Beyaz ambiyans

  Beyaz ambiyans

  Hayatınıza ışık tutun

  Güne Philips hue beyaz ambiyanslı başlangıç seti ile başlayın ve gün doğumundan batımına kadar günün her anında doğal beyaz ışık sayesinde kendinizi daha iyi hissedin. Birlikte verilen kablosuz anahtar, yani akıllı cihazınız ile kontrol edin ve giyilebilir cihazlarınıza bağlayın. Tüm faydaları görün

Videolar

[trigger to render Video Gallery]

Görüntüler

Hue Beyaz ambiyans

Başlangıç seti, E27, 9, 5 W 8718696580288 Benzer ürünler bul

Hayatınıza ışık tutun

Gün doğumundan gün batımına dek

 • Sıcak beyazdan serin parlak gün ışığına

  Sıcak beyazdan serin parlak gün ışığına

  Güzel, doğal beyaz ışık seçenekleriyle her an için doğru ambiyansı ayarlayın. Uygulamayı kullanarak enerjik gün ışığından rahatlatıcı sıcak beyaz ışığa herhangi bir beyaz ışık tonunu ayarlayın. Kontrolü ele alın ve ambiyansı siz belirleyin. Ne çok aydınlık. Ne çok karanlık. Tam istediğiniz gibi.

 • Işıkla enerji toplayın, konsantre olun, okuyun ve dinlenin

  Işıkla enerji toplayın, konsantre olun, okuyun ve dinlenin

  Işık ruh halimizi, davranışlarımızı, uyanıklığımızı ve rutinlerimizi etkiler. Uygulama aracılığıyla yaşadığınız ana en uygun ışığı ayarlayabilirsiniz. Philips hue enerji toplamanıza, konsantre olmanıza, okumanıza ve dinlenmenize yardımcı olur. Günlük rutinlerinizi keyif aldığınız anlara dönüştürün. Kendinizi farklı hissedin. Kendinizi daha iyi hissedin.

 • Size özel gün doğumuyla rahatça uyanın

  Size özel gün doğumuyla rahatça uyanın

  Uykunuzu düzene sokun ve her sabah yeni bir başlangıç için rahatça uyanın. Philips hue yataktan güzel kalkmanıza yardımcı olur. Kademeli olarak artan ışık yoğunluğu, alarmın kaba sesi yerine güneş ışığıyla doğal bir şekilde uyandığınızı hissetmenizi sağlar.

 • Işıkları kendi yönteminizle kontrol edin

  Işıkları kendi yönteminizle kontrol edin

  Philips hue ışıklarınızı Bridge'e bağlayın ve sınırsız olasılığı keşfetmeye başlayın. Işıklarınızı Philips hue uygulamasıyla akıllı telefonunuz veya tabletinizden kontrol edin ya da ışıkları etkinleştirmek için sisteminize anahtar ekleyin. Tam Philips hue deneyimi için zamanlayıcıları, bildirimleri, alarmları ve daha birçok öğeyi ayarlayın.

 • Birlikte verilen Philips hue kablosuz dim anahtarı ile kontrol edin

  Birlikte verilen Philips hue kablosuz dim anahtarı ile kontrol edin

  Philips hue ışıklarınızı; akıllı telefonunuzu veya tabletinizi kullanmadan kontrol edin. Birlikte verilen kablosuz anahtar ile ışıkları açıp kapatabilir, önceden ayarlanmış 4 ışık ayarı arasında geçiş yapabilir ve doğru parlaklığa ayarlamak üzere kısabilirsiniz. Philips hue uygulamasıyla anahtarı yapılandırabilir ve en sevdiğiniz Philips hue ışık sahnelerini ekleyebilirsiniz. Yerleştirmesi hızlı, kolay ve zahmetsizdir. Vida veya arka tarafta yapışkan bant kullanarak anahtarı istediğiniz yere takmanız yeterli.

 • Giyilebilir cihazlarınıza bağlanır

  Giyilebilir cihazlarınıza bağlanır

  Philips hue sistemini giyilebilir cihazlarınıza bağlayın ve günlük yaşamınızı kolaylaştıracak özellikleri keşfedin. Philips hue; Apple Watch, Android wear, Pebble ve Fitbit ve Jawbone gibi IFTTT üzerinden çalışan diğer çeşitli popüler fitness takip cihazlarına bağlanabilir. Bu sayede uyandığınızda veya gece uykunuzu aldığınızda ışıkları otomatik olarak açabilirsiniz.

 • Apple HomeKit teknolojisi ile uyumludur ve Nest ile çalışır

  Apple HomeKit teknolojisi ile uyumludur ve Nest ile çalışır

  Philips hue, bağlantılı yaşamı bir sonraki seviyeye taşımak için diğer markalar ve ürünlere bağlanır. hue dostları evinizde sizin için çalışır. Philips hue, Apple HomeKit teknolojisi ile uyumludur. Tek bir düğmeye dokunmadan Siri'ye ışıklarınızı açmasını veya sahneleri hatırlamasını söyleyin ya da üçüncü taraf uygulamalarını kullanarak ışıklarınızı diğer Apple HomeKit özellikli cihazlara bağlayın. Philips hue aynı zamanda Nest ile çalışarak nerede olursanız olun evinizin daha özenli ve konforlu olmasını sağlar.

 • 50 adede kadar Philips hue ışığı bağlayın

  50 adede kadar Philips hue ışığı bağlayın

  Philips hue bridge'e (birlikte verilir) 50 adede kadar ışık ve 7 adede kadar hue dim anahtarı bağlayabilirsiniz. Bir başlangıç setiyle işe başlayın ve Philips hue ürünlerini ekleyin. Daha sonra iOS ve Android akıllı cihazlar için sezgisel Philips hue uygulamasını kullanarak ışıklarınızı tek bir parmak hareketiyle kontrol edebilirsiniz. Philips hue ışıklarınızı kontrol etmek için düşük güç tüketimli, güvenli ve güvenilir ZigBee teknolojisini kullanır. Sisteme sürekli olarak yeni özellikler ve geliştirmeler eklenir. Philips hue ürününüzün yazılım ve ürün yazılımı güncellemeleri sorunsuz bir şekilde kablosuz olarak gerçekleştirilir

Tüm teknik özellikleri gör

En son görüntülenen ürünler

İlginizi çekebilecekler: