Gömme spot lamba

  Gömme spot lamba

  Işık ve tasarımın akıllı birlikteliği

  Bu yuvarlak ve yassı gömme Philips spot lamba, tavanınıza hiçbir boşluk kalmayacak şekilde oturur. Ama kenarına bastırdığınızda, ışığı en çok ihtiyacınız olan yere yönlendirir. Tüm faydaları görün

Videolar

[trigger to render Video Gallery]

Görüntüler

SMARTSPOT Gömme spot lamba

3'lü takım 579664816 Benzer ürünler bul

Işık ve tasarımın akıllı birlikteliği

 • Kısılabilir

  Kısılabilir

  Kısma anahtarlı ayarlanabilir ışık yoğunluğu. Bu özelliğiyle Philips SmartSpot aydınlatma armatürleri, bir özelliği vurgulamak, örneğin koridorlarda fonksiyonel ışıklandırma sağlamak ya da samimi bir akşam yemeğinden aileniz ve arkadaşlarınızla oturma odasında geçireceğiniz güzel bir akşama kadar her türlü durum için ortam yaratmak için idealdir.

 • Olağanüstü uzun ömür

  Olağanüstü uzun ömür

  Olağanüstü uzun ömür ve güvenilir performans. Philips SmartSpot aydınlatma armatürleri, 20.000 saate kadar kullanım ömrüne ve en iyi ışık çıkışına sahip olan yüksek güçlü LED lambaları temel alır.

 • Mükemmel esneklik

  Mükemmel esneklik

  Philips SmartSpot, evinizin aydınlatmasında tüm kontrolü size veren gelişmiş bir ışık kaynağıdır. Birçok parçası serbestçe dönebildiğinden, ışığı en çok ihtiyacınız olan yere yönlendirmenizi sağlar.

 • Birinci sınıf malzeme, uzun ömürlü

  Birinci sınıf malzeme, uzun ömürlü

  Philips SmartSpot aydınlatma armatürleri dökme alüminyum gibi yüksek kaliteli malzemeler kullanılarak üretilmiştir.

 • %80 enerji tasarrufu

  %80 enerji tasarrufu

  Her Philips SmartSpot aydınlatma armatürü enerji tasarrufu yaparak hem elektrik faturanızı azaltır hem de çevreye katkıda bulunmanızı sağlar.

 • Sarı ışık etkisi

  Sarı ışık etkisi

  Philips SmartSpot LED, 2700 Kelvin renk sıcaklığına sahip sıcak beyaz ışık veren en son LED teknolojisi ürünü yüksek güçlü LED'ler kullanır.

 • Yüksek ışık çıkışı

  Güçlü çıkış veren yüksek kaliteli ışık (7,5W ile 350 Lümen çıkış). 40° açıyla parlayan ışık, özellikle spot aydınlatma için mükemmeldir.

 • Şık ve farklı tasarımlar

  Şık ve farklı, modern gömme tasarımlara sahip bu lambalar çıkıntı yapmadan veya odanızın dekorasyonunu bozacak garip şekiller oluşturmadan tavana tam oturur.

Tüm teknik özellikleri gör

En son görüntülenen ürünler

İlginizi çekebilecekler: