Halogen

Halojen kapsül lamba

  Halogen

  Halojen kapsül lamba

  872790082358502 Benzer ürünler bul

  Görün ve inanın

  Philips halojen lambalar, en iyi kısılabilirlik özelliği ve uygun bir kullanım ömrüyle parlak, canlı ve enerjiyi verimli kullanan bir ışık sunuyor. Tüm faydaları görün

  872790082358502 Benzer ürünler bul

Videolar

[trigger to render Video Gallery]

Görüntüler

Halogen Halojen kapsül lamba

14 W (20 W), G4 duy, Sarı 872790082358502 Benzer ürünler bul

Görün ve inanın

Halojen aydınlatmada yeni nesil

 • İki kat kullanım ömrü

  İki kat kullanım ömrü

  Bu lamba, standart lambalardan iki kat daha dayanıklıdır. Bu nedenle, daha az maliyet ve daha az zahmet için iki lamba yerine geçer. Kullanım ömrü, günlük 2,7 saat veya yıllık 1.000 saat ortalama kullanıma dayanmaktadır. Bu ortalama, farklı mevsimlerde kullanıma (karanlık kış - aydınlık yaz), hava durumuna (güneşli - yağmurlu karanlık gün) ve lambanın kullanıldığı odaya (banyoda kısa süreli kullanım - oturma odasında uzun süreli kullanım) göre değişir.

 • Parlak, ışıltılı ve enerji verimli

  Şeffaf halojen, aydınlattığı yerlerde güzel yansımalar, aydınlatmadığı yerlerde keskin gölgeler oluşturan ışıltılı bir ışıktır. Philips halojen lambalar iyi bir enerji verimliliğiyle kendi ışık sahnenizi oluşturmanızı sağlar.

 • Kısmak ve sıcak bir ortam oluşturmak için en iyi kısılabilirlik

  Bu Philips lamba tüm anahtarlarla birlikte kullanılabilir ve sadece kısık ışık düzeyini %1'e getirmekle kalmaz, aynı zamanda akkor lambalardan alışkın olduğunuz samimi ortamı da yaratır.

Tüm teknik özellikleri gör

En son görüntülenen ürünler

İlginizi çekebilecekler: