geniş ekran flat TV

  geniş ekran flat TV

  Görüntü deneyiminizi geliştirin

  Bu TV ile dijital TV, Elektronik Program Kılavuzu ve dijital kalitede içeriğin avantajlarından faydalanabilirsiniz. Aynı zamanda Digital Crystal Clear (Dijital Kristal Netlik) ile mükemmel kalitede görüntü elde edebilirsiniz. Tüm faydaları görün

Videolar

[trigger to render Video Gallery]

Görüntüler

geniş ekran flat TV

42 inç, LCD, entegre dijital 42PFL3512D/12 Benzer ürünler bul

Görüntü deneyiminizi geliştirin

Entegre Dijital Tuner ile

 • HD sinyallerinin yüksek kalitede görüntülenmesi için HD Ready

  HD sinyallerinin yüksek kalitede görüntülenmesi için HD Ready

  Yüksek çözünürlükte TV sinyalinin olağanüstü görüntü kalitesinin keyfini çıkarın ve HDTV setüstü kutusu veya Blue-ray disk gibi HD (Yüksek Çözünürlük) kaynaklarına hazır olun. HD Ready, progresif tarama özelliğinin ötesinde bir görüntü kalitesi sunan korumalı bir etikettir. Yüksek çözünürlüğe sahip TV sinyalinin çözünürlük ve görüntü kalitesiyle ilgili avantajlarını kullanabilen bir HD ekranı sunmak amacıyla EICTA tarafından konmuş katı standartlara uygundur. Hem analog YPbPr hem de DVI veya HDMI'nın sıkıştırılmamış Dijital bağlantısı için HDCP destekli evrensel bir bağlantısı vardır. 50 ve 60 Hz'de 720p ve 1080i sinyalleri görüntüleyebilir.

 • 1366 x 768p çözünürlüklü HD LCD WXGA ekran

  En son LCD teknolojisine sahip bu WXGA ekran, 1366 x 768p piksel değerinde son derece gelişmiş bir geniş ekran HD çözünürlüğüne sahiptir. En iyi parlaklık ve üstün renk kalitesi ile birlikte, progresif tarama özelliği sayesinde tamamen titreşimsiz görüntüler üretir. Bu canlı ve net görüntü, size inanılmaz bir izleme deneyimi yaşatacak.

 • DVB-T alımı için Entegre Dijital Tuner

  Entegre DVB-T tuner, izlemek ya da kaydetmek için Global Dijital TV'lere ulaşabilmenizi sağlar. Böylelikle, ek dijital uydu alıcısına, hatta ek kablolara ihtiyaç duymazsınız.

 • Digital Crystal Clear (Dijital Kristal Netlik), sinema benzeri, canlı görüntüler verir

  Digital Crystal Clear (Dijital Kristal Netlik), görüntü kalitesini dijital olarak optimum kontrast, renk ve keskinlik seviyelerine ayarlayan ve optimize eden bir görüntü yenilikleri paketidir. Bu canlı sinema benzeri görüntüler seyretmek gibi bir şeydir.

 • 3D tarama filtresi, keskin bir görüntü sağlamak için renkleri ayırır.

  3D tarama filtresi, izleme keyfinizi bozan renk karışması, ışık karışması ve kenar bozulmasını ortadan kaldırmak için 3D alanında parlaklık ve renk sinyallerini daha iyi ayırır. 3D dijital tarama filtresi, renk bilgilerini siyah-beyaz bilgilerinden tam olarak ayırmak, yatay ve dikey noktaları, bunun yanı sıra kenar bozulmasını ortadan kaldırmak için televizyon görüntüsündeki alanlar arasında bir karşılaştırma gerçekleştirir. Sonuç, mükemmel netliği olan bir görüntüdür.

 • Gelişmiş ses deneyimi için Incredible Surround™

  Incredible Surround, Philips'in geliştirdiği, ses alanını ciddi bir biçimde büyüterek sesin içinde kaybolmanızı sağlayan bir ses teknolojisidir. Gelişmiş elektronik faz kaydırması özelliğini kullanan Incredible Surround, sol ve sağ kanalın seslerini, iki hoparlör arasındaki sanal mesafeyi artıracak şekilde birleştirir. Daha geniş olan bu ses dağılımı, stereo efektlerini büyük ölçüde geliştirir ve daha doğal ses boyutları oluşturur. Incredible Surround, ek hoparlör kullanmaksızın, daha derin ve geniş bir surround ses elde etmenizi sağlar.

 • Her ortama uygun kompakt ve şık tasarım

  Bu tasarım stili, her yere sığan ince ve kompakt bir görünümü vurgular.

 • Bilgi metinlerine daha hızlı erişim için 500 sayfa teletext

  Teletext, çoğu yayıncının yayınladığı ortak bir sistemdir. 500 sayfalık akıllı metin özelliği, sayfaları değiştirirken bilgilere son derece hızlı erişim sağlar.

 • Tek bir kabloyla tam dijital HD bağlantısı için 2 HDMI girişi

  HDMI, kaynaktan ekrana, sıkıştırılmamış dijital RGB (KYM) bağlantısı kurar. Analog sinyale çevrilme işlemini ortadan kaldırarak kusursuz bir görüntü sağlar. Kalite kaybına uğramamış sinyal sayesinde titreşim azalır ve daha net bir görüntü elde edilir. HDMI, kaynak cihazla arasında en yüksek çıkış çözünürlüğü iletişimi sağlar. HDMI girişi, DVI kaynaklarıyla tam bir geriye dönük uyumluluk taşır, ancak dijital ses içerir. HDMI, HDCP kopya korumasını kullanır. 2 HDMI girişi sayesinde birden çok HD kaynağı, örneğin bir HD setüstü kutusu ve bir Blu-ray oynatıcı bağlayabilirsiniz. TV'niz HD geleceğine tümüyle hazır.

Tüm teknik özellikleri gör

En son görüntülenen ürünler

İlginizi çekebilecekler: