geniş ekran flat TV

  geniş ekran flat TV

  TV görüntüsündeki son nokta

  Görüntü kalitesini çok üst bir seviyeye çıkaran Ambilight ve Pixel Plus 2 teknolojileri ile muhteşem görüntülerin keyfini çıkarın. Benzersiz izleme konforu, en yeni Plazma Ekran teknolojisi ve dekorasyonunuzu zenginleştirecek çarpıcı tasarım. Tüm faydaları görün

Videolar

[trigger to render Video Gallery]

Görüntüler

Matchline geniş ekran flat TV

42 inç, plazma 42PF9966/12 Benzer ürünler bul

TV görüntüsündeki son nokta

Pixel Plus 2 ve Ambilight ile

 • Yüksek Çözünürlüklü plazma WXGA ekranı, 1024x1024i

  Teknolojinin son ürünü olan bu plazma ekran teknolojisi, size 1024 x 1024i piksel değerinde son derece gelişmiş bir geniş ekran HD çözünürlüğü sunar. Optimum parlaklık ve üstün renk kalitesi ile birlikte, aşamalı tarama özelliği sayesinde tamamen titremesiz görüntüler üretir. Bu canlı ve net görüntü, size inanılmaz bir izleme deneyimi yaşatacak.

 • Daha çok detay, derinlik ve netlik için Pixel Plus 2

  Pixel Plus 2, hareketsiz ve hareketli resimlerin çözünürlüğünü arttıran dijital bir resim işleme teknolojisidir. Piksel eklemekten fazlasını gerçekleştirerek pikselleri daha da iyi hale getirir ve her zaman ve tüm kaynaklardan inanılmaz bir keskinlik ve resim derinliği elde edilmesine yol açar. Sadece çözünürlüğü arttırmakla da kalmaz çünkü arttırılmış renk üretiminden de yararlanabilir ve ince renk ayrıntılarını ve daha üstün parlaklık seviyeleri elde edersiniz.

 • Tam renk ortam aydınlatma, izlemeyi daha keyifli bir hale getirir

  Tam renk ortam aydınlatma, keyifli bir izleme ve TV etrafındaki loş ışık sayesinde eşsiz bir ambiyans sunar. Araştırmalar, uyumlu bir ortam aydınlatmasında TV seyredilmesinin, izlemeyi daha keyifli bir hale getirdiğini ortaya koymuştur. Ambilight renkleri, izlemeye yeni bir his katmak için otomatik olarak ekrandaki görüntülere adapte olur. Işık sabit renklere veya beyazın çeşitli tonlarına da geçirilebilir. Bekleme modundayken ışıklar istenilen rengi temel olarak alabilir ve odada eşsiz bir ambiyans yaratır.

 • Yumuşak hareketli görüntüler için Dijital Doğal Hareket

  Philips, hareketli görüntü içeriğinde görünebilen sarsılma efektini ortadan kaldırmak için Digital Natural Motion (Dijital Doğal Hareket) fonksiyonunu keşfetti. Digital Natural Motion (Dijital Doğal Hareket), resimdeki hareketi önceden tahmin eder ve hem yayınlanan hem de kayıtlı olan film malzemelerindeki (DVD gibi) sarsıntı hareketlerini düzeltir. Bunun sonucunda elde edilen düzgün hareket çıkışı ve mükemmel keskinlik görüntüleme deneyimini daha yüksek bir seviyeye taşır.

 • Işık Sensörlü Aktif Kontrol, en uygun görüntüyü sağlar.

  Aktif Kontrol, resim kalitesi ayarlarını otomatik olarak yapmak için gelen analog sinyalleri ölçerek ve analiz ederek resim kalitesini optimize etmenin eşsiz ve akıllıca bir yöntemini sağlar. Işık Sensörlü Aktif Kontrol, resim parlaklığını odadaki ortam aydınlık seviyesine göre ayarlamak için bir sensör kullanır.

 • Sinema benzeri bir ses deneyimi için Virtual Dolby Surround

  Sanal Dolby Surround, surround ses efektlerini güçlendirmeye yönelik bir ses teknolojisidir. Arkaya ek hoparlör yerleştirmeden Dolby Pro Logic etkisi yaratır. Televizyon izlemekten daha çok keyif alırsınız.

 • Teletekste anında erişim için 1200 sayfa Hypertext

  Teletekst, çoğu yayıncının yayınladığı ortak bir sistemdir. 1200 sayfalık akıllı metin özelliği, sayfaları değiştirirken son derece hızlı bir bilgi erişimi sağlar.

 • DVI-I, en iyi görüntü ve rahat bağlantı olanağı sağlar

  Bir DVI-I girişi, sıkıştırılmamış, yüksek bant genişliğinde, dijital bir RGB sinyalini kaynaktan ekrana bağlar. Dijital sinyalin analoğa çevrilmesi işlemini ortadan kaldırarak net, titreşimsiz ve kusursuz bir görüntü sunar. DVI girişi, Dijital Ayar kutuları, DVD oynatıcılar ve HD kaydedicilerden kopya korumalı programların izlenmesine olanak sağlayan HDCP kopya korumasını destekler. DVI-I, (bir dönüştürücü kablo ile) tüm HDMI cihazlarına bağlanabildiği için, gelecekte de her zaman kullanılabilir olacaktır. DVI-I girişi analog PC-VGA sinyallerini de destekler.

Tüm teknik özellikleri gör

En son görüntülenen ürünler

İlginizi çekebilecekler: