Tornado

Spiral

  Tornado

  Spiral

  871016321463410 Benzer ürünler bul

  Enerji tasarrufu yapan en küçük lamba

  Tornado, Philips'in en yeni ve en güçlü enerji tasarrufu lambası. Enerji tasarrufu özellikli bu küçük ve akıllı lamba daha fazla ışık verirken, %85'e varan oranda enerji tasarrufu sağlıyor. Evinizdeki tüm armatürlere uygun olması, işin bir başka güzel boyutu! Tüm faydaları görün

  871016321463410 Benzer ürünler bul

Videolar

[trigger to render Video Gallery]

Görüntüler

Tornado Spiral

5W (25W), İnce duylu, Sarı 871016321463410 Benzer ürünler bul

Enerji tasarrufu yapan en küçük lamba

Yüksek parlaklık

 • Uzun ömürlü

  Uzun ömürlü

  Lambalarımız ortalama olarak günde 2,7 saat ve yılda 1.000 saat açık kalıyor. Gerçek süreler mevsime (kış ve yaz), hava koşullarına (güneşli ve kapalı yağışlı havalar) ve lambanın kullanıldığı odaya (banyo ve oturma odası) göre değişir. Bu enerji tasarruflu lamba en az 8.000 saat, yani 8 yıl çalışır.

 • Karbon ayakizi

  Enerji tasarrufu sağlayan ürünler evinizdeki enerji tüketimini azaltarak sadece enerji faturalarınızı düşürmekle kalmaz, aynı zamanda enerji tedarikçinizden kaynaklanan karbon (CO2) ayakizini de azaltır. Birlikte, bu dünyayı yaşanacak daha iyi bir yer haline getirebiliriz.

 • Yüksek performanslı ve günümüz lambalarından çok daha küçük

  En küçük enerji tasarrufu lambalarımız klasik bir ampul kadar küçük. Artık, ışık kalitesinden ödün vermeden tüm armatürlerinizde enerji ve paradan tasarruf edebileceksiniz.

 • Düğmeyi çevirdiğiniz anda enerji tasarrufu yapmaya başlayın

  Philips'in enerji tasarrufu sağlayan tüm ürünleri düğmeyi çevirdiğiniz anda enerji tasarrufu yapmaya başlar. Kullanım ömürleri boyunca daha az Kw tükettiklerinden, enerji faturalarınızı da düşürürler. Enerji tasarrufu seviyesi lamba tipine ve teknolojiye göre farklılık gösterir.

 • Birkaç saniye içinde tam parlaklığa ulaşır

  Hızlı ateşleme özellikli enerji tasarrufu lambalarımız sayesinde lambanın maksimum ışık seviyesine ulaşması için dakikalarca beklemek artık tarihe karıştı.

 • Philips ambalajının üzerinde yazanlara güvenin

  Philips lamba performansıyla ilgili sözünü tutuyor. Philips ambalajının üzerinde ışık verimi, kullanım ömrü ve akkor lambalara eşdeğer watt tüketimi hakkında yazanlara güvenin.

Tüm teknik özellikleri gör

En son görüntülenen ürünler

İlginizi çekebilecekler: