Softone

Enerji tasarruflu ampul

  Softone

  Enerji tasarruflu ampul

  872790026026710 Benzer ürünler bul

  Konfor ve Tasarım

  Keyifli dakikalar geçirmek için rahatlayabileceğiniz, gözleri rahatlatan SICAK, YUMUŞAK ışıkla armatürünüzü hoş biçimde tamamlıyor. Bu enerji tasarruflu lamba ile önünüzdeki 10 yıl boyunca paradan tasarruf edeceğinizi bilerek mutlu olacaksınız. Tüm faydaları görün

  872790026026710 Benzer ürünler bul

Videolar

[trigger to render Video Gallery]

Görüntüler

Softone Enerji tasarruflu ampul

11 W, Beyaz ışık, E27 duy 872790026026710 Benzer ürünler bul

Konfor ve Tasarım

Havanıza uygun bir ortam yaratır

 • %80'e kadar para ve enerji tasarrufu sağlar

  Bu ampul, standart ampulünüzle karşılaştırıldığında %80'e kadar enerji ve para tasarrufu sağlar. Kendi masrafını çıkartır ve her yıl tasarruf etmenizi sağlar. Yani elektrik faturanızı düşürüp hemen tasarruf yapmaya başlayabilirsiniz.

Tüm teknik özellikleri gör
 • Bir lambanın kırılmasının sağlığınız üzerinde etki yapması son derece düşük bir ihtimaldir. Bir lamba kırıldığında, odayı 30 dakika boyunca havalandırın ve tercihen eldiven giyerek parçaları kaldırın. Parçaları plastik bir poşete koyun ve geri dönüşüm için bölgenizdeki bir atık dönüşüm tesisine götürün. Elektrik süpürgesi kullanmayın.
 • * Kompakt flüoresan lambalar özel atık olarak görülmelidir, geri dönüşüm için bölgenizdeki bir atık dönüşüm tesisine götürülmeleri gerekmektedir. Avrupa Aydınlatma Endüstrisi cıva, diğer metaller, cam vb.'ni geri dönüştürebilen bir altyapı kurmuştur.

En son görüntülenen ürünler

İlginizi çekebilecekler: