Aurea

Flat TV

  Aurea

  Flat TV

  Işığın çekiciliği

  Aurea Flat TV sayesinde ışığın güzelliğinin görüntüleme deneyiminizi dönüştürmesine izin verin. Aktif çerçeveli Ambilight Spectra, mükemmel bir tasarımla sunulmaktadır. Perfect Pixel HD Engine ve Full HD 1080p LCD ekran sayesinde görmek inanmaktır. Tüm faydaları görün

Videolar

[trigger to render Video Gallery]

Görüntüler

Işığın çekiciliği

 • Eşsiz keskinlik ve netlik için Perfect Pixel HD Engine

  Perfect Pixel HD Engine ile eşsiz keskinlik ve netlik elde edin. Resimdeki her piksel, çevredeki piksellerle daha iyi uyum sağlamak üzere geliştirilir, böylelikle daha doğal bir görüntü elde edilir. Sonuç izlediğiniz her şeyde keskinlik, doğal ayrıntılar, canlı renkler, mükemmel kontrast ve düzgün ve doğal hareket akışının eşsiz bir kombinasyonudur. Multimedyadan standart TV'ye tüm içerik kaynaklarında parazit ve gürültü algılama ve azaltma, net ve bıçak keskinliğinde görüntüler sunar.

 • 1920 x 1080p çözünürlüklü Full HD LCD ekran

  1920 x 1080p çözünürlüklü Full HD LCD ekran

  Full HD ekran, 1920 x 1080p geniş ekran çözünürlüğüne sahiptir. Bu, mümkün olan en iyi görüntü kalitesi için, HD kaynaklarının en yüksek çözünürlüğüdür. En yeni Blu-ray ve gelişmiş HD oyun konsolları da dahil tüm kaynaklardan, 1080p sinyalleri desteklediği için gelecekteki gelişmelere tamamen uyumludur. Bu kadar yüksek sinyal kalitesi ve çözünürlüğünü desteklemek için sinyal işleme mükemmel şekilde yükseltilmiştir. Harika parlaklık ve renklerle birlikte, aşamalı tarama özelliği sayesinde tamamen titremesiz görüntüler üretir.

 • Mükemmel hareket netliği için 100Hz Clear LCD (3ms)

  Mükemmel hareket netliği için 100Hz Clear LCD (3ms)

  100Hz Clear LCD, ekrandaki hızlı hareketlerde bile net ve canlı görüntüler için üstün bir netlik sağlar. Çift Kare Hızı Eklemesi, 100Hz yenileme hızı ile çalışır. Hareket geçişlerindeki netliği, standart LCD'lerdekinin iki katından fazla artırarak 3 milisaniyelik (Algılanan Bulanıklık-Kenar-Genişlik; BEW olarak ölçülür) bir tepki süresi yaratır. Bu eşsiz Philips teknolojisi, LCD ekranların hareket netliğini görülmemiş bir düzeye çıkarır.

 • Hale etkisi yaratan Aktif Çerçeveli Ambilight Spectra

  Hale etkisi yaratan Aktif Çerçeveli Ambilight Spectra

  Ambilight Spectra ürününün hale etkisi, görüntüleme deneyimine büyülü bir boyut katar. Aktif Çerçeve, yumuşak bir renk dürbünüyle görüntünün ışığını ve ruhunu ekranın dışına taşır. Kendinizi tamamen görüntülerin içinde hissederek hayal bile edemeyeceğiniz yoğunlukta bir görüntüleme deneyimi yaşarsınız. LED teknolojisi, toplam 126 güçlü LED'in ekranın çevresine yerleştirilebilmesine olanak verir. Bu, Aktif Çerçeve içinde ekranı sarıp duvarda hafif bir hale oluşturarak tek bir yumuşak ışık çemberinde kaynayan çok sayıda parça oluşturulmasını sağlar.

 • Full HD filmlerde üstün yumuşak hareket için HD Doğal Hareket

  Full HD filmlerde üstün yumuşak hareket için HD Doğal Hareket

  Philips, HD Doğal Hareket'i film tabanlı görüntü içeriklerinde görülebilen bozulmaları ortadan kaldırmak üzere geliştirdi. Ödüllü algoritma, görüntüdeki hareketi değerlendirir ve hem yayındaki hem de kayıtlı filmdeki (Blu-ray Disk ve DVD gibi) titremeyi düzeltir. Bunun sonucunda elde edilen düzgün hareket geçişleri ve mükemmel keskinlik seyir deneyimini daha da güzelleştirir.

 • Görünmez, mükemmel hoparlörlerden güçlü ses

  Görünmez, mükemmel hoparlörlerden güçlü ses

  Aurea tasarımına mükemmel uyum sağlayan görünmez bir ses sistemi. Dışarıdan görünmez, içerden çok küçük olsa da ses performansından ödün yoktur. Devrim niteliğindeki mikro hoparlör dizisi, sesi televizyonun ön kısmındaki görünmez ince bir yuvadan yaymak için her iki tarafta da 12 hoparlör kullanır. Bu hoparlörler, zengin görüntüleme deneyimini tamamlayan net ve hacimli bir ses sağlar. Bas frekansları, televizyonun arka kısmında yer alan 2 güçlü bas hoparlörü tarafından sağlanmaktadır.

 • Canlı ve parlak görüntüler için 4 trilyon renk işleme

  En gelişmiş renk işleme ile canlı ve doğal görüntüler. 3 renk kanalı (RGB), 14 bit çözünürlük kullanılarak en iyi hale getirilir; toplam işleme gücü 4 trilyon renktir. Canlı renkleri üretirken mükemmel netliği korur. Gelişmiş algoritmalar, ince renk gölgelerini ve ten tonlarını algılar ve bunları en doğal renkleri verecek biçimde işler.

 • Aurea Navigator uzaktan kumanda ile deneyiminizi yönetin

  Şık uzaktan kumanda, ayarlarınızı kolayca özelleştirebilmeniz için 3 özel tuş sağlar. Ortadaki tuş, şık bir malzeme, tasarım ve dokunmayla çalışan bir ışıkla vurgulanmıştır. Bu Aurea tuşu, Aurea etkisinin miktarını kontrol eder. "MODE" tuşu, rahattan dinamiğe 3 düzey arasında geçiş sağlar. "Ambilight" tuşu, duvardaki elektrik düğmesini kapatıp açmak kadar kolay bir şekilde Ambilight özelliğini "açmak" veya "kapatmak" için kullanılır. TV Menüsü ise diğer ayarlara erişim sağlar

 • Ayarları kolayca özelleştirebilmek için ayar yardımcısı

  Ayarları kolayca özelleştirebilmek için ayar yardımcısı. Yeni ayar özelleştirme yardımcısı sihirbazı, ayarları kolayca özelleştirmenizi sağlar. Sadece görüntüyü değil, ses ve Ambilight ayarları da dahil tüm görüntüleme deneyimini içerir. Sihirbaz, temel ayarların belirtilebilmesi için kolayca seçilebilen seçenekleri içeren birkaç ekran gösterir. TV'nin performansı, kişisel tercihinize göre kolay ve hızlı bir şekilde ayarlanır.

 • Tek bir kabloyla tam dijital HD bağlantısı için 3 HDMI girişi

  HDMI, kaynaktan ekrana, sıkıştırılmamış dijital RGB (KYM) bağlantısı kurar. Analog sinyale çevrilme işlemini ortadan kaldırarak kusursuz bir görüntü sağlar. Kalite kaybına uğramamış sinyal sayesinde titreşim azalır ve daha net bir görüntü elde edilir. HDMI, kaynak cihazla arasında en yüksek çıkış çözünürlüğü iletişimi sağlar. HDMI girişi, DVI kaynaklarıyla tam bir geriye dönük uyumluluk taşır, ancak dijital ses içerir. HDMI, HDCP kopya korumasını kullanır. 3 HDMI girişi sayesinde birden çok HD kaynağı, örneğin bir HD setüstü kutusu ve bir Blu-ray disk oynatıcısı bağlayabilirsiniz. TV'niz HD geleceğine tümüyle hazır.

Tüm teknik özellikleri gör
 • DVB-T desteği sadece belirli ülkelerde sağlanır

En son görüntülenen ürünler

İlginizi çekebilecekler: