Halogen

Halojen spot

  daha fazla bilgi için şunu indirin: <a href="https://www.download.p4c.philips.com/files/8/8727900252958/8727900252958_elr_.pdf" target="_blank">here</a>
  daha fazla bilgi için şunu indirin: here

  Halogen

  Halojen spot

  Etkileyici, vurgu aydınlatması

  Philips Halogen spotlar doğal, parlak tonlara sahip yönlendirmeli halojen ışık verir. Bu halojen lambalar, odaklanmış ışık demetleri vererek evinizde parlak vurgular yaratmak için tasarlanmıştır. Tüm Philips halojen spotlar tamamen kısılabilir. Tüm faydaları görün

Videolar

[trigger to render Video Gallery]

Görüntüler

Halogen Halojen spot

35 W (45 W), GU10, Sarı, Kısılabilir 8727900252958 Benzer ürünler bul

Etkileyici, vurgu aydınlatması

Dekoratif ışık demeti efektleri için

 • Dekoratif, vurgulu aydınlatma

  Dekoratif, vurgulu aydınlatma

  Bu Philips spot odaklanmış, parlak bir ışık demeti verecek şekilde tasarlanmıştır. Özel nesnelerinizi ön plana çıkarmak için kullanın ya da genel ev aydınlatması için birden fazla spotu birleştirin.

 • Kısılabilir

  Kısılabilir

  İhtiyacınız olan ışık seviyesini siz kontrol edin. Tüm kısma anahtarlarıyla kısılabilen bu Philips halojen ampulle parlak ışıktan sıcak ışıltıya kadar dilediğiniz ayarı kullanabilirsiniz.

 • Geleneksel bir ampulün iki katı kullanım ömrü

  Geleneksel bir ampulün iki katı kullanım ömrü

  Bu lamba standart ampullere kıyasla iki kat daha uzun ömürlüdür. Bu sayede sizi iki kez ampul değiştirme zahmetinden ve masrafından kurtarır. Kullanım ömrü, günlük 2,7 saat veya yıllık 1.000 saat ortalama kullanıma dayanmaktadır.

Tüm teknik özellikleri gör

En son görüntülenen ürünler

İlginizi çekebilecekler: