PhotoFrame

  PhotoFrame

  Her fotoğraf bir hikaye anlatır

  PC'nizde kaç dijital fotoğraf gizli? Philips PhotoFrame™ ile anılarınızı görün, paylaşın ve yeniden yaşayın, dijital fotoğraflarınızı PC olmadan mükemmel kalitede görüntülemenin en kolay yolu. Tüm faydaları görün

Videolar

[trigger to render Video Gallery]

Görüntüler

Her fotoğraf bir hikaye anlatır

 • Keskin ve detaylı fotoğraf görüntüleme için yüksek piksel yoğunluğu

  Sektördeki en iyi yüksek yoğunluğa sahip bu ekran, en pahalı 17 inç LCD monitörlerden bile yüzde 88 daha fazla piksel görüntüler -- böylece fotoğraflarınızı yüksek kaliteli baskılardaki zengin ayrıntılar ve canlı renklerle gösterir.

 • Profesyonel basılmış fotoğrafların tüm keskin renklerini görüntüleyin

  Tam renkli ekran, profesyonel fotoğraf baskılarındaki renk aralığını kullanarak canlı ve gerçek renkler sayesinde fotoğraflarınızın tüm güzelliğini ortaya çıkarır.

 • Fotoğraflarınızın değerini artıran zarif malzeme ve kaplama

  Değerli ve ince bir zevki yansıtan sağlam ve şık stand, özel tasarımlı çerçeve ve ayrıntıyla işlenmiş bir kaplama içeren yüksek kaliteli tasarım ve zarif malzemeler, PhotoFrame cihazında görüntülenen fotoğraflara ışıltı katar.

 • Şık görünüm - Seçiminize göre yatay ya da dikey görüntüleme

  Dekor zenginleştirici biçim ve işlevi, evinizin dekorunu hoş bir tarzla tamamlayan şık, göze hitap eden bir biçimde aynı potada eritir; fotoğraflarınızı yatay ya da dikey olarak görüntüleyebilirsiniz.

 • Fotoğraflarınızı doğrudan bellek kartlarından görüntüleyin - PC gerekmez

  Bellek kartlarına saklanan fotoğrafların kolay görüntülenmesi ve paylaşılması için iki bellek kartı okuyucusu dahil edilmiştir. Bir bellek kartı yuvasına Compact Flash I (CF) kartları takılabilirken, ikincisi Memory Stick'ler (MS), SD Kartlar ve Multimedya Kartları (MMC) için uygundur.

 • Bilgisayarınızdan kolayca fotoğraf yüklemek için USB konektörü

  Bilgisayardan fotoğraf yüklemek için bir USB konektörü cihaza dahil edilmiştir.

 • Tüm kayıtlı fotoğraflar için bir slayt gösterisi yaratın

  Slayt gösterisi, bir topluluğa sunum amacıyla belirli bir sırada düzenlenmiş görüntüler toplamıdır. Düğmeye basılıp slayt gösterisi işlevinin seçilmesiyle PhotoFrame'de saklanmış olan tüm fotoğraflar otomatik olarak sayfa sayfa görüntülenir.

 • Slayt gösterileri, tekli fotoğraf, küçük resimler veya saati görüntüleyin

  Esnek görüntüleme modları size tek seferde tek bir görüntü, hızlı ve kolay aramalar için küçük fotoğraflar ve en değerli fotoğraflarınız için slayt gösterisi modlarında görüntüleme yapma özgürlüğünü verir.

 • AC güçte ya da şarj edilebilir pille kablosuz olarak çalıştırın

  AC güç ya da dahili pil, size Fotoğraf Çerçevenizi standart AC güç ile ya da dahili şarj edilebilir pille çalıştırma arasında seçim yapma şansı verir.

 • Ekranınızı gün içinde belirli saatlerde otomatik olarak açıp kapatabilirsiniz

  Dahili bir saat, seçtiğiniz zamanlarda PhotoFrame™'i açar ve kapatır.

Tüm teknik özellikleri gör

En son görüntülenen ürünler

İlginizi çekebilecekler: