1
Bir yapı seçin

Diğer

  Diğer

  Modunuza uygun ışıklandırma ortamı yaratın

  Parlak beyaz okuma ışığı. Çocuklarınızla oyun oynarken daha sıcak bir renk. LivingAmbiance'ı evinize getirmek için lambalarınızı değiştirmeniz gerekmez. Sadece bu fişin takın; hepsi LivingAmbiance ürünleri ile çalışacaktır. Tüm faydaları görün

  Maalesef bu ürün artık mevcut değil

 • Modunuza uygun ışıklandırma ortamı yaratın

  Play Pause

Videolar

[trigger to render Video Gallery]

Görüntüler

Modunuza uygun ışıklandırma ortamı yaratın

 • Işıkları ayrı ayrı veya herhangi bir kombinasyonda ayarlayın

  Işıkları ayrı ayrı veya herhangi bir kombinasyonda ayarlayın

  Diğer Philips LivingAmbiance ürünlerine bağladığınızda, renkli ışık veren armatürlerin rengini değiştirebilir, yoğunluğunu kısabilir veya ayarlayabilir ya da beyaz ışık armatürlerini kısabilirsiniz.

 • Tek uzaktan kumandayla bunu ve diğer SmartLink lambalarını kontrol edin

  Tek uzaktan kumandayla bunu ve diğer SmartLink lambalarını kontrol edin

  Tek bir sezgisel uzaktan kumandayla tüm LivingAmbiance ürünlerini istediğiniz kombinasyonda kontrol edebilir, ışıkları tek tek veya birlikte kısabilir, renk değiştirebilirsiniz. Hangi ürünlerin birlikte çalıştığını öğrenmek için kutuya veya ürünün kendisine bakın. Bir SmartLink logosu varsa, ürününüz diğer SmartLink ürünleriyle birlikte kullanılabilir.

 • Herhangi bir beyaz ışık armatürünüzü bir LivingAmbiance kumandaya bağlayın

  Armatürünüzle duvar soketi arasına LivingWhites armatür kontrol fişini taktığınızda, armatürünüzü diğer LivingAmbiance ürünleriyle birlikte kullanabilirsiniz. Bu sayede evinizdeki bir armatürü LivingAmbiance uzaktan kumandayla kontrol edebilir ve diğer LivingAmbiance ürünlerine bağlayabilirsiniz. Kendi armatürünüzü kullanarak ortamı değiştirebilirsiniz. Dikkat: LivingWhites fişine bağladığınız armatürde dokunmatik kısma anahtarı olmamalıdır.

 • Uzaktan kumandayla armatürün beyaz ışığını dim edin

  Bir LivingAmbiance uzaktan kumandayla armatürün ışığını kısabilirsiniz. Armatürdeki ampulün dim edilebilir olduğundan emin olun.

Tüm teknik özellikleri gör

En son görüntülenen ürünler

İlginizi çekebilecekler: