Genie

Tüplü enerji tasarruflu ampul

  Genie

  Tüplü enerji tasarruflu ampul

  871016321397210 Benzer ürünler bul

  Avrupa'nın 1 numaralı enerji tasarrufu lambası

  Bu lamba ilk yıl içinde kendisini amorti eder ve sonraki yıllarda da tasarruf yapmanıza yardımcı olmaya devam eder. Evinizde fazladan parlak ışık ihtiyacınız olan her yere tam uyacak kadar küçüktür. Neden Avrupa'nın en çok satan enerji tasarrufu lambası olduğu açık değil mi? Tüm faydaları görün

  871016321397210 Benzer ürünler bul

Videolar

[trigger to render Video Gallery]

Görüntüler

Genie Tüplü enerji tasarruflu ampul

14 W (61 W), Normal duylu, Sarı 871016321397210 Benzer ürünler bul

Avrupa'nın 1 numaralı enerji tasarrufu lambası

İyi ışık kalitesine sahip kompakt lamba

 • Düğmeyi çevirdiğiniz anda %78 enerji tasarrufu yapmaya başlayın

  Bu ampul, standart ampulünüzle karşılaştırıldığında %78'e kadar enerji tasarrufu sağlar. Kendi masrafını çıkartır ve her yıl tasarruf etmenizi sağlar. Yani elektrik faturanızı düşürüp düğmeyi çevirdiğiniz andan itibaren tasarruf yapmaya başlayabilirsiniz.

 • 10 yıllık süre yıldan yıla paradan tasarruf etmenizi sağlar

  Enerji tasarruflu ampuller, standart ampullere göre daha uzun kullanım ömrüne sahiptir. 10 yıl kullanım ömrüne sahip bir enerji tasarruflu lamba, 10 adet standart lamba yerine geçer. Bu nedenle, yıllar geçtikçe paradan tasarruf sağlar ve daha uzun süre dayanırlar. Kullanım ömrü, günlük 2,7 saat veya yıllık 1.000 saat ortalama kullanıma dayanmaktadır. Bu ortalama, farklı mevsimlerde kullanıma (karanlık kış - aydınlık yaz), hava durumuna (güneşli - yağmurlu karanlık gün) ve lambanın kullanıldığı odaya (banyoda kısa süreli kullanım - oturma odasında uzun süreli kullanım) göre değişir.

 • Birkaç saniye içinde tam parlaklığa ulaşır

  Hızlı ateşleme özellikli enerji tasarrufu lambalarımız sayesinde lambanın maksimum ışık seviyesine ulaşması için dakikalarca beklemek artık tarihe karıştı.

Tüm teknik özellikleri gör
 • Bir lambanın kırılmasının sağlığınız üzerinde etki yapması son derece düşük bir ihtimaldir. Bir lamba kırıldığında, odayı 30 dakika boyunca havalandırın ve tercihen eldiven giyerek parçaları kaldırın. Parçaları plastik bir poşete koyun ve geri dönüşüm için bölgenizdeki bir atık dönüşüm tesisine götürün. Elektrik süpürgesi kullanmayın.
 • * Kompakt flüoresan lambalar özel atık olarak görülmelidir, geri dönüşüm için bölgenizdeki bir atık dönüşüm tesisine götürülmeleri gerekmektedir. Avrupa Aydınlatma Endüstrisi cıva, diğer metaller, cam vb.'ni geri dönüştürebilen bir altyapı kurmuştur.

En son görüntülenen ürünler

İlginizi çekebilecekler: