Disney

Disney

2'si 1 arada Projektör ve el feneri

  Disney

  2'si 1 arada Projektör ve el feneri

  Hayal gücünü harekete geçirin

  Bu Philips ve Disney projektör ve el feneri, anlattığı sihirli masallarla çocuğunuzu büyüleyecek. Film makaralarını çevirerek renkli ve eğlenceli film sahnelerini duvara yansıtın ya da karanlıkta size yol göstermesi için el feneri olarak kullanın. Tüm faydaları görün

Videolar

[trigger to render Video Gallery]

Görüntüler

Disney 2'si 1 arada Projektör ve el feneri

Uçaklar, turuncu, LED 717885316 Benzer ürünler bul

Hayal gücünü harekete geçirin

 • Çocuklar için

  Çocuklar için

  Bu Philips ve Disney lamba, çocuğunuzun yatak odasında çocukların en fazla keyif aldıkları şeklinde eğlenmelerini sağlayacak, neşeli ve yaratıcı bir ortam yaratır. Çocuğunuz bu ortamda ders çalışabilir, oyun oynayabilir ya da favori Disney karakteri ile beraber uyuyabilir. Bu lambanın tasarımı çocuğunuz için güvenlidir.

 • Geceleri çocuğunuza eşlik eder

  Geceleri çocuğunuza eşlik eder

  Bu Philips ve Disney taşınabilir ışık, çocuğunuz gece banyoya veya ebeveynlerin yatak odasına yürürken ona güvenle eşlik eder. Çocuklar için tasarlanan bu fener, çocuğunuzun eline tam oturur ve her yere kolayca taşımasını sağlar.

 • Sihirli bir ortam yaratır

  Sihirli bir ortam yaratır

  Çocuğunuzun yatak odası için tasarlanan bu Philips ve Disney taşınabilir lamba, gece lambasını sihirli görüntü projektörü ile birleştirir. Gece lambası çocuğunuzun geceleri kendini güvende hissetmesini sağlarken, projektör çocuğunuzun favori Disney karakterlerine duvarda veya tavanda hayat verir. Bu benzersiz 2'si 1 arada lamba ile çocuğunuz uyku zamanından ve anlattığınız masallardan daha fazla keyif alır. Lambaya entegre iki yönlü anahtar sayesinde gece lambası ile sihirli görüntü projektörü arasında kolayca geçiş yapabilirsiniz.

 • Yüksek kaliteli LED ışığı

  Yüksek kaliteli LED ışığı

  Bu lambaya entegre edilen LED teknolojisi, Philips tarafından geliştirilen benzersiz bir çözümdür. Lamba açıldığı anda optimum ışık çıkışı sağlar ve çocuğunuzun odasına canlı renkler katar.

 • Sarı ışık

  Sarı ışık

  Işığın Kelvin (K) birimiyle ölçülen farklı renk sıcaklıkları olabilir. Düşük Kelvin değerine sahip lambalar sıcak, daha samimi bir ışık verirken yüksek Kelvin değerine sahip olan ampuller beyaz, daha enerjik bir ışık verir. Bu lamba samimi bir atmosfer için sarı ışık sunar.

 • Pille çalışır, 3 adet LR44 dahildir

  Pille çalışır, 3 adet LR44 dahildir

  Bu lamba 3 adet LR44 1,5 V pille çalışır. Bu boyuttaki tüm pilleri kullanabilirsiniz. Farklı tür pilleri bir arada kullanmayın; her zaman aynı tür pilleri kullanın. Piller ürünle birlikte verilir.

 • Ekstra görüntü çarkları dahildir

  Ekstra görüntü çarkları dahildir

  Bu Philips ve Disney lamba ile birlikte 3 çark verilir. Her çarkta çocuğunuzun hayal gücünü canlandıracak 8 farklı görüntü bulunur.

 • Ürün üzerinde açma/kapama düğmesi

  Ürün üzerinde açma/kapama düğmesi

  Armatürün üzerine dikkat çekmeyen bir biçimde yerleştirilen düğme ile ışığı kolayca açıp kapatabilirsiniz.

Tüm teknik özellikleri gör

En son görüntülenen ürünler

İlginizi çekebilecekler: