Gücünü Android™'den alan 4K UHD Süper İnce TV

  Gücünü Android™'den alan 4K UHD Süper İnce TV

  Gücünü Android'den alan 4K UHD Süper İnce LED TV

  Ses hiç bu kadar iyi görünmemişti. 4 taraflı Ambilight'a, şık, çıkarılabilir hoparlörlere ve koyu krom ayrıntılara sahip 8600 serisi iç tasarımı bir sonraki seviyeye taşıyor. Ultra HD ve Bright Pro, görüntüleri herhangi bir kaynaktan alarak benzersiz canlılık katar. Tüm faydaları görün

Videolar

[trigger to render Video Gallery]

Görüntüler

8600 series Gücünü Android™'den alan 4K UHD Süper İnce TV

139 cm (55 inç), 4K Ultra HD LED TV, Altı Çekirdek, 16 GB, genişletilebilir, Çift Tuner DVB-T/T2/C/S/S2 55PUS8601/12 Benzer ürünler bul

Gücünü Android'den alan 4K UHD Süper İnce LED TV

4 taraflı Ambilight ile

 • Ambilight, TV'ye bakışınızı sonsuza dek değiştirir

  Eviniz herhangi bir ev değil; neden seçtiğiniz TV de eviniz kadar sıcak ve çekici olmasın ki? En muhteşem Ambilight deneyimi TV'nizin dört bir yanından TV'nizi çevreleyen duvara ekstra geniş bir parlaklık yayar. Ekranınız çok daha geniş görünür, deneyiminiz daha da güzelleşir ve TV'niz adeta havada süzülür. Ekrandaki renkler, canlılık ve heyecan, oturma odanıza adım atarak alışılmışın ötesinde bir izleme deneyimi yaşamanızı sağlar.

 • 4K Ultra HD: Daha önce görmediğiniz çözünürlük

  Ultra HD TV, geleneksel Full HD TV'den 4 kat daha yüksek çözünürlüğe sahiptir. 8 milyondan fazla piksel ve benzersiz Ultra Çözünürlük geliştirme teknolojimiz sayesinde, orijinal içerik ne olursa olsun daha iyi görüntüler elde edersiniz. Geliştirilmiş keskinlik, artırılmış derinlik algısı, üstün kontrast, akıcı doğal hareket ve kusursuz ayrıntıların tadını çıkarın.

 • Üstün Ultra HD deneyimi için Android ve Altı Çekirdekli

  Android'in gücü Altı Çekirdekli işlemcimizle birleşerek Ultra HD YouTube video akışlarının zahmetsiz ve eğlenceli olmasını sağlar. Ayrıca Android ile TV'nizde süper hızlı, sezgisel ve keyifli bir şekilde gezinebilir, uygulama başlatabilir ve video oynatabilirsiniz.

 • Google Play store ve Philips app gallery: TV'nin ötesinde

  Google Play store ve Philips app gallery: TV'nin ötesinde

  Google Play store ve Philips app gallery, size filmler, TV, müzik, uygulamalar ve oyunlardan oluşan büyük bir çevrimiçi koleksiyon sunmak amacıyla geleneksel TV'nin ötesine geçer. 16 GB genişletilebilir bellek, tüm favori içeriklerinizi kaydetmeniz ve daha fazla uygulama yüklemeniz için fazlasıyla boş alan olduğu anlamına gelir.

 • Ekranı kaydırın, yazın, konuşun ve daha fazlasını yapın—gerçek Akıllı etkileşim

  Ekranı kaydırın, yazın, konuşun ve daha fazlasını yapın—gerçek Akıllı etkileşim

  Yeni uzaktan kumandalarımızı eşleştikleri Android TV'lerimizin kullanımı kadar eğlenceli hale getirdik. Google voice* özelliğini veya tam boyutlu QWERTY klavyeyi kullanarak metin girin. Uygulamayı açmak için şunu söyleyin: "Open YouTube". Dokunmatik swipe pad'i kaydırarak aile fotoğraflarınıza bakın ya da klasik uzaktan kumanda olarak kullanın.

 • 50 W ses sunan 18 hoparlörün tadını çıkarın

  50 W ses sunan 18 hoparlörün tadını çıkarın

  Kendinizi güzel sesle çevreleyin. Yeni 8600 serisi TV'nin arkasında yer alan iki hoparlörün gücünü 16 mikro sürücüyle (sol ve sağdaki ayrılabilir hoparlörlerde) birleştirerek geniş, zengin ses spektrumu sunuyor. Subwoofer'ları daha fazla ses seviyesi, daha iyi bas tepkisi ve temiz, dengeli ses kalitesi sunan üstün malzeme Neodymium ile tasarladık.

 • Ayrılabilir Hoparlörler: Sesin görünümünü özelleştirin

  Ayrılabilir ses çubuklarımızda parlak, krom yüzeye sahip kusursuz metal gövde bulunmaktadır. Ultra ince ve son derece şık, yenilikçi tasarımı Philips'e özeldir: TV ekranının sağına veya soluna yerleştirilebilir veya kablosuz ses sistemi oluşturmak için isteğe bağlı standlar vardır.

 • Dijital Gürültü Azaltma herhangi bir kaynaktan gelen görüntüleri optimize eder

  TV'niz mükemmel bir makine; ancak içeriğinizi görüntülediğiniz kaynağınız muhtemelen öyle değil. Gelişmiş DNR içeriği analiz ederek kusurları bulur ve gelen görüntüyü iki yönden birine yönlendirir. İyi kaliteden gelen görüntüler aklınıza gelebilecek en yüksek seviyedeki keskinliğe ve ayrıntıya uygun hale getirilir. Peki kötü kaliteden gelenler? İyi kaliteye sahip benzerleri haline gelene dek öncelikle kusurlarından arındırılırlar.

 • Perfect Pixel Ultra HD: Üstün UHD Görüntü Kalitesi

  Ödüllü UHD Görüntü Kalitesi mirasımızdan yararlanarak yüksek çözünürlüklü Görüntü Kalitesini yepyeni bir seviyeye taşıdık. Perfect Pixel Ultra HD motorunun görüntü işleme algoritması herhangi bir görüntüyü ekranınızda net 4K Ultra HD çözünürlüğe dönüştürür. Sonuç mu? En derin siyahların ve en parlak beyazların; en canlı renklerin ve doğal cilt tonlarının tadını çıkarırsınız. Aynı zamanda her zaman, her kaynaktan en akıcı, süper ince görüntüyü sunar.

 • DTS Premium Sound ile her ayrıntıyı işitin

  Büyük TV hoparlörleri, orijinal ses içeriğinin saflığını koruyan güçlü işleme motoru gerektirir. DTS Premium Suite, tüketicilerin yüksek ses işleme teknolojisinden bekledikleri deneyimi sunmak için tasarlanmıştır: derin, zengin bas ve maksimum ses seviyelerinde dalgalanma, kesilme veya bozulma olmadan kristal netliğinde konuşma sesleri ile üstün surround ses sistemi.

Tüm teknik özellikleri gör
 • EPG ve gerçek görünürlük (8 güne kadar) ülkeye ve operatöre bağlıdır.
 • Android Uygulaması teklifleri ülkeden ülkeye farklılık gösterir. Daha fazla bilgi için lütfen ülkenizdeki Google Play Store'u ziyaret edin.
 • 365 gün boyunca günde 4 saat çalışan bir televizyonun güç tüketimine dayanan, yıl başına kWh enerji tüketimi. Gerçek enerji tüketimi televizyonun nasıl kullanıldığına göre değişir.
 • Bu TV, 'Ücretsiz' yayınlar için DVB alımını destekler. Bazı DVB operatörleri desteklenmeyebilir. Güncel liste Philips destek web sitesinin SSS bölümünde bulunabilir. Bazı operatörler için Koşullu Erişim veya abonelik gerekmektedir. Daha fazla bilgi için operatörünüze başvurun.
 • (Philips) yalnızca belirli Philips oynatıcılarıyla uyumludur.
 • Google Cast fonksiyonelliği Google Cast Ready uygulamalar ve cihazlara tabidir. Daha fazla bilgi için lütfen Google Cast ürün sayfasını ziyaret edin.
 • Philips TV Remote uygulaması ve ilgili işlevler TV modeli, operatör ve ülkenin yanı sıra akıllı cihazın modeli ve İşletim Sistemine göre farklılık gösterir. Daha fazla bilgi için lütfen şu adresi ziyaret edin: www.philips.com/TVRemoteapp.
 • Smart TV uygulama teklifleri, TV modeli ve ülkeye göre farklılık gösterir. Daha fazla bilgi için lütfen şu adresi ziyaret edin: www.philips.com/smarttv.
 • USB kayıt özelliği sadece dijital kanallarda kullanılabilir, kayıtlar yayın kopya koruması (CI+) tarafından sınırlanabilir. Ülke ve kanal kısıtlamaları uygulanabilir.

En son görüntülenen ürünler

İlginizi çekebilecekler: