Tornado High Lumen

Spiral enerji tasarruflu ampul

  Tornado High Lumen

  Spiral enerji tasarruflu ampul

  872790080721900 Benzer ürünler bul

  Üstün yüksek lümen/tasarım ve performans

  Üstün performansı (hızlı açılma, daha uzun kullanım ömrü, yüksek açma/kapama sayısı) yüksek lümenli parlak ışık ve geleneksel ampul tasarımıyla birleştirerek, önünüzdeki 20 yıl boyunca paradan tasarruf edeceğinizi bilmenin getirdiği keyfi yaşamanızı sağlar Tüm faydaları görün

  872790080721900 Benzer ürünler bul

Videolar

[trigger to render Video Gallery]

Görüntüler

Tornado High Lumen Spiral enerji tasarruflu ampul

60 W, Beyaz ışık, E27 duy 872790080721900 Benzer ürünler bul

Üstün yüksek lümen/tasarım ve performans

Yüksek lümenle sıcaklık ve parlaklık, uzun ömür ve performans

 • %80'e kadar para ve enerji tasarrufu sağlar

  Bu ampul, standart ampulünüzle karşılaştırıldığında %80'e kadar enerji ve para tasarrufu sağlar. Kendi masrafını çıkartır ve her yıl tasarruf etmenizi sağlar. Yani elektrik faturanızı düşürüp hemen tasarruf yapmaya başlayabilirsiniz.

Tüm teknik özellikleri gör
 • Bir lambanın kırılmasının sağlığınız üzerinde etki yapması son derece düşük bir ihtimaldir. Bir lamba kırıldığında, odayı 30 dakika boyunca havalandırın ve tercihen eldiven giyerek parçaları kaldırın. Parçaları plastik bir poşete koyun ve geri dönüşüm için bölgenizdeki bir atık dönüşüm tesisine götürün. Elektrik süpürgesi kullanmayın.
 • * Kompakt flüoresan lambalar özel atık olarak görülmelidir, geri dönüşüm için bölgenizdeki bir atık dönüşüm tesisine götürülmeleri gerekmektedir. Avrupa Aydınlatma Endüstrisi cıva, diğer metaller, cam vb.'ni geri dönüştürebilen bir altyapı kurmuştur.

En son görüntülenen ürünler

İlginizi çekebilecekler: