2'si 1 arada Projektör ve el feneri

  2'si 1 arada Projektör ve el feneri

  Hayal gücünüzü harekete geçirin

  Bu Philips Disney Kayıp Balık Dori projektör, kız ve erkek çocukların odalarını Dori'nin rüya gibi mavi dünyasına dönüştürmelerini sağlar. Nemo ve eski dostlarıyla ailesini arayan Dori'nin eğlenceli macerasına ortak olmanın mükemmel bir yoludur. Tüm faydaları görün

Videolar

[trigger to render Video Gallery]

Görüntüler

2'si 1 arada Projektör ve el feneri

KAYIP BALIK DORİ, mavi, LED 717889016 Benzer ürünler bul

Hayal gücünüzü harekete geçirin

 • Çocuklar için

  Çocuklar için

  Bu Philips ve Disney lamba, çocuğunuzun yatak odasında çocukların en fazla keyif aldıkları şeklinde eğlenmelerini sağlayacak, neşeli ve yaratıcı bir ortam yaratır. Çocuğunuz bu ortamda ders çalışabilir, oyun oynayabilir ya da favori Disney karakteri ile beraber uyuyabilir. Bu lambanın tasarımı çocuğunuz için güvenlidir.

 • Yüksek kaliteli LED ışığı

  Yüksek kaliteli LED ışığı

  Bu lambaya entegre edilen LED teknolojisi, Philips tarafından geliştirilen benzersiz bir çözümdür. Lamba açıldığı anda optimum ışık çıkışı sağlar ve çocuğunuzun odasına canlı renkler katar.

 • Sağlam ve düşmeye dayanıklı

  Dayanıklı malzemelerden üretilen bu lamba; sağlamdır, düşmeye dayanıklıdır ve keskin kenarları yoktur. Çocuklarınız, endişelenmenize gerek kalmadan yaratıcı anlar yaşar.

 • Sihirli bir ortam yaratır

  Çocuğunuzun yatak odası için tasarlanan bu Philips ve Disney taşınabilir lamba, gece lambasını sihirli görüntü projektörü ile birleştirir. Gece lambası çocuğunuzun geceleri kendini güvende hissetmesini sağlarken, projektör çocuğunuzun favori Disney karakterlerine duvarda veya tavanda hayat verir. Bu benzersiz 2'si 1 arada lamba ile çocuğunuz uyku zamanından ve anlattığınız masallardan daha fazla keyif alır. Lambaya entegre iki yönlü anahtar sayesinde gece lambası ile sihirli görüntü projektörü arasında kolayca geçiş yapabilirsiniz.

 • Ekstra görüntü çarkları dahildir

  Bu Philips ve Disney lamba ile birlikte 3 çark verilir. Her çarkta çocuğunuzun hayal gücünü canlandıracak 8 farklı görüntü bulunur.

 • Pille çalışır, 3 adet LR44 dahildir

  Bu lamba 3 adet LR44 1,5 V pille çalışır. Bu boyuttaki tüm pilleri kullanabilirsiniz. Farklı tür pilleri bir arada kullanmayın; her zaman aynı tür pilleri kullanın. Piller ürünle birlikte verilir.

Tüm teknik özellikleri gör

En son görüntülenen ürünler

İlginizi çekebilecekler: