Spot lamba

  Spot lamba

  Tarz, ön planda

  Bu endüstri tipi Philips tüp spot lambalar küçük, şık ve basit olmalarının yanı sıra modern iç mekanlar için kusursuzdur. Gümüş renkteki mükemmel alüminyum kasa halojen lambanın ışıltılı parlaklığını tamamlar. Olağanüstü bir dekorasyon öğesidir. Tüm faydaları görün

Videolar

[trigger to render Video Gallery]

Görüntüler

myLiving Spot lamba

RUNNER, alüminyum 530934816 Benzer ürünler bul

Tarz, ön planda

Modern görünümlü, fonksiyonel aydınlatma

 • Vurgulu aydınlatma için mükemmel ışık demeti

  Vurgulu aydınlatma için mükemmel ışık demeti

  Bu Philips spot ışık vurgulu aydınlatma için en mükemmel ışık demetine sahiptir. Yoğun ışık sayesinde iç mekanınızda bulunan her ayrıntı ve özelliği vurgulayabilirsiniz.

 • Işığı istediğiniz gibi yönlendirin

  Işığı istediğiniz gibi yönlendirin

  Bu Philips myLiving spot ışıkla ev aydınlatmanızın tüm kontrolü sizin elinizde olur. Her yöne serbestçe dönebilen esnek spot başlıkları sayesinde ışığı en çok ihtiyaç duyduğunuz yere yönlendirebilirsiniz.

 • Parlak yüksek kaliteli ışık

  Parlak yüksek kaliteli ışık

  Philips halojen lambalar, mükemmel ışıklarıyla istediğiniz alanları ön plana çıkarır veya odanızda güzel bir ambiyans yaratır.

 • Kısma anahtarıyla ayarlanabilen ışık yoğunluğu

  Kısma anahtarıyla ayarlanabilen ışık yoğunluğu

  Kısma anahtarıyla Philips lambanın ışık yoğunluğunu ayarlayın (dahil değildir). Bu sayede ışık, bir özelliği vurgulamak ve samimi bir akşam yemeğinden aileniz ve arkadaşlarınızla oturma odasında geçireceğiniz güzel bir akşama kadar her tür duruma göre ortam yaratmak için ideal hale gelir.

 • Enerji tasarrufu

  Enerji tasarrufu

  Geleneksel ışık kaynaklarına kıyasla daha az enerji tüketen bu Philips lambayla hem elektrik faturalarınızı düşürebilir hem de çevre koruması konusunda üzerinize düşeni yapabilirsiniz.

 • İç mekanınızdaki tüm odalara uygun

  Tamamen işlevsel ve aynı zamanda son derece şık olan bu Philips spot ışık evinizdeki tüm odalara dekoratif bir dokunuş getirecek.

 • Kusursuz modern şekiller

  Philips myLiving spot ışıklar, modern iç dekorasyona mükemmel şekilde uyum sağlamak üzere tasarlanmıştır. İnce hatları ve sade formlarıyla tüm modern iç mekanlara uyar. Temiz ve güvenli spotlar mükemmel tarz vurgusu sunuyor.

 • Fırçalanmış Alüminyum

  Son derece modern bir renk olan bu alüminyum tonu, lambanın yüzeyine ekstra bir ferahlık duygusu katan fırçalanmış görünümüyle benzer bir güzellik sunar.

Tüm teknik özellikleri gör

En son görüntülenen ürünler

İlginizi çekebilecekler: