2'si 1 arada Projektör ve el feneri

  2'si 1 arada Projektör ve el feneri

  Hayal gücünüzü harekete geçirin

  Bu Philips ve Star Wars taşınabilir 2'si 1 arada Projektör ve el feneri, anlattığı sihirli masallarla sizi büyüleyecek. Film makaralarından birini çevirerek Star Wars'un macera dolu 24 sahnesinden birini yansıtın ve maceraya başlayın. Tüm faydaları görün

Videolar

[trigger to render Video Gallery]

Görüntüler

2'si 1 arada Projektör ve el feneri

Star Wars, siyah, LED 717889916 Benzer ürünler bul

Hayal gücünüzü harekete geçirin

 • Star Wars hayranları için

  Star Wars hayranları için

  Bu Philips ve Star Wars yatak odası lambası heyecan dolu ve efsanevi maceralara kendinizi bırakmanızı sağlar. En sevdiğiniz Star Wars karakteri eşliğinde çalışabileceğiniz, dinlenebileceğiniz ve uyuyabileceğiniz bir yer. Bu ışık, güvenli bir şekilde kullanmanız için tasarlanmıştır.

 • Macera dolu bir ortam yaratır

  Macera dolu bir ortam yaratır

  Yatak odanız için tasarlanan bu Philips ve Star Wars taşınabilir lamba, gece lambasını sihirli görüntü projektörü ile birleştirir. Gece lambası, geceleri kendinizi güvende hissetmenizi sağlarken, projektör favori Star Wars karakterlerine duvarda veya tavanda hayat verir. Bu benzersiz 2'si 1 arada lamba, uyku zamanını ve anlatılan masalları daha keyifli kılar. Lambaya entegre iki yönlü anahtar sayesinde gece lambası ile sihirli görüntü projektörü arasında kolayca geçiş yapabilirsiniz.

 • Geceleri size yardımcı olur

  Geceleri size yardımcı olur

  Philips ve Star Wars el feneri, banyoya veya evin herhangi bir odasına giderken yaptığınız macera dolu gece yürüyüşlerinizde size yol gösterir. Efsanevi tasarımı kolay ve rahat bir şekilde tutulması şekillendirilmiştir.

 • Yüksek kaliteli LED ışığı

  Yüksek kaliteli LED ışığı

  Bu Philips lambaya entegre edilen LED teknolojisi, Philips tarafından geliştirilen benzersiz bir çözümdür. Lamba açıldığı anda optimum ışık çıkışı sağlar ve evinize canlı renkler katar.

 • Sarı ışık

  Sarı ışık

  Işığın Kelvin (K) birimiyle ölçülen farklı renk sıcaklıkları olabilir. Düşük Kelvin değerine sahip lambalar sıcak, daha samimi bir ışık verirken yüksek Kelvin değerine sahip olan ampuller beyaz, daha enerjik bir ışık verir. Bu lamba samimi bir atmosfer için sarı ışık sunar.

 • Ürün üzerinde açma/kapama düğmesi

  Ürün üzerinde açma/kapama düğmesi

  Armatürün üzerine dikkat çekmeyen bir biçimde yerleştirilen düğme ile ışığı kolayca açıp kapatabilirsiniz.

 • Ekstra görüntü çarkları dahildir

  Ekstra görüntü çarkları dahildir

  Bu Philips ve Star Wars lamba ile birlikte 3 çark verilir. Her çarkta hayal gücünüzü canlandıracak 8 farklı görüntü bulunur.

 • Pille çalışır, 3 adet LR44 dahildir

  Pille çalışır, 3 adet LR44 dahildir

  Bu lamba 3 adet LR44 1,5 V pille çalışır. Bu boyuttaki tüm pilleri kullanabilirsiniz. Farklı tür pilleri bir arada kullanmayın; her zaman aynı tür pilleri kullanın. Piller ürünle birlikte verilir.

Tüm teknik özellikleri gör

En son görüntülenen ürünler

İlginizi çekebilecekler: