Genie

Çubuklu

  Genie

  Çubuklu

  871150080127210 Benzer ürünler bul

  Paranıza değer

  Bu lamba ilk yıl içinde kendisini amorti eder ve sonraki yıllarda da tasarruf yapmanıza yardımcı olmaya devam eder. Evinizde fazladan parlak ışık ihtiyacınız olan her yere tam uyacak kadar küçüktür. Neden Avrupa'nın en çok satan lambası olduğu açık değil mi? Tüm faydaları görün

  871150080127210 Benzer ürünler bul

Videolar

[trigger to render Video Gallery]

Görüntüler

Genie Çubuklu

8W (40W), İnce duylu, Sıcak beyaz 871150080127210 Benzer ürünler bul

Paranıza değer

İyi ışık kalitesine sahip kompakt lamba

 • Uzun ömürlü

  Uzun ömürlü

  Lambalarımız ortalama olarak günde 2,7 saat ve yılda 1.000 saat açık kalıyor. Gerçek süreler mevsime (kış ve yaz), hava koşullarına (güneşli ve kapalı yağışlı havalar) ve lambanın kullanıldığı odaya (banyo ve oturma odası) göre değişir. Bu enerji tasarruflu lamba en az 8.000 saat, yani 8 yıl çalışır.

 • Düğmeyi çevirdiğiniz anda enerji tasarrufu yapmaya başlayın

  Philips'in enerji tasarrufu sağlayan tüm ürünleri düğmeyi çevirdiğiniz anda enerji tasarrufu yapmaya başlar. Kullanım ömürleri boyunca daha az Kw tükettiklerinden, enerji faturalarınızı da düşürürler. Enerji tasarrufu seviyesi lamba tipine ve teknolojiye göre farklılık gösterir.

 • Karbon ayakizi

  Enerji tasarrufu sağlayan ürünler evinizdeki enerji tüketimini azaltarak sadece enerji faturalarınızı düşürmekle kalmaz, aynı zamanda enerji tedarikçinizden kaynaklanan karbon (CO2) ayakizini de azaltır. Birlikte, bu dünyayı yaşanacak daha iyi bir yer haline getirebiliriz.

 • Philips ambalajının üzerinde yazanlara güvenin

  Philips lamba performansıyla ilgili sözünü tutuyor. Philips ambalajının üzerinde ışık verimi, kullanım ömrü ve akkor lambalara eşdeğer watt tüketimi hakkında yazanlara güvenin.

 • Birkaç saniye içinde tam parlaklığa ulaşır

  Hızlı ateşleme özellikli enerji tasarrufu lambalarımız sayesinde lambanın maksimum ışık seviyesine ulaşması için dakikalarca beklemek artık tarihe karıştı.

Tüm teknik özellikleri gör

En son görüntülenen ürünler

İlginizi çekebilecekler: