PhotoFrame

  PhotoFrame

  Her fotoğraf bir hikaye anlatır

  Anılarınızı gösterin, paylaşın, düzenleyin ve canlandırın! 7FF2CWO, dijital fotoğrafları profesyonel olarak basılmış fotoğrafların kalitesinde ve renk zenginliğiyle, ideal 4x6 boyutunda gösterir. Fotoğraflarınızı, bilgisayar olmadan görüntülemenin en kolay yoludur. Tüm faydaları görün

Videolar

[trigger to render Video Gallery]

Görüntüler

PhotoFrame

17, 8 cm (7") LCD, 16, 5 cm (6, 5") g. alanı 7FF2CWO/00 Benzer ürünler bul

Her fotoğraf bir hikaye anlatır

 • Fotoğrafları döndürün, zoom yapın, kırpın, maskeleyin ve efekt ekleyin

  Fotoğrafları döndürün, zoom yapın, kırpın, maskeleyin ve efekt ekleyin

  PhotoEffect Sihirbazı, doğrudan PhotoFrame üzerinden fotoğraflarınızı döndürmenize, yakınlaştırmanıza, kırpmanıza ve hatta fotoğrafın renk tonlarını siyah - beyaza veya sepyaya dönüştürmenize olanak sağlayan, kullanımı kolay bir özelliktir.

 • Keskin ve detaylı fotoğraf görüntüleme için yüksek piksel yoğunluğu

  Sektördeki en iyi yüksek yoğunluğa sahip bu ekran, en yüksek kaliteli 43 cm (17") LCD monitörlerden bile yüzde 88 daha fazla piksel görüntüler; böylece değerli fotoğraflarınızı yüksek kaliteli baskılardaki gibi zengin ayrıntılar ve canlı renklerle gösterir.

 • Zengin ve şaşırtıcı fotoğraf görüntüleri için mükemmel dijital renkler

  Tam renkli ekran, profesyonel fotoğraf baskılarındaki renk aralığını kullanarak canlı ve gerçek renkler sayesinde fotoğraflarınızın tüm güzelliğini ortaya çıkarır.

 • Fotoğraflarınızın değerini artıran zarif malzeme ve kaplama

  Değerli ve ince bir zevki yansıtan sağlam ve şık stand, özel tasarımlı çerçeve ve ayrıntıyla işlenmiş bir kaplama içeren yüksek kaliteli tasarım ve zarif malzemeler, PhotoFrame cihazında görüntülenen fotoğraflara ışıltı katar.

 • Dikey veya yatay modlara uyarlama için otomatik fotoğraf yönlendirme

  Otomatik yatay/dikey algılama, PhotoFrame yönünü algılayan bir sensör içerir ve her fotoğrafı kendi doğru modunda görüntüler.

 • Kolajlar ile eğlenin: tek görünümde birden fazla fotoğraf görüntüleyin

  Kolaj, ekran boyutundan küçük olan fotoğraflarda ortaya çıkan kalın kenarlıkları önlemek amacıyla farklı fotoğrafların rastgele ve otomatik bir şekilde bir arada görüntülendiği bir slayt gösterisi efektidir.

 • Slayt gösterileri, tekli fotoğraf, küçük resimler veya saati görüntüleyin

  Esnek görüntüleme modları size tek seferde tek bir görüntü, hızlı ve kolay aramalar için küçük fotoğraflar ve en değerli fotoğraflarınız için slayt gösterisi modlarında görüntüleme yapma özgürlüğünü verir.

 • Albümler, slayt gösterileri oluşturun ve fotoğraflarınızı düzenleyin

  Akıllı Albüm fotoğraf slaytı gösterilerinizin geçiş efektlerini belirleyip ayarlamanızı sağlamanın yanı sıra albümler oluşturup düzenlemenize de olanak verir.

 • Ekstra saklama için fotoğrafları hafıza kartlarına kopyalayın

  Philips PhotoFrame, dahili hafıza kartı okuyucularıyla iki hafıza kartını aynı anda okuyabilir ve SmartCopy yazılımı, dijital fotoğraflarınızı bir hafıza kartından diğerine kopyalamanıza yardımcı olur. Yazılım, dahili ya da harici olarak saklayabildiğiniz fotoğraf miktarını en üst düzeye çıkarmak için, kopyalanmış fotoğraflarınızı otomatik olarak yeniden boyutlandırır ve sıkıştırır.

 • Dahili hafızada 1000'e kadar fotoğraf saklayın

  Smart fotoğraf saklama, fotoğraf görüntüleme kalitesinden ödün vermeden, gerekli saklama alanını en aza indiren akıllı yazılım kullanır.

 • AC güçte ya da şarj edilebilir pille kablosuz olarak çalıştırın

  AC güç ya da dahili pil, size PhotoFrame'inizi standart AC güç ile ya da dahili şarj edilebilir pille çalıştırma arasında seçim yapma şansı verir.

Tüm teknik özellikleri gör

En son görüntülenen ürünler

İlginizi çekebilecekler: