Hue Go

  Hue Go

  Olağanüstü deneyimler için

  Sisteminize beyaz ve renkli ışıklı bir Philips Hue Go ekleyin. Şeffaf gövdeli Go, zarif bir tasarıma sahiptir. Kablosuz kullanılır ve taşınabilirdir. Yeniden şarj edilebilen Go, 3 saate kadar kullanılabilir. Ürünü, Hue sistemi üzerinden veya ürün üzerindeki düğme ile kontrol edin. Tüm faydaları görün

 • Olağanüstü deneyimler için

  Play Pause
  You need Flash to see video.
  Click here to download it.

Videolar

[trigger to render Video Gallery]

Görüntüler

Olağanüstü deneyimler için

sınırsız olanaklar

 • Taşınabilir

  Taşınabilir

  Philips Hue Go, evinizdeki en çok yönlü ışıktır. Prize takarak duvarlarınızı renkli veya beyaz ışıkla boyayın. Prizden çıkardığınızda taşınabilir bir şaheser haline gelen Philips Hue Go'yu istediğiniz yere taşıyarak etkinliklerinizi en iyi ışıkla aydınlatın. Şarj edilebilir dahili pille çalışan bu ışık, 3 saate kadar kullanılabilir. Philips Hue Go'yu taşınabilir modda akıllı cihazınızla tamamen kontrol edebilirsiniz. Dahili akıllı pil yönetimi, maksimum kullanımı garanti eder. Philips Hue Go'nun su geçirmeme özelliği yoktur ancak yüksek neme dayanacak şekilde tasarlanmıştır.

 • Ürün üzerinde kumanda

  Ürün üzerinde kumanda

  Philips Hue Go'yu akıllı cihazınız elinizde değilken bile kontrol edin. Ürünün üzerinde yer alan düğmeye basarak ışık ayarlarını doğrudan etkin hale getirin. 7 farklı ışık efektinden birini seçin: fonksiyonel sarı ışık, enerji veren beyaz ışık ve özel anlarınıza uygun 5 adet doğal dinamik ışık efekti. Bunun yerine istediğiniz renk gelene kadar düğmeye hızlıca dokunup basılı tutarak renk seçeneklerini arasında gezinin. Asıl eğlence Philips Hue Go'yu Bridge'e bağladığınızda başlar. Philips Hue Go'yu akıllı cihazınızdan kontrol edin ve sınırsız olanakları keşfedin.

 • Doğal, dinamik efektler

  Doğal, dinamik efektler

  Özel anları canlı ışıkla zenginleştirin. Philips Hue Go'da 5 adet patentli doğal dinamik efekt bulunur: Cozy Candle, Sunday Coffee, Meditation, Enchanted Forest ve Night Adventure. Doğru atmosferi yaratmak için her bir dinamik efekt kendine has bir renk karışımına sahiptir.

 • Hue bridge ile akıllı cihaz üzerinden tam kontrol

  Hue bridge ile akıllı cihaz üzerinden tam kontrol

  Sistemin sunduğu sınırsız olanakları keşfetmek için Philips Hue ışıklarınızı bridge'e bağlayın.

 • 16 milyon renkle yaratıcılığınızı konuşturun

  16 milyon renkle yaratıcılığınızı konuşturun

  Işıkla oynayın ve 16 milyon renk arasından seçim yaparak odanızın görünümünü ve atmosferini anında değiştirin. Tek düğmeye dokunarak zahmetsizce tasarım yaratın. Sevdiğiniz bir fotoğrafı seçin ve o özel anı ışık huzmeleriyle yeniden yaşayın. Favori ışık ayarlarınızı kaydedin ve istediğiniz zaman tek bir parmak hareketiyle ayarları tekrar kullanın

 • Işığı müzik ve filmlerle senkronize edin

  Işığı müzik ve filmlerle senkronize edin

  TV izleme deneyiminizi tüm odaya yayın veya ışığı en sevdiğiniz müzikle senkronize ederek ritme nasıl tepki verdiğini görün. Üçüncü taraf uygulamaları indirin ve Philips Hue ile yapabileceğiniz büyüleyici şeyleri keşfedin.

 • Oyunlarınıza ışık katın

  Oyunlarınıza ışık katın

  Oyun deneyiminizi bir sonraki seviyeye taşıyın. Üçüncü taraf uygulamaları indirin ve Philips Hue ile yapabileceğiniz büyüleyici şeyleri keşfedin.

 • Doğal bir şekilde uyuyup uyanın

  Doğal bir şekilde uyuyup uyanın

  Philips Hue, istediğiniz gibi uyanmanıza yardımcı olur ve güne yenilenmiş hissederek başlamanızı sağlar. Gün doğumunu taklit ederek giderek artan ışık, çalar saatin yüksek sesiyle uyandırılmanın yerine doğal biçimde uyanmanıza yardım eder. Güne en iyi şekilde başlayın. Akşamlarıysa dinlendirici sarı ışık yorgunluğunuzu atmanıza, rahatlamanıza ve vücudunuzu iyi bir gece uykusuna hazırlamanıza yardımcı olur.

 • Sarıdan beyaz ışığa uzanan seçeneklerle ambiyansınızı oluşturun

  Sarıdan beyaz ışığa uzanan seçeneklerle ambiyansınızı oluşturun

  Her an için doğru ambiyansı yaratın ve evinizi sarı-beyaz ışıkla dekore edin. İlkbahar esintilerini çağrıştıran canlı beyaz ışık, yaz güneşinin sarı ışığı veya kış mevsiminin soğuk gün ışığıyla yıl boyunca farklı tarzların tadını çıkarın.

 • Işık tarifleriyle dinlenin, okuyun, konsantre olun ve enerji toplayın

  Işık tarifleriyle dinlenin, okuyun, konsantre olun ve enerji toplayın

  Işık, ruh halimizi ve davranışlarımızı etkiler. Philips Hue, günlük rutinlerinizi keyif aldığınız anlara dönüştürmenize yardımcı olabilir. Sabah kahvesini boş verin ve güne, vücudunuza ve zihninize enerji veren beyaz, parlak gün ışığıyla hazırlanın. Hassas şekilde ayarlanmış parlak beyaz ışıkla konsantrasyonunuzu kaybetmeyin. Ayaklarınızı uzatın ve günü sonlandırmak için ideal olan beyaz ışığın yumuşak parlaklığıyla dinlenin.

 • Evde ve dışarıda akıllı kontrol

  Evde ve dışarıda akıllı kontrol

  Philips Hue iOS ve Android uygulamalarıyla nerede olursanız olun ışıklarınızı uzaktan kontrol edebilirsiniz. Evden çıkarken ışıklarınızı kapatmayı unutup unutmadığınızı kontrol edin ve mesaiye kalacağınız zaman ışıklarınızı açın.

 • Size kolaylık sağlaması için zamanlayıcılar ayarlayın

  Size kolaylık sağlaması için zamanlayıcılar ayarlayın

  Philips Hue, Philips Hue uygulamasındaki program işlevini kullanarak siz evde değilken evdeymişsiniz izlenimi yaratabilir. Eve geldiğinizde ışıkların açık olması için ışıkları önceden belirlenmiş bir zamanda açılacak şekilde ayarlayın. İsterseniz odaları farklı zamanlarda aydınlanacak şekilde ayarlayabilirsiniz. Ayrıca ışıkların gece kademeli olarak kapanmasını da ayarlayabilirsiniz; böylece ışıkları açık bırakıp bırakmadığınızı düşünerek endişelenmezsiniz.

 • Kurulum gerektirmeyen ışık kısma işlevi

  Kurulum gerektirmeyen ışık kısma işlevi

  Philips Hue ile ışığı sorunsuz biçimde, kablosuz olarak kısın. Ne çok aydınlık ne de çok karanlık. Tam istediğiniz gibi. Kablo kullanmanız, elektrikçi çağırmanız veya kurulum yapmanız gerekmez

 • İstediğiniz gibi kontrol edin

  İstediğiniz gibi kontrol edin

  Philips Hue ışıklarınızı bridge'e bağlayın ve sınırsız olasılığı keşfetmeye başlayın. Işıklarınızı Philips Hue uygulamasıyla akıllı telefonunuz veya tabletinizden kontrol edin ya da ışıkları etkinleştirmek için sisteminize anahtar ekleyin. Tam Philips Hue deneyimi için zamanlayıcıları, bildirimleri, alarmları ve daha birçok öğeyi ayarlayın. Philips Hue, ışıklarınızı sesinizle kontrol etmenizi sağlamak için Amazon Alexa, Apple Homekit ve Google Home ile uyumludur.

Tüm teknik özellikleri gör

Eco passport – Çevreci ürünlerimizin özelliklerine genel bakış

Philips bryr sig mycket om miljön och samhället, och vi engagerar oss i miljömässig produktdesign.

En son görüntülenen ürünler

İlginizi çekebilecekler: