Zemin lambası

  Zemin lambası

  Evinizi ışıkla dekore edin

  Yaratıcı formlardan ve iç dekorasyon trendlerinden esinlenilen her bir lamba güzel bir tasarım nesnesidir. Evinizi aydınlatmak ve güzelleştirmek için çok farklı tasarımlar arasından seçim yapabilirsiniz.

Videolar

[trigger to render Video Gallery]

Görüntüler

Evinizi ışıkla dekore edin

 • Tarzınıza uygun birçok uygulama ve görünüm seçeneği

  Tarzınıza uygun birçok uygulama ve görünüm seçeneği

  Evde tasarım yapmaktan ve en yeni tarzları ve temaları denemekten hoşlanıyorsanız, Philips inStyle'ı deneyin. Bu seri, özel malzemeler kullanılarak farklı renklerde üretilen dekoratif askılı lambalar ile duvar, tavan, zemin ve masa lambalarından oluşuyor.

 • %40 enerji tasarrufu

  %40 enerji tasarrufu

  Geleneksel ışık kaynaklarına kıyasla daha az enerji tüketen bu ışıkla hem elektrik faturalarınızı düşürebilir hem de çevre koruması konusunda üzerinize düşeni yapabilirsiniz.

 • Ürün üzerinde dokunmatik ayar anahtarı

  Ürün üzerinde dokunmatik ayar anahtarı

  Kullanımı kolay ayar anahtarına dokunarak ışığı istediğiniz gibi ayarlayabilir, odanızda dilediğiniz ortamı yaratabilirsiniz.

 • Etkileyici, şık biçimler ve özel malzemeler

  Philips inStyle, iç mekan dekorasyon öğelerinin en iyileriyle her eve mükemmel uyum gösterecek çok sayıda tarz sunacak şekilde tasarlanmıştır. Birçok uygulama ve görünüm seçeneği sayesinde perde, mobilya, boya ve aksesuarlarla çok iyi uyum sağlayarak, evinizde istediğiniz görüntüye kavuşmanıza yardımcı olur. Detaylara ve tasarıma verilen önem, iç dekorasyonda kişisel tarzınızı tam istediğiniz şekilde yansıtmanıza yardımcı olur. Sonuçta arkadaşlarınızın, ailenizin ve sizin çok hoşlanacağı davetkar bir ortam yaratılmış olur.

 • Philips lambalar dahildir

  Ürünle birlikte verilen Philips lambalar, armatürünüze en uygun ışık kalitesini ve efektini sağlar.

 • Işıkla gelen güzellik

  Bu lamba hem standart halojen lambalara kıyasla daha az enerji tüketir hem de odanızda güzel bir ambiyans yaratır ve istediğiniz alanları ön plana çıkarır.

 • 2.000 saate kadar kullanım ömrü

  Eco-Classic lambalar 2.000 saate kadar kullanılabilir.

Tüm teknik özellikleri gör

En son görüntülenen ürünler

İlginizi çekebilecekler: