Smart LED TV

    Smart LED TV

    Hareketin parçası olun!

    Philips 7000 serisi 119 cm/47" 47PFL7696 3D TV ile sinema keyfini evinizde yaşayın. Bu TV, üstün 3D film deneyimi sunmak için güçlü LED görüntülerini ve Ambilight etkisini bir araya getirir. Her filmde hareketin parçası olacağınızdan emin olabilirsiniz. Tüm faydaları görün

Videolar

[trigger to render Video Gallery]

Görüntüler

7000 series Smart LED TV

119 cm (47"), Full HD 3D, dijital TV 47PFL7696H/12 Benzer ürünler bul

Hareketin parçası olun!

Ambilight ve 3D TV ile

  • 2 taraflı Ambilight Spectra seyir deneyimini zenginleştirir

    Ambilight Spectra 2 ile seyir deneyiminize yeni bir boyut katın. Bu patentli Philips teknolojisi, TV ekranının arkasında 2 taraftan arkadaki duvara ışık yansıtarak ekranı genişletir. Ambilight, ışığın rengini ve parlaklığını otomatik olarak ayarlayarak TV'deki görüntüye uydurur. Duvara uyum fonksiyonu sayesinde, duvarınızın rengi ne olursa olsun, ışığın rengi mükemmel olur.

  • Çok yumuşak Full HD filmler için Mükemmel Doğal Hareket

    Heyecanın keyfini titreşim olmadan çıkarın. Mükemmel Doğal Hareket, görüntüdeki hareketi değerlendirir ve araya görüntü koyarak hem yayındaki hem de kayıtlı filmdeki (Blu-ray ve DVD'deki 1080p filmler ve 24p True Cinema dahil) titreme hareketlerini düzeltir. Sonuçta, mükemmel netlikte ve daha az parazit içeren görüntüler elde edilir. Sinema kalitesini aşan performansın keyfini çıkarın!

  • Gerçek 3D film deneyimi için Easy 3D

    Gerçek 3D film deneyimi için Easy 3D

    Easy 3D, titreşimsiz ve az gölgeli görüntülerle 3D izlerken uzun süreli konfor sağlar. Uyumlu 3D gözlükler hafiftir ve pil gerektirmez. 3D keyfini evinizin sıcaklığında yaşamak artık çok kolay!

  • Göz alıcı kontrastla muhteşem LED görüntüler

    Göz alıcı kontrastla muhteşem LED görüntüler

    Bu Full HD LED TV'deki gelişmiş LED aydınlatma teknolojisi çarpıcı, minimalist bir tasarımla olağanüstü görüntü kalitesini ve sınıfındaki en düşük enerji tüketimini bir arada sunuyor. Üstelik bu LED aydınlatma teknolojisinde hiçbir tehlikeli madde kullanılmıyor. Dolayısıyla LED arka aydınlatma ile hem enerjiden tasarruf ediyor hem de yüksek parlaklığın, muhteşem kontrastın, net görüntülerin ve canlı renklerin tadını çıkarıyorsunuz.

  • Mükemmel hareketli görüntü netliği için 600Hz Perfect Motion Rate (PMR)

    Mükemmel hareketli görüntü netliği için 600Hz Perfect Motion Rate (PMR)

    600Hz Perfect Motion Rate (PMR) hızlı aksiyon filmlerinde net ve canlı görüntüler sağlamak için mükemmel hareketli görüntü netliği oluşturur. Yeni Philips PMR standardı, alternatifsiz hareketli görüntü netliği için en hızlı ekran yenileme hızı, Mükemmel Doğal Hareket ve benzersiz işleme formülünün birleşik görsel etkisini sunar.

  • Çok çeşitli çevrimiçi uygulamalar, video kiralama seçenekleri ve catch-up TV özelliği

    Çok çeşitli çevrimiçi uygulamalar, video kiralama seçenekleri ve catch-up TV özelliği

    Çevrimiçi video mağazalarından doğrudan TV'nizi kullanarak film kiralayın, en sevdiğiniz kanalları Catch-up TV servisinden izleyin ve Net TV ile çok çeşitli çevrimiçi uygulamaların tadını çıkarın. Ayrıca Internet'te de gezinebilirsiniz.

  • DLNA ile fotoğraf, müzik ve filmlerinizin keyfini TV ekranınızda yaşayın

    DLNA ile fotoğraf, müzik ve filmlerinizin keyfini TV ekranınızda yaşayın

    Akıllı telefon, tablet veya bilgisayarınızdaki fotoğraf, müzik ve filmleri DLNA aracılığıyla büyük ekranda paylaşın.

  • Akıllı telefon, tablet veya klavyenizle TV'yi kumanda edin

    Akıllı telefon, tablet veya klavyenizle TV'yi kumanda edin

    TV'nizi en kolay ve rahat biçimde kontrol edin. Smart TV'nizi kontrol etmek için bir kablosuz klavye bağlayın veya akıllı telefonunuzu ya da tablet bilgisayarınızı kullanın.

  • TV programlarını bulma, programlama, kaydetme* ve duraklatma

    TV programlarını bulma, programlama, kaydetme* ve duraklatma

    Philips TV'nize bağlı USB'ye canlı dijital TV programları kaydedin, ara vermek istediğiniz herhangi bir anda içeriği duraklatın ve istediğiniz zaman izlemeye devam edin. Elektronik Program Rehberini kullanarak sevdiğiniz programları bulun ve kaydedeceklerinizi programlayın. Artık TV'de izlediğiniz programları işlerinize göre planlayarak istediğiniz zaman izleyebilirsiniz.

  • Hareket detayları için Pixel Precise HD ile Full HD TV

    Ödüllü Pixel Plus teknolojisi üzerine kurulu olan Pixel Precise HD, yüksek çözünürlüklü görüntü kalitesini 4 trilyon renkle bir adım ileri götürüyor. Süper Çözünürlük özelliğine sahip Pixel Precise HD ile ister Internet'ten video, ister mükemmel kaliteli Blu-ray filmler izleyin, en iyi HD TV görüntü kalitesini elde edeceksiniz.

  • 28W RMS ve Incredible Surround özelliğinin gücünü hissedin

    Müziğin ritmini ve filmlerin sarsıcı ortamını hissedin. Güçlü 28W RMS (2x14W RMS) amplifikatörlerden son derece gerçekçi bir ses yükselir. Incredible Surround, daha derin ve geniş ses çıkışıyla eksiksiz bir surround ses deneyimi yaşatarak seyir keyfinizi tamamlar.

Tüm teknik özellikleri gör
  • Net TV: Ülkenizde bulunan servisleri için www.philips.com/smarttv adresini ziyaret edin.
  • Ebeveynler, 3D izleme sırasında çocuklarının yanında bulunmalı ve yukarıda belirtilen rahatsızlıklardan birini yaşamadıklarından emin olmalıdır. 3D izleme, görsel sistemleri tam olarak gelişmemiş olduğundan 6 yaş altındaki çocuklara önerilmez.
  • Bu TV, 'Ücretsiz' yayınlar için DVB alımını destekler. Bazı DVB operatörleri desteklenmeyebilir. Güncel liste Philips destek web sitesinin SSS bölümünde bulunabilir. Bazı operatörler için Koşullu Erişim veya abonelik gerekmektedir. Daha fazla bilgi için operatörünüze başvurun.
  • Entegre dijital TV tuneri kullanılarak enerjiden tasarruf edilebilir
  • 8 günlük EPG servisi, her ülke için geçerli değildir
  • USB kaydı sadece TV IP tabanlı Elektronik Program Kılavuzu kapsamındaki dijital kanallarda yapılabilir (ülke ve kanal sınırlamaları olabilir); kayıtlar yayın kopya koruması (CI+) ile sınırlanabilir. Internet bağlantısı gerekir.
  • 365 gün boyunca günde 4 saat çalışan bir televizyonun güç tüketimine dayanan, yıl başına kWh enerji tüketimi. Gerçek enerji tüketimi televizyonun nasıl kullanıldığına göre değişir.
  • ZERO güç kapatma düğmesi kullanılarak bekleme durumundaki enerji tüketimi 0'a indirilebilir
  • Bu televizyon sadece teknoloji alternatiflerinin olmadığı belirli parçalar ve bileşenlerde, RoHS Yönergesi maddeleri altında mevcut muafiyet ile uyumluluk gösteren oranda kurşun içerir.
  • USB klavye ve fare yazılım güncellemesiyle desteklenir

En son görüntülenen ürünler

İlginizi çekebilecekler: