Genie

Tüplü enerji tasarruflu ampul

  daha fazla bilgi için şunu indirin: <a href="https://www.download.p4c.philips.com/files/8/8711500801081/8711500801081_elr_.pdf" target="_blank">here</a>
  daha fazla bilgi için şunu indirin: here

  Genie

  Tüplü enerji tasarruflu ampul

  Küçük, güçlü, güzel ışık

  Bu Philips enerji tasarruflu tüplü lamba ilk yıl içinde kendisini amorti eder ve sonraki yıllarda da faturalarınızı azaltmaya devam eder. Çoğu armatüre sığacak kadar küçüktür ve evinizdeki her noktaya soğuk, parlak ışık verir. Tüm faydaları görün

Videolar

[trigger to render Video Gallery]

Görüntüler

Genie Tüplü enerji tasarruflu ampul

18 W (80 W), E27, Beyaz ışık, Kısılamayan 8711500801081 Benzer ürünler bul

Küçük, güçlü, güzel ışık

Kompakt, yüksek kaliteli parlak ışık

 • Parlak ışık veren kompakt tasarım

  Parlak ışık veren kompakt tasarım

  Bu Philips enerji tasarruflu ampul, evinizde ekstra parlak ışık gereken her yere sığacak kadar küçüktür. Dar armatürler için idealdir.

 • %80'e varan enerji tasarrufu sağlar

  %80'e varan enerji tasarrufu sağlar

  Bu ampul, geleneksel ışık kaynaklarına kıyasla %80'e kadar daha az enerji tüketerek elektrik faturalarınızı azaltmanızı ve çevre için üzerinize düşeni yapmanızı sağlar.

 • Uzun ömürlü - 10 yıla kadar kullanım ömrü

  Uzun ömürlü - 10 yıla kadar kullanım ömrü

  Philips enerji tasarruflu ampuller dayanıklı bir tasarıma sahiptir. 10 yıla kadar kullanım ömrü sayesinde sık sık ampul değiştirme zahmeti ve masrafından kaçınırken yıl boyunca enerji tasarrufu yaparsınız.

Tüm teknik özellikleri gör

Eco passport – Çevreci ürünlerimizin özelliklerine genel bakış

Philips bryr sig mycket om miljön och samhället, och vi engagerar oss i miljömässig produktdesign.

 • Bir lambanın kırılmasının sağlığınız üzerinde etki yapması son derece düşük bir ihtimaldir. Bir lamba kırıldığında, odayı 30 dakika boyunca havalandırın ve tercihen eldiven giyerek parçaları kaldırın. Parçaları plastik bir poşete koyun ve geri dönüşüm için bölgenizdeki bir atık dönüşüm tesisine götürün. Elektrik süpürgesi kullanmayın.
 • * Kompakt flüoresan lambalar özel atık olarak görülmelidir, geri dönüşüm için bölgenizdeki bir atık dönüşüm tesisine götürülmeleri gerekmektedir. Avrupa Aydınlatma Endüstrisi cıva, diğer metaller, cam vb.'ni geri dönüştürebilen bir altyapı kurmuştur.

En son görüntülenen ürünler

İlginizi çekebilecekler: