LCD TV

  LCD TV

  Duygularınızı kışkırtın

  Kendinizi büyüleyici İzleme Deneyimine bırakın. LED Lux Ekran, MPEG4 HDTV* ve Perfect Pixel HD Engine içeren bu TV'de Ambilight Spectra 2 ile Mükemmel Hareket, Mükemmel Renkler ve Mükemmel Kontrast bir arada Tüm faydaları görün

Videolar

[trigger to render Video Gallery]

Görüntüler

Duygularınızı kışkırtın

 • Ambilight Spectra 2 izleme deneyimini zenginleştirir

  Ambilight Spectra 2 ile izleme deneyiminize yeni boyutlar ekleyin. Bu patentli Philips teknolojisi ekranın arkasından duvara bir ışık huzmesi yansıtarak ekranı daha da genişletir. Ambilight TV'nin etrafındaki ışığın rengini ve parlaklığını görüntüye uyacak şekilde otomatik olarak ayarlar ve üstün bir izleme deneyimi sağlar. Ambilight Spectra 2 ile filmler gerçek gibidir!

 • Eşsiz keskinlik ve netlik için Perfect Pixel HD Engine

  Perfect Pixel HD Engine ile eşsiz keskinlik ve netlik elde edin. Resimdeki her piksel, çevredeki piksellerle daha iyi uyum sağlamak üzere geliştirilir, böylelikle daha doğal bir görüntü elde edilir. Sonuç izlediğiniz her şeyde keskinlik, doğal ayrıntılar, canlı renkler, mükemmel kontrast ve düzgün ve doğal hareket akışının eşsiz bir kombinasyonudur. Multimedyadan standart TV'ye tüm içerik kaynaklarında parazit ve gürültü algılama ve azaltma, net ve bıçak keskinliğinde görüntüler sunar.

 • Çok yumuşak Full HD filmler için Mükemmel Doğal Hareket

  Heyecanın keyfini titreşim olmadan çıkarın. Mükemmel Doğal Hareket, görüntüdeki hareketi değerlendirir ve araya görüntü koyarak hem yayındaki hem de kayıtlı filmdeki (Blu-ray ve DVD'deki 1080p filmler ve 24p True Cinema dahil) titreme hareketlerini düzeltir. Sonuçta, mükemmel netlikte ve daha az parazit içeren görüntüler elde edilir. Sinema kalitesini aşan performansın keyfini çıkarın!

 • Mükemmel hareket netliği için 100 Hz Clear LCD 2 ms performans

  Mükemmel hareket netliği için 100 Hz Clear LCD 2 ms performans

  100 Hz Clear LCD, hareketli görüntülerde üstün bir netlik sağlar. Çift Oynatım Hızı Eklentisi, hareketli görüntülerin netliğini standart LCD netliğinin iki katından fazla artırarak 2 milisaniyelik tepki süresi performansı sağlar. Artık, hareketli sahnelerde bile net görüntülerin keyfini çıkarabileceksiniz.

 • Mükemmel kontrast ve parlaklık için Lüks LED Ekran

  Lüks LED Ekran muhteşem parlaklık ve renkler için mevcut en yüksek kontrastı üretir. Devrim niteliğindeki yeni LED ışıklar bir sistem içerisinde LCD ekran için arka aydınlatma olarak kullanılır. Binden fazla LED ışık seçimli olarak çalışır. Parlak görüntü bölgelerinde parlak ışık üretirler ve koyu bölgeler veya sahnelerde en koyu seviyeye ayarlanırlar. Bu sistem, parlak alanlarda maksimum ışık çıkışı ve rengin yanında, en koyu siyah içeren görüntü üretir. Sonuç, mükemmel kontrast, keskinlik ve canlı renklere sahip muhteşem görüntü.

 • Son derece parlak görüntüler için dinamik kontrast 2.000.000:1

  LCD düz ekranınızın en yüksek kontrasta ve en canlı görüntülere sahip olmasını istiyorsunuz. Çok özel bölgesel LED ayarlama özelliği sayesinde, LED arka aydınlatma bunu size sunar. Işığı gerekli yerlerde üretir ve koyu bölgeleri çok siyah tutar. LED'ler tarafından sağlanan mükemmel karartma, 2.000.000:1 gibi benzersiz bir dinamik kontrast oranının elde edilmesine olanak sağlar. Canlı renklerde mükemmel parlaklıkta bölgelerin yanında görüntüler ilk kez koyu siyah ile birlikte sunuluyor.

 • Full HD görüntülerin en yüksek kalitede görüntülenmesi için HD Teknolojisine Hazır 1080p

  HDTV yayını veya Blue-ray DVD gibi HD kaynaklarının Tam Yüksek Çözünürlüklü TV sinyallerinin olağanüstü görüntü kalitesinin keyfini çıkarın. HD Teknolojisine Hazır 1080p, sıradan HD Teknolojisine Hazır'ın çok ötesinde bir görüntü kalitesi sunan korumalı bir etikettir. Full HD 1920x1080p Yüksek Çözünürlüklü TV sinyalinin çözünürlük ve görüntü kalitesiyle ilgili avantajlarını kullanabilen bir HD ekranı sunmak amacıyla EICTA tarafından konmuş katı standartlara uygundur. Hem analog YPbPr hem de DVI veya HDMI'nın sıkıştırılmamış Dijital bağlantısı için HDCP destekli evrensel bir bağlantısı vardır. 24, 50 ve 60 Hz'de 1080p aşamalı sinyalleri görüntüleyebilir.

 • Parlak renkler için Geniş Renk Dizisi LCD ekran

  x.v.Color her türlü ton, gölge ve derinliği alarak gerçekçi renk üretimi sağlar ve sRGB renk alanına göre neredeyse iki kat genişlikte bir renk aralığını mümkün kılar. x.v.Color renk farklılıklarının insan gözünün ayırt edebileceğine çok yakın şekilde oluşturur, hatta Yüksek Çözünürlüklü video materyalinin kalitesini artırır/geliştirir. x.v.Color uyumlu televizyonlar, hemen hemen kayıt ile aynı kalitede görüntü üretecektir.

 • 2250 trilyon renk işleme

  En gelişmiş renk işleme ile canlı ve doğal görüntüler. 17 bit'lik renk yükseltici, toplam 2250 trilyon renk işleme gücü olan 3 renk kanalının (RGB) her birini en iyi hale getirir. Daha canlı renkler üretirken mükemmel netliği korur. Gelişmiş algoritmalar, ten tonlarını ve hafif renk gölgelerini algılar ve bunları, en doğal renkleri verecek şekilde işler.

 • DVB-T ve DVB-Kablo alıcı aracılığıyla MPEG4 HDTV alım*

  Full HD ekran, 1920 x 1080p geniş ekran çözünürlüğüne sahiptir. Bu, mümkün olan en iyi görüntü kalitesi için, HD kaynaklarının en yüksek çözünürlüğüdür. Dahili alıcı üzerinden yüksek çözünürlüklü karasal yayın içeriğini almanıza olanak sağlar. Hem MPEG-2 hem de MPEG-4 formatları için DVB-Karasal ve DVB-Kablo sinyallerini destekler. Herhangi bir ek alıcıya gerek kalmadan olağanüstü ses ve görüntü kalitesine ulaşacaksınız.

 • Full HD bağlantı için Easylink özellikli 4 HDMI giriş

  EasyLink, fonksiyonları bağlı cihazlar ve TV arasında paylaştırmak için HDMI CEC endüstri standardı protokolünü kullanır. Easylink sayesinde, TV'nizdeki ve bağlı cihazlardaki ana fonksiyonları çalıştırmak için sadece bir uzaktan kumanda gerekir. HDMI, üstün görüntü kalitesi için kaynak ile ekran arasında sıkıştırılmamış dijital RGB bağlantısı yapar. HDMI, HDCP kopya koruması kullanır. TV'nin arkasında bulunan 3 ve yanında bulunan 1 HDMI girişi ile, HD set üstü kutusu, Blu-ray disk oynatıcısı ve Oyun Konsolu veya Dijital Video Kamera gibi birden fazla HD kaynağı bağlayabilirsiniz.

Tüm teknik özellikleri gör
 • DVB-T desteği sadece belirli ülkelerde sağlanır
 • DVB-T MPEG4 yalnızca: Fransa, İspanya, Danimarka, Norveç, Finlandiya ve İsveç içindir. DVB-C MPEG4 yalnızca seçilen sağlayıcılar içindir: Danimarka, Norveç, Finlandiya, İsveç. En güncel bilgi televizyonun tip plakasında veya www.philips.com/support adresinde, belirli tip numarası altında bulunabilir.

En son görüntülenen ürünler

İlginizi çekebilecekler: