Economy

Tüplü enerji tasarruflu ampul

  daha fazla bilgi için şunu indirin: <a href="https://www.download.p4c.philips.com/files/8/8718291216773/8718291216773_elr_.pdf" target="_blank">here</a>
  daha fazla bilgi için şunu indirin: here

  Economy

  Tüplü enerji tasarruflu ampul

  Az harcayın, çok tasarruf yapın

  Aradığınız kompakt tasarımlı, basit bir enerji tasarruflu ampul ise paranızın karşılığını en iyi verecek seçenek Philips Economy ampuldür. 6 yıla kadar kullanım ömrüne sahip olan bu kompakt ampul %80'e kadar enerji ve para tasarrufunda bulunur. Tüm faydaları görün

Videolar

[trigger to render Video Gallery]

Görüntüler

Economy Tüplü enerji tasarruflu ampul

18 W (83 W), E27, Sarı, Kısılamayan 8718291216773 Benzer ürünler bul

Az harcayın, çok tasarruf yapın

Uygun fiyata Philips kalitesi

 • %80'e varan enerji tasarrufu sağlar

  %80'e varan enerji tasarrufu sağlar

  Bu ampul, geleneksel ışık kaynaklarına kıyasla %80'e kadar daha az enerji tüketerek elektrik faturalarınızı azaltmanızı ve çevre için üzerinize düşeni yapmanızı sağlar.

 • Uzun ömürlü - 6 yıla kadar kullanım ömrü

  Uzun ömürlü - 6 yıla kadar kullanım ömrü

  Philips enerji tasarruflu ampuller dayanıklı tasarıma sahiptir. 6 yıla kadar kullanım ömrü sayesinde sık sık ampul değiştirme zahmeti ve masrafından kaçınırken yıl boyunca enerji tasarrufu yaparsınız.

Tüm teknik özellikleri gör
 • Bir lambanın kırılmasının sağlığınız üzerinde etki yapması son derece düşük bir ihtimaldir. Bir lamba kırıldığında, odayı 30 dakika boyunca havalandırın ve tercihen eldiven giyerek parçaları kaldırın. Parçaları plastik bir poşete koyun ve geri dönüşüm için bölgenizdeki bir atık dönüşüm tesisine götürün. Elektrik süpürgesi kullanmayın.
 • * Kompakt flüoresan lambalar özel atık olarak görülmelidir, geri dönüşüm için bölgenizdeki bir atık dönüşüm tesisine götürülmeleri gerekmektedir. Avrupa Aydınlatma Endüstrisi cıva, diğer metaller, cam vb.'ni geri dönüştürebilen bir altyapı kurmuştur.

En son görüntülenen ürünler

İlginizi çekebilecekler: