LED

Mum (Kısılabilir)

  daha fazla bilgi için şunu indirin: <a href="https://www.download.p4c.philips.com/files/8/8718696453667/8718696453667_elr_.pdf" target="_blank">here</a>
  daha fazla bilgi için şunu indirin: here

  LED

  Mum (Kısılabilir)

  Doğru ışık ile içinde bulunduğunuz anı tamamlayın

  Sıcak ışık kısma özelliğine sahip Philips mumlar, yepyeni bir kısılabilir LED deneyimi sunuyor. Bu Philips mumlar, geleneksel ampullerin sıcak tonlarına kısılabilme özelliğiyle gündelik işlevsel aydınlatmadan davetkar, samimi bir ortama geçiş yapmanızı sağlar. Tüm faydaları görün

Videolar

[trigger to render Video Gallery]

Görüntüler

LED Mum (Kısılabilir)

4 W (25 W), E14, Warm Glow, Kısılabilir 8718696453667 Benzer ürünler bul

Doğru ışık ile içinde bulunduğunuz anı tamamlayın

Işığı ne kadar kısarsanız ışık o kadar sıcak olur

 • Işık hakkında bilgi edinin

  Işık hakkında bilgi edinin

  Renk sıcaklığı: Işık, Kelvin (K) adı verilen birimle gösterilen farklı renk sıcaklıklarına sahip olabilir. Düşük Kelvin değerine sahip ampuller daha sıcak ve rahatlatıcı bir ışık üretirken yüksek Kelvin değerine sahip ampuller soğuk ve daha enerji verici bir ışık üretir. CRI: Renksel geriverim indeksi (CRI), bir ışık kaynağının renk görünümü üzerindeki etkisini tanımlamak için kullanılır. Doğal güneş ışığının CRI değeri 100'dür. Philips LED ampullerin CRI değeri her zaman 80'in üzerindedir; bu da renklerin gerçek ve doğal gösterildiği anlamına gelir.

 • Canlı ışık efekti ortaya çıkaran özel optik tasarım

  Canlı ışık efekti ortaya çıkaran özel optik tasarım

  Şeffaf, zarif tasarımı ve yenilikçi LED teknolojisiyle bu dekoratif ampul sıcak, canlı bir ışık etkisi sağlayarak evinizin atmosferine huzur verici bir hava katar.

 • Sıcak ışığa kısılabilir

  Sıcak ışığa kısılabilir

  Bu kısılabilir ampul ile 2200 K değerindeki sıcak ışığı, 2700 K değerine kısabilirsiniz. Ne kadar kısarsanız ışık o kadar sıcak olur.

 • Uzun ömürlü ampuller - 15 yıla kadar dayanır

  Uzun ömürlü ampuller - 15 yıla kadar dayanır

  15.000 saate kadar kullanım ömrüyle ampullerinizi sürekli olarak değiştirme zahmetinden kurtulup 15 yıldan uzun bir süre boyunca mükemmel bir aydınlatma çözümünün tadını çıkarabilirsiniz.

 • Hem cüzdanınız hem de dünyamız için daha iyi bir çözüm

  Hem cüzdanınız hem de dünyamız için daha iyi bir çözüm

  LED teknolojisi, standart ampulünüze kıyasla %80'e kadar enerji tasarrufu sağlar. Bu sayede kendi masrafını çıkartır ve her yıl tasarruf etmenizi sağlar. Aynı zamanda çevreyi korumaya katkıda bulunur.

 • Dekoratif avizeler için mükemmel seçim

  Dekoratif avizeler için mükemmel seçim

  Avizeler, tavan vantilatörleri, makyaj masası aydınlatmaları ve direk lambaları gibi dekoratif armatürlerde kullanmaya yönelik Philips LED mumlar ile modern aydınlatma.

 • UV veya Kızılötesi yok

  UV veya Kızılötesi yok

  Ampulde ısı yayılmasına neden olan kızılötesi bir bileşen yoktur. Ayrıca mor ötesi bir bileşen de yoktur. Bu iki özellik sayesinde ampul, kumaşın veya başka eşyaların renginin solmasına neden olmaz.

Tüm teknik özellikleri gör

Eco passport – Çevreci ürünlerimizin özelliklerine genel bakış

Philips bryr sig mycket om miljön och samhället, och vi engagerar oss i miljömässig produktdesign.

En son görüntülenen ürünler

İlginizi çekebilecekler: