda kısa süreli kullanım - oturma odasında uzun süreli kullanım) göre değişir.

Tüm teknik özellikleri gör

En son görüntülenen ürünler

İlginizi çekebilecekler: