Halogen Spot 12V

Halojen spot

  daha fazla bilgi için şunu indirin: <a href="https://www.download.p4c.philips.com/files/8/8718696588765/8718696588765_elr_.pdf" target="_blank">here</a>
  daha fazla bilgi için şunu indirin: here

  Halogen Spot 12V

  Halojen spot

  Etkileyici, vurgu aydınlatması

  Philips halojen spot lamba; doğal, parlak tonlara sahip yönlendirmeli halojen ışık verir. Bu halojen lambalar, odaklanmış ışık demetleri vererek evinizde parlak vurgular yaratmak için tasarlanmıştır ve tamamen kısılabilir. Tüm faydaları görün

Videolar

[trigger to render Video Gallery]

Görüntüler

Halogen Spot 12V Halojen spot

35 W, GU5.3, Sarı, Kısılabilir 8718696588765 Benzer ürünler bul

Etkileyici, vurgu aydınlatması

Dekoratif ışık demeti efektleri için

 • Dekoratif, vurgulu aydınlatma

  Dekoratif, vurgulu aydınlatma

  Bu Philips spot odaklanmış, parlak bir ışık demeti verecek şekilde tasarlanmıştır. Özel nesnelerinizi ön plana çıkarmak için kullanın ya da genel ev aydınlatması için birden fazla spotu birleştirin.

 • Geleneksel bir ampulün iki katı kullanım ömrü

  Geleneksel bir ampulün iki katı kullanım ömrü

  Bu lamba standart ampullere kıyasla iki kat daha uzun ömürlüdür. Bu sayede sizi iki kez ampul değiştirme zahmetinden ve masrafından kurtarır. Kullanım ömrü, günlük 2,7 saat veya yıllık 1.000 saat ortalama kullanıma dayanmaktadır.

 • Işığı istediğiniz gibi kısarak samimi bir ortam yaratın

  Bu lamba tüm anahtarlarla birlikte kullanılabilir ve sadece ışık düzeyini %0'a getirmekle kalmaz, aynı zamanda akkor lambalardan alışkın olduğunuz samimi ortamı da yaratır.

 • Isıya duyarlı nesneler için soğuk ışık demeti

  Philips ampulün ön kısmında, normal reflektör ampüllere kıyasla daha düşük sıcaklık vardır; bu da hassas nesnelerin üzerindeki ısı etkisini en aza indirir.

Tüm teknik özellikleri gör

En son görüntülenen ürünler

İlginizi çekebilecekler: