Economy

Tüplü enerji tasarruflu ampul

  Economy

  Tüplü enerji tasarruflu ampul

  871150031503810 Benzer ürünler bul

  Gerçekten etkili

  Bu lamba, enerji tasarrufu lambalar için sınırlı gereksinim duyulan yerlerde iyi bir seçenek olarak öne çıkıyor. Kesinlikle paranın karşılığını veriyor. Tüm faydaları görün

  871150031503810 Benzer ürünler bul

Videolar

[trigger to render Video Gallery]

Görüntüler

Economy Tüplü enerji tasarruflu ampul

14 W (61 W), Normal duylu, Sarı 871150031503810 Benzer ürünler bul

Gerçekten etkili

İyi kalite iyi fiyata

 • Düğmeyi çevirdiğiniz anda %78 enerji tasarrufu yapmaya başlayın

  Bu ampul, standart ampulünüzle karşılaştırıldığında %78'e kadar enerji tasarrufu sağlar. Kendi masrafını çıkartır ve her yıl tasarruf etmenizi sağlar. Yani elektrik faturanızı düşürüp düğmeyi çevirdiğiniz andan itibaren tasarruf yapmaya başlayabilirsiniz.

 • 6 yıllık süre yıldan yıla paradan tasarruf etmenizi sağlar

  Enerji tasarruflu ampuller, standart ampullere göre daha uzun kullanım ömrüne sahiptir. 6 yıl kullanım ömrüne sahip bir enerji tasarruflu lamba, 6 adet standart lamba yerine geçer. Bu nedenle, yıllar geçtikçe paradan tasarruf sağlar ve daha uzun süre dayanırlar. Kullanım ömrü, günlük 2,7 saat veya yıllık 1.000 saat ortalama kullanıma dayanmaktadır. Bu ortalama, farklı mevsimlerde kullanıma (karanlık kış - aydınlık yaz), hava durumuna (güneşli - yağmurlu karanlık gün) ve lambanın kullanıldığı odaya (banyoda kısa süreli kullanım - oturma odasında uzun süreli kullanım) göre değişir.

Tüm teknik özellikleri gör
 • Bir lambanın kırılmasının sağlığınız üzerinde etki yapması son derece düşük bir ihtimaldir. Bir lamba kırıldığında, odayı 30 dakika boyunca havalandırın ve tercihen eldiven giyerek parçaları kaldırın. Parçaları plastik bir poşete koyun ve geri dönüşüm için bölgenizdeki bir atık dönüşüm tesisine götürün. Elektrik süpürgesi kullanmayın.
 • * Kompakt flüoresan lambalar özel atık olarak görülmelidir, geri dönüşüm için bölgenizdeki bir atık dönüşüm tesisine götürülmeleri gerekmektedir. Avrupa Aydınlatma Endüstrisi cıva, diğer metaller, cam vb.'ni geri dönüştürebilen bir altyapı kurmuştur.

En son görüntülenen ürünler

İlginizi çekebilecekler: