Genie

Tüplü enerji tasarruflu lamba

  Genie

  Tüplü enerji tasarruflu lamba

  871150080119710 Benzer ürünler bul

  Küçük, güçlü, güzel ışık

  Bu Philips lamba ilk yıl içinde kendisini amorti eder ve sonraki yıllarda da tasarruf yapmanıza yardımcı olmaya devam eder. Evinizde fazladan parlak ışık ihtiyacınız olan her yere tam uyacak kadar küçüktür. Neden Avrupa'nın en çok satan enerji tasarrufu lambası olduğu açık değil mi? Tüm faydaları görün

  871150080119710 Benzer ürünler bul

Videolar

[trigger to render Video Gallery]

Görüntüler

Genie Tüplü enerji tasarruflu lamba

11 W, Sarı, E27 duy 871150080119710 Benzer ürünler bul

Küçük, güçlü, güzel ışık

Para tasarrufu sağlayan kaliteli ışık, kompakt tasarım

 • %80'e kadar para ve enerji tasarrufu sağlar

  Bu ampul, standart ampulünüzle karşılaştırıldığında %80'e kadar enerji ve para tasarrufu sağlar. Kendi masrafını çıkartır ve her yıl tasarruf etmenizi sağlar. Yani elektrik faturanızı düşürüp hemen tasarruf yapmaya başlayabilirsiniz.

Tüm teknik özellikleri gör
 • Bir lambanın kırılmasının sağlığınız üzerinde etki yapması son derece düşük bir ihtimaldir. Bir lamba kırıldığında, odayı 30 dakika boyunca havalandırın ve tercihen eldiven giyerek parçaları kaldırın. Parçaları plastik bir poşete koyun ve geri dönüşüm için bölgenizdeki bir atık dönüşüm tesisine götürün. Elektrik süpürgesi kullanmayın.
 • * Kompakt flüoresan lambalar özel atık olarak görülmelidir, geri dönüşüm için bölgenizdeki bir atık dönüşüm tesisine götürülmeleri gerekmektedir. Avrupa Aydınlatma Endüstrisi cıva, diğer metaller, cam vb.'ni geri dönüştürebilen bir altyapı kurmuştur.

En son görüntülenen ürünler

İlginizi çekebilecekler: