LED

Lustre

  daha fazla bilgi için şunu indirin: <a href="https://www.download.p4c.philips.com/files/8/8718696474969/8718696474969_elr_.pdf" target="_blank">here</a>
  daha fazla bilgi için şunu indirin: here

  LED

  Lustre

  Işık kalitesinden ödün vermeyen sarı ışık

  Philips LED lustreler hoş bir sarı ışık, son derece uzun ömür ve anında önemli derecede enerji tasarrufu sağlar. Sade ve zarif tasarımıyla bu ampul, akkor lustrelerinizin yerini mükemmel şekilde doldurur Tüm faydaları görün

Videolar

[trigger to render Video Gallery]

Görüntüler

LED Lustre

4 W (25 W), E27, Sarı, Kısılamayan 8718696474969 Benzer ürünler bul

Işık kalitesinden ödün vermeyen sarı ışık

Sıcak, davetkar bir ambiyans yaratın

 • Işık hakkında bilgi edinin

  Işık hakkında bilgi edinin

  Renk sıcaklığı: Işık, Kelvin (K) adı verilen birimle gösterilen farklı renk sıcaklıklarına sahip olabilir. Düşük Kelvin değerine sahip ampuller daha sıcak ve rahatlatıcı bir ışık üretirken yüksek Kelvin değerine sahip ampuller soğuk ve daha enerji verici bir ışık üretir. CRI: Renksel geriverim indeksi (CRI), bir ışık kaynağının renk görünümü üzerindeki etkisini tanımlamak için kullanılır. Doğal güneş ışığının CRI değeri 100'dür. Philips LED ampullerin CRI değeri her zaman 80'in üzerindedir; bu da renklerin gerçek ve doğal gösterildiği anlamına gelir.

 • Gerçek akkor benzeri sarı ışık

  Gerçek akkor benzeri sarı ışık

  2700 K değerinde renk sıcaklığına sahip olan bu ampul; sıcak, huzurlu bir atmosfer yaratır ve dinlenmek için mükemmeldir; dolayısıyla ev aydınlatması için ideal bir seçimdir

 • Akkor lustre ampulle benzer şekilde ve boyutta

  Akkor lustre ampulle benzer şekilde ve boyutta

  LED lustre, estetik tasarımı ve benzer boyutlarıyla modern bir aydınlatmadır. Geleneksel akkor lustreler için mükemmel ve sürdürülebilir bir alternatiftir.

 • Açıldığı anda aydınlatma

  Açıldığı anda aydınlatma

  Beklemenize gerek yok: Philips LED ampuller, açıldıkları anda tam parlaklık seviyesinde ışık verir. Düğmeye bastığınız anda odanız tamamen aydınlanır. Yavaş açılma veya ışığın artmasını bekleme söz konusu değildir.

 • Uzun ömürlü ampuller - 15 yıla kadar dayanır

  Uzun ömürlü ampuller - 15 yıla kadar dayanır

  15.000 saate kadar kullanım ömrüyle ampullerinizi sürekli olarak değiştirme zahmetinden kurtulup 15 yıldan uzun bir süre boyunca mükemmel bir aydınlatma çözümünün tadını çıkarabilirsiniz.

 • Hem cüzdanınız hem de dünyamız için daha iyi bir çözüm

  Hem cüzdanınız hem de dünyamız için daha iyi bir çözüm

  LED teknolojisi, standart ampulünüze kıyasla %80'e kadar enerji tasarrufu sağlar. Bu sayede kendi masrafını çıkartır ve her yıl tasarruf etmenizi sağlar. Aynı zamanda çevreyi korumaya katkıda bulunur.

 • Dekoratif avizeler için mükemmel seçim

  Dekoratif avizeler için mükemmel seçim

  Avizeler, tavan vantilatörleri, makyaj masası aydınlatmaları ve direk lambaları gibi dekoratif armatürlerde kullanmaya yönelik Philips LED lustrelerle modern aydınlatma.

 • UV veya Kızılötesi yok

  UV veya Kızılötesi yok

  Ampulde ısı yayılmasına neden olan kızılötesi bir bileşen yoktur. Ayrıca mor ötesi bir bileşen de yoktur. Bu iki özellik sayesinde ampul, kumaşın veya başka eşyaların renginin solmasına neden olmaz.

Tüm teknik özellikleri gör

Eco passport – Çevreci ürünlerimizin özelliklerine genel bakış

Philips bryr sig mycket om miljön och samhället, och vi engagerar oss i miljömässig produktdesign.

En son görüntülenen ürünler

İlginizi çekebilecekler: