LCD TV

  LCD TV

  Evde sinema keyfi yaşayın

  Pixel Precise HD motor özelliğine sahip bu ultra ince LED TV, her anı çarpıcı detaylarla yakalar. Sadece 2,8 cm'lik ince gövde ve Ambilight'ı bir araya getiren ürün gerçek hayattakinden daha geniş bir deneyim sunar. Tüm faydaları görün

 • Evde sinema keyfi yaşayın

  Play Pause
  You need Flash to see video.
  Click here to download it.

Videolar

[trigger to render Video Gallery]

Görüntüler

LCD TV

102 cm (40 inç), Full HD 1080p, dijital TV 40PFL8664H/12 Benzer ürünler bul

Evde sinema keyfi yaşayın

Ambilight ve LED ile

 • Ambilight Spectra izleme deneyimini zenginleştirir

  Ambilight Spectra ile izleme deneyiminize yeni boyutlar ekleyin. Bu patentli Philips teknolojisi ekranın arkasından duvara bir ışık huzmesi yansıtarak ekranı daha da genişletir. Ambilight TV'nin etrafındaki ışığın rengini ve parlaklığını görüntüye uyacak şekilde otomatik olarak ayarlar ve üstün bir izleme deneyimi sağlar. Ambilight Spectra ile filmler gerçek gibidir!

 • TV'nizde popüler çevrimiçi servisler için Philips Net TV

  Philips Net TV sayesinde çok sayıda çevrimiçi servis deneyimini yaşayın. İstediğiniz zaman, doğrudan TV'nizde filmlerin, fotoğrafların, eğlendirici bilgilerin ve Internet'in keyfini çıkarın. Ethernet bağlantısı ile doğrudan ev ağınıza bağlanın ve uzaktan kumanda ile gezinerek izlemek istediklerinizi seçin. Philips menüsü, TV ekranınıza uyacak popüler Net TV servislerine erişmenizi sağlar. Ayrıca, DLNA onaylı PC ağı ile, uzaktan kumandayı kullanarak bilgisayarınızdaki videoları izleyebilir veya fotoğraflara erişebilirsiniz.

 • Mükemmel hareketli görüntü netliği için 100Hz LCD 3ms performans

  100Hz LCD, ekrandaki hızlı hareketlerde bile net ve canlı görüntüler için üstün bir netlik sağlar. Çift Kare Hızı Eklentisi, 100Hz yenileme hızı ile çalışır. Hareket geçişlerindeki netliği standart LCD'lere göre iki kattan fazla artırarak, 3 milisaniyelik (Algılanan Bulanıklık-Kenar-Genişlik; BEW olarak ölçülür) bir tepki süresi yaratır. Bu eşsiz Philips teknolojisi, LCD ekranların hareketli görüntü netliğini görülmemiş bir düzeye çıkarır.

 • Mükemmel keskinlik ve netlik için LED ile Pixel Precise HD

  Mükemmel keskinlik ve netlik için LED ile Pixel Precise HD

  LED ile Pixel Precise HD, ödüllü Pixel Plus temeli üzerine oturmaktadır. HD Doğal Hareket özelliği ve 4 trilyon renkle görüntü kalitesini bir sonraki seviyeye taşıyarak, tüm filmlerinizin akıcı ve keskin görünmesini sağlar. 3 ms tepki süresi ile, kategorisindeki en hızlı 100 Hz LCD TV'yi satın almış olursunuz. LED teknolojisi ile, tüm filmlerde ve spor programlarında yüksek parlaklığa sahip nefes kesen görüntülerin ve üstün hareket keskinliğinin keyfini çıkarmanıza olanak verir.

 • Oturma odanıza mükemmel uyum sağlayan şık, ince TV

  Oturma odanıza mükemmel uyum sağlayan şık, ince TV

  Bu 40 inç TV'nin gelişmiş ekran teknolojisi, ultra ince olmasını sağlar. Sadece 2,8 cm'lik gövde ile kompakt alanlara sığarak, aynı kullanma alanında daha fazla görüntüleme deneyimi sunar. 3,9 cm'lik ultra ince profil, her türlü iç mekana uyan minimalist bir görünüm sergiler. Duvara monte veya zarif ayak üzerinde. Nefes kesen tasarımda gelişmiş teknoloji.

 • Full HD filmlerde üstün yumuşak hareket için HD Doğal Hareket

  Full HD filmlerde üstün yumuşak hareket için HD Doğal Hareket

  Philips, HD Doğal Hareket'i film tabanlı görüntü içeriklerinde görülebilen bozulmaları ortadan kaldırmak üzere geliştirdi. Ödüllü algoritma, görüntüdeki hareketi değerlendirir ve hem yayındaki hem de kayıtlı filmdeki (Blu-ray Disk ve DVD gibi) titremeyi düzeltir. Bunun sonucunda elde edilen düzgün hareket geçişleri ve mükemmel keskinlik seyir deneyimini daha da güzelleştirir.

 • Standart Flat TV'lere kıyasla %40 daha yüksek enerji verimliliği

  Standart Flat TV'lere kıyasla %40 daha yüksek enerji verimliliği

  Standart Flat TV'lere kıyasla %40 daha yüksek enerji verimliliği. En yeni LED arka aydınlatma teknolojisini kullanan LED arka aydınlatmalı TV'ler, plazmalara ve standart LCD TV'lere kıyasla daha uzun ömür ve çok daha düşük enerji tüketimi ile daha sürdürülebilir seçeneklerdir. CCFL arka aydınlatmaların aksine LED'lerin üretiminde cıva kullanılmaz. Ayrıca, Philips TV tasarımları nesilden nesle gelişerek, malzeme verimliliğinde artışa ve güvenlik ve mutluluktan ödün vermeden enerji kullanımında azalmaya yol açmıştır. Bugün sizin için, yarın çocuklarınız için iyi haber.

 • Full HD TV ile 1920x1080p çözünürlük

  Full HD ekran, 1920 x 1080p geniş ekran çözünürlüğüne sahiptir. Bu, mümkün olan en iyi görüntü kalitesi için, HD kaynaklarının en yüksek çözünürlüğüdür. En yeni Blu-ray ve gelişmiş HD oyun konsolları da dahil tüm kaynaklardan, 1080p sinyalleri desteklediği için gelecekteki gelişmelere tamamen uyumludur. Bu kadar yüksek sinyal kalitesi ve çözünürlüğünü desteklemek için sinyal işleme mükemmel şekilde yükseltilmiştir. Harika parlaklık ve renklerle birlikte, aşamalı tarama özelliği sayesinde tamamen titremesiz görüntüler üretir.

 • Bilgisayarınızdan video izlemek için DLNA PC ağ bağlantısı

  DLNA PC ağ bağlantısı, bilgisayarınızdan video izlemenize, fotoğraf görüntülemenize ve müzik dinlemenize olanak verir

Tüm teknik özellikleri gör
 • DVB-T MPEG4 yalnızca: Fransa, İspanya, Danimarka, Norveç, Finlandiya ve İsveç içindir. DVB-C MPEG4 yalnızca seçilen sağlayıcılar içindir: Danimarka, Norveç, Finlandiya, İsveç. En güncel bilgi televizyonun tip plakasında veya www.philips.com/support adresinde, belirli tip numarası altında bulunabilir.
 • Net TV servis sunumu, ülkeye bağlıdır ve kullanım koşullarına tabidir.
 • İsteğe bağlı Philips DVB-S modülü gerekir (parça no. PFS0001, sadece Almanya, Avusturya ve İsviçre'de kullanılmaktadır)

En son görüntülenen ürünler

İlginizi çekebilecekler: