LED

Spot (Kısılabilir)

  daha fazla bilgi için şunu indirin: <a href="https://www.download.p4c.philips.com/files/8/8718696581650/8718696581650_elr_.pdf" target="_blank">here</a>
  daha fazla bilgi için şunu indirin: here

  LED

  Spot (Kısılabilir)

  Farkı yaratan içindekilerdir

  Philips LED cam spot, şebeke gerilimli halojen spotlarınız için mükemmel bir alternatiftir. Halojenle aynı görünüme sahip olmasının yanı sıra aynı renk ve yoğunlukta parlar. Tüm faydaları görün

Videolar

[trigger to render Video Gallery]

Görüntüler

LED Spot (Kısılabilir)

5 W (50 W), GU10, Beyaz, Kısılabilir 8718696581650 Benzer ürünler bul

Farkı yaratan içindekilerdir

Halojen spotlar için mükemmel bir alternatif

 • Beyaz, enerji veren ışık

  Beyaz, enerji veren ışık

  Bu ampul, 3000 K değerinde renk sıcaklığına sahiptir ve beyaz, enerji veren bir ışık sağlar; arkadaşlarınızı davet edeceğiniz samimi bir ortam oluşturmak veya bir kitabın sayfalarında kaybolmak için mükemmeldir.

 • Homojen ışık demeti

  Homojen ışık demeti

  Tekli Optik lens; geleneksel halojen spotlarda görülen, ışık demeti kenarında oluşan gölgeler olmadan üstün ışık demeti sağlar.

 • Halojen yansıtıcılarla benzer şekilde ve boyutta

  Halojen yansıtıcılarla benzer şekilde ve boyutta

  Estetik tasarımı ve benzer boyutlarıyla modern bir LED yansıtıcıdır. Geleneksel halojen yansıtıcılar için mükemmel ve sürdürülebilir bir alternatiftir.

 • Uzun ömürlü ampuller - 15 yıla kadar dayanır

  Uzun ömürlü ampuller - 15 yıla kadar dayanır

  15.000 saate kadar kullanım ömrüyle ampullerinizi sürekli olarak değiştirme zahmetinden kurtulup 15 yıldan uzun bir süre boyunca mükemmel bir aydınlatma çözümünün tadını çıkarabilirsiniz.

 • Hem cüzdanınız hem de dünyamız için daha iyi bir çözüm

  Hem cüzdanınız hem de dünyamız için daha iyi bir çözüm

  LED teknolojisi, standart ampulünüze kıyasla %80'e kadar enerji tasarrufu sağlar. Bu sayede kendi masrafını çıkartır ve her yıl tasarruf etmenizi sağlar. Aynı zamanda çevreyi korumaya katkıda bulunur.

 • Vurgulu aydınlatma için mükemmel seçim

  Vurgulu aydınlatma için mükemmel seçim

  Tanıdık geniş açılı ışık çıkışına (36 derece) sahip modern bir aydınlatma olan bu LED spot, hem vurgulu aydınlatma hem de genel amaçlı aydınlatma için uygundur. Gömülü lambalarda ve raylı lamba sistemlerinde kullanılabilmesinin yanı sıra mutfak, mutfak masası aydınlatması, oturma odası ve yemek odalarında kullanmak için idealdir.

 • Işık hakkında bilgi edinin

  Işık hakkında bilgi edinin

  Renk sıcaklığı: Işık, Kelvin (K) adı verilen birimle gösterilen farklı renk sıcaklıklarına sahip olabilir. Düşük Kelvin değerine sahip ampuller daha sıcak ve rahatlatıcı bir ışık üretirken yüksek Kelvin değerine sahip ampuller soğuk ve daha enerji verici bir ışık üretir. CRI: Renksel geriverim indeksi (CRI), bir ışık kaynağının renk görünümü üzerindeki etkisini tanımlamak için kullanılır. Doğal güneş ışığının CRI değeri 100'dür. Philips LED ampullerin CRI değeri her zaman 80'in üzerindedir; bu da renklerin gerçek ve doğal gösterildiği anlamına gelir.

 • Kısılabilir

  Bu ampul, tam ışık seviyesinin %10'una kadar kusursuz kısma efektiyle istediğiniz ambiyansı yaratmanız için çoğu kısma anahtarıyla birlikte kullanılabilir. Kısma anahtarınızın bu ampulle kullanıldığından emin olmak için lütfen kısılabilirlik uyumluluğu tablosunu kontrol edin.

Tüm teknik özellikleri gör

Eco passport – Çevreci ürünlerimizin özelliklerine genel bakış

Philips bryr sig mycket om miljön och samhället, och vi engagerar oss i miljömässig produktdesign.

En son görüntülenen ürünler

İlginizi çekebilecekler: