geniş ekran flat TV

  geniş ekran flat TV

  Görüntü deneyiminizi geliştirin

  En son PDP teknolojisi ve Pixel Plus ile bu kusursuz Flat TV'nin üstün görüntü kalitesinin keyfini çıkartın. İç mekanınızı tamamlayacak nefes kesen bir tasarıma sahip bu üründen vazgeçemeyeceksiniz. Tüm faydaları görün

Videolar

[trigger to render Video Gallery]

Görüntüler

geniş ekran flat TV

50", plazma, HD teknolojisine hazır 50PF7321/10 Benzer ürünler bul

Görüntü deneyiminizi geliştirin

Pixel Plus

 • HDTV sinyallerinin yüksek kalitede görüntülenmesi için HD teknolojisine hazır

  HDTV sinyallerinin yüksek kalitede görüntülenmesi için HD teknolojisine hazır

  HD TV sinyalinin olağanüstü görüntü kalitesinin keyfini çıkarın ve HDTV yayını, Blue-ray DVD veya HDVD gibi HD (Yüksek Çözünürlük) kaynaklarına hazır olun. HD teknolojisine hazır, aşamalı taramanın ötesine geçen bir görüntü kalitesi sunan korumalı bir etikettir. Bir Yüksek Tanımlı TV sinyalinin çözünürlük ve görüntü kalitesi avantajlarını kullanabilen bir HD ekranı sunmaya yönelik olarak EICTA tarafından konmuş katı standartlara uyumludur. Hem analog YPbPr hem de DVI veya HDMI'nın sıkıştırılmamış Dijital bağlantısı için HDCP destekli evrensel bir bağlantıya sahiptir. 50 ve 60 Hz'de 720p ve 1080i sinyaller görüntüleyebilir.

 • Yüksek Çözünürlüklü plazma WXGA ekran, 1366 x 768p

  En son teknoloji ürünü olan bu plazma ekran, 1366 x 768p piksel değerinde son derece gelişmiş bir geniş ekran HD çözünürlüğüne sahiptir.Optimum parlaklık ve üstün renk kalitesi ile birlikte, aşamalı tarama özelliği sayesinde tamamen titreşimsiz görüntüler üretir. Bu canlı ve net görüntü, size inanılmaz bir izleme deneyimi yaşatacak.

 • Daha çok detay, derinlik ve netlik için Pixel Plus

  Pixel Plus, satır ve piksel sayısını artıran bir dijital görüntü işleme teknolojisidir. Hangi kaynaktan gelirse gelsin, sonuç her zaman çok daha net, çok daha ayrıntılı ve derin görüntülerdir.

 • 3D tarama filtresi, keskin bir görüntü sağlamak için renkleri ayırır.

  3D tarama filtresi, seyir keyfinizi bozan renk karışması, ışık karışması ve tırtıklı kenarları ortadan kaldırmak için 3D alanında parlaklık ve renk sinyallerini daha iyi ayırır. 3D dijital tarama filtresi, renk bilgilerini siyah beyaz bilgilerinden tam olarak ayırmak ve yatay ve dikey noktaları ve bunun yanı sıra tırtırklı kenarları ortadan kaldırmak için televizyon görüntüsünde alanlar arasında bir karşılaştırma gerçekleştirir. Sonuç mükemmel netliğe sahip bir görüntüdür.

 • Aktif Kontrol, kaynağı ne olursa olsun görüntü kalitesini optimuma getirir

  Aktif Kontrol, gürültü ve netlik geliştirmelerinin saniyede 60 kez gibi bir hızda sürekli olarak gerçekleştirilmesini sağlar. Görüntü ayarını dakikada 3.000 kez düzelterek Aktif Kontrol Plus seyir deneyiminin optimum hale gelmesini sağlar.

 • Sinema benzeri bir ses deneyimi için Sanal Dolby Surround

  Sanal Dolby Surround, surround ses efektlerini güçlendirmeye yönelik bir ses teknolojisidir. Arkaya ek hoparlör yerleştirmeden Dolby Pro Logic etkisi yaratır. Televizyon izlemekten daha çok keyif alırsınız.

 • Her ortama uygun kompakt ve şık tasarım

  Bu tasarım stili, her yere sığan ince ve kompakt bir görünümü vurgular.

 • TV ekranınızı farklı kanalların bir mozaiği yapın

  Çoklu Resim içinde Resim (Picture-in-Picture) modları, iki video kaynağını aynı anda resim içinde resim, yan yana veya durağan resimlerden meydana gelen mozaik görüntüsünde izlemenizi sağlar.

 • Tam dijital Yüksek Çözünürlükte bağlantı için HDMI

  HDMI, kaynaktan ekrana sıkıştırılmamış dijital bir RGB (KYM) bağlantı yapar. Analoğa sinyal çevrilmesi işlemini ortadan kaldırarak kusursuz bir görüntü sunar. Kalite kaybına uğramamış sinyalin sayesinde azaltılmış titreşim ve daha net bir resim elde edilir. HDMI, kaynak cihazıyla arasında akıllıca bir şekilde en yüksek çıkış çözünürlüğü iletişimi sağlar. HDMI girişi, DVI kaynaklarıyla tam bir geriye dönük uyumluluk taşır ancak dijital audio içerir. HDMI, HDCP kopyalama koruması kullanır.

Tüm teknik özellikleri gör

En son görüntülenen ürünler

İlginizi çekebilecekler: