LightStrip

  LightStrip

  Dünyanızı renklendirin

  Philips hue dostu LightStrips uzatma seti, akıllı telefonunuzla veya cihazlarınızla evinizde ideal aydınlatma modunu oluşturmanızı sağlar. Mimari özelliklere veya objelerin arkasına ekstra boyut katın. Eğin, şekil verin, esnetin. Tamamen size kalmış.

 • Dünyanızı renklendirin

  Play Pause
  You need Flash to see video.
  Click here to download it.

Videolar

[trigger to render Video Gallery]

Görüntüler

Dünyanızı renklendirin

 • iOS ve Android akıllı cihazlarınızla kontrol edin

  iOS ve Android akıllı cihazlarınızla kontrol edin

  Işıklarınızı mevcut Philips hue köprünüzle senkronize edin. Daha sonra da ışıklarınızı evinizin istediğiniz köşesinden kablosuz olarak kontrol edin. İster oturma odasından, yemek masasından, ister yatak odanızdan olsun; akıllı cihazınız köprüye bağlı olan herhangi bir ışığı kontrol edebilir.

 • Her zaman güncel

  Her zaman güncel

  Philips hue ışıklarınızı kontrol etmek için düşük güç tüketen, güvenli ve güvenilir bir teknoloji olan ZigBee'den faydalanır. Yeni özellikler ve iyileştirmeler sürekli olarak sisteme eklenir. Hem yazılım hem de donanım güncellemeleri kablosuz ve kusursuz biçimde doğrudan hue ürününüzde gerçekleştirilir.

 • 50 adede kadar ampul ve lamba bağlayın

  50 adede kadar ampul ve lamba bağlayın

  Mevcut Philips hue köprünüze 50 adede kadar ampul ve lamba bağlayabilirsiniz. Herhangi bir uzatma seti ile başlayın ve istediğiniz kombinasyona göre Philips hue ampuller veya Philips hue dostu ürünler ekleyin. Parmak ucunuzla yapacağınız tek bir dokunuşla evinizdeki herhangi bir ışığı kontrol edebilirsiniz.

 • En sevdiğiniz resme göre ışık ayarları oluşturun

  En sevdiğiniz resme göre ışık ayarları oluşturun

  Özel günlerde en ideal renk ortamını oluşturmak için en sevdiğiniz resmi kullanın. Geçmişe bir yolculuk yapın ve kendi resminizi yükleyerek ve ışığı ona göre ayarlayarak o anları yeniden yaşayın. Tek bir dokunuşla her türlü ortama ve anıya uygun, 50 adede kadar ışık ekleyin.

 • Uyku rutininizde size yardımcı olması için ışığı kullanın

  Uyku rutininizde size yardımcı olması için ışığı kullanın

  Zamanlayıcı işlevi hue dostu ışıklarınızın akşam eve geldiğinizde ne zaman açılacağını ayarlamanıza olanak tanımakla kalmaz, aynı zamanda ışıklarınızı zaman içinde değiştirmenizi sağlar. Ayrıca, hue dostu ürünlerinizi uyandırma ışığı olarak da kullanabilirsiniz. Geleneksel çalar saatin ani sesiyle uyanmak yerine uykunuzdan hafif ve nazik biçimde uyanmak için ürününüzü önceden kademeli parlaklık yoğunluğuna ayarlayın. Akşam ise zamanlayıcının ışıkları azar azar kapatması için ayarlama yaparak doğal bir biçimde uykuya dalabilirsiniz.

 • İçinde bulunduğunuz ana uygun dinamik ışık efektlerinin keyfini çıkarın

  İçinde bulunduğunuz ana uygun dinamik ışık efektlerinin keyfini çıkarın

  hue ekosistemi geliştiricilere her zaman açıktır. Bu topluluk içerisinde hue için geliştirilen, sayısı gittikçe artan uygulamalar bulunmaktadır. Bu durum, en sevdiğiniz müziğe uygun biçimde ışıklarınızı senkronize etme imkanı gibi yaratıcı ve dinamik ışık şemaları ile sonuçlanmaktadır.

 • Evden uzaktayken ışıkların açılma ve kapanma ayarlarını yapın

  Evden uzaktayken ışıkların açılma ve kapanma ayarlarını yapın

  Evden uzaktayken evdeymiş gibi görünün. Işıklarınızı belirli veya rastgele zamanlarda açmak ve kapatmak için programlanmış alarmlar ayarlayın veya zamanlayıcı kullanın. Çevrimiçi erişimle aynı zamanda ev ışıklarınızı akıllı cihazınızdaki uygulama üzerinden kontrol edebilirsiniz. Uygulamadaki coğrafi sınırlamayı etkinleştirin ve eve girdiğinizde veya evden çıktığınızda ışıklarınız otomatik olarak açılsın ya da kapansın. Nerede olursanız olun, içiniz rahat olsun.

 • Yerleştirmede üstün esneklik

  Yerleştirmede üstün esneklik

  hue dostu LightStrips'inizi mobilyalarınızı öne çıkarmak ve yepyeni ışık efektleri oluşturmak için eğin, şekillendirin ve sabitleyin. hue dostu LightStrips'in entegre yapışkan bandı sayesinde ürünü istediğiniz yere ve herhangi bir mobilya üzerine yerleştirmek oldukça kolaydır.

 • Kolay kesim. Maksimum özgürlük için

  Kolay kesim. Maksimum özgürlük için

  hue dostu LightStrips, ev aydınlatmanıza tam bir tasarım özgürlüğü getirir. Daha fazla rahatlık için bu esnek 2 m şeritler boyutlandırmak üzere keserken uygulamanıza uyum sağlaması için kesme işaretleri ile birlikte gelir.

 • Renkli ışıklarla ambiyansınızı çeşitlendirin

  Renkli ışıklarla ambiyansınızı çeşitlendirin

  Işığınızla ana uyum sağlamak için 16 milyon renk arasından seçim yapın. Evinizi vurgu katın. Renkleri serpiştirerek istediğiniz alanı aydınlatın veya duvarlarınızı olağanüstü gölgelerle süsleyin.

 • Doğru miktarda ışık

  Doğru miktarda ışık

  Philips hue dostu LightStrips ışığı istediğiniz yere yerleştirin. En sevdiğiniz köşeyi 120 lümene varan ışık çıkışı ile vurgulayın. Yoğunluğu azaltın ve yumuşak tonlar ekleyerek odanın her yerinde kusursuz bir ışık efekti yaratın.

Tüm teknik özellikleri gör

En son görüntülenen ürünler

İlginizi çekebilecekler: