Zemin lambası

  Zemin lambası

  Giving light a new experience

  Saf, temiz çizgilere ve tamamen modern bir kıvrıma sahip 60'ların tasarımının zarif geometrik sadeliğine hayran olun; sadece en yeni aydınlatma teknolojisiyle son derece fütüristik oranlar mümkün kılınmıştır.

Videolar

[trigger to render Video Gallery]

Görüntüler

Giving light a new experience

 • Dağınık ışık etkisi

  Dağınık ışık etkisi

  Dağınık ışık, odanızı sıcak beyaz ışıkla aydınlatırken işlevsellikle çevre dostu yaklaşımı bir araya getirir. Dağınık ışık genel aydınlatma için mükemmeldir.

 • Armatür üzerinde ayar anahtarı

  Armatür üzerinde ayar anahtarı

  Armatürün üzerinde bulunan ayar anahtarı ışığı kolayca istediğiniz gibi ayarlayabilmenizi sağlar.

 • Olağanüstü uzun kullanım ömrü

  Olağanüstü uzun kullanım ömrü

  Güvenebileceğiniz bir ışık kaynağı. Philips LED, en az 13.000 açma/kapama işlemiyle birlikte en az 20.000 saatlik kullanım ömrüne sahiptir (bu değer, günde ortalama 3 saatlik kullanımla 20 yıla eşdeğerdir). Evinizde mükemmel bir ışık ortamına sahip olurken, bakım veya lamba değiştirme ile ilgili endişelenmeyeceğinizi bilmek mükemmel bir duygu.

 • Yüksek Güçlü LED

  Yüksek Güçlü LED

  LED modülü, Philips tarafından 3 LED'i sentetik ve alüminyum bir muhafazada bir araya getirerek geliştirilmiş benzersiz bir çözümdür. Bu teknik, optimum ışık çıkışını ve %100 ışık rengi bütünlüğünü garanti etmektedir.

 • %80 enerji tasarrufu

  %80 enerji tasarrufu

  Philips armatürlerinde kullanılan LED aydınlatma teknolojisi son derece yüksek enerji verimliliği sunmaktadır (7,5 W modül, 350 Lümen üretmektedir). Bunun sonucunda, her armatür enerji tasarrufu yaparak tüketicilerin paradan tasarruf etmesini sağlarken, çevreyi korumaya katkıda bulunmasına da yardımcı olur. Ev aydınlatma sistemleri için hem enerji verimliliği sunan hem de çok çeşitli modern tasarımlarla mükemmel ışık çıkışı sağlayan ürünler arıyorsanız, Philips LED ürünlerine bakın.

 • Sıcak beyaz ışık etkisi

  Sıcak beyaz ışık etkisi

  LED yeniliği sayesinde evinizi sıcak beyaz ışıkla aydınlatın. Philips, 2700 Kelvin renk sıcaklığına ulaşan, sıcak beyaz ışık veren en yeni nesil yüksek güçlü LED'leri sunar. Bu yenilik armatürlerimizi bir üst düzeye taşıyarak şıklık ve atmosferi ışık ve enerji verimliliğiyle bütünleştirmenize olanak sağlar.

 • Yüksek ışık kalitesi ve güçlü ışık çıkışı

  7,5 W'lık bir modül, güçlü ışık çıkışı olan 40 W'lık bir ampullü lambaya eşdeğer ışık çıkışı sağlar (350 Lümen).

Tüm teknik özellikleri gör

En son görüntülenen ürünler

İlginizi çekebilecekler: