Eşleşmemiş

Profesyonel LED TV

  Profesyonel LED TV

  Philips OXIGEN ve sistem uyumluluğu ile

  Enerji tasarruflu bu Otel LED TV ile uzaktan kurulumun ve yönetimin en düşük sahip olma maliyeti sağladığından emin bir şekilde son teknoloji ürünü bağlantının tüm avantajlarından yararlanın. Tüm faydaları görün

Videolar

[trigger to render Video Gallery]

Görüntüler

Profesyonel LED TV

40" MediaSuite, LED, DVB-T2/T/C MPEG 2/4 40HFL5008D/12 Benzer ürünler bul

Philips OXIGEN ve sistem uyumluluğu ile

bağlanın ve kontrol edin

 • Göz alıcı kontrastla muhteşem LED görüntüler

  Göz alıcı kontrastla muhteşem LED görüntüler

  Bu Full HD LED TV'deki gelişmiş LED aydınlatma teknolojisi çarpıcı, minimalist bir tasarımla olağanüstü görüntü kalitesini ve sınıfındaki en düşük enerji tüketimini bir arada sunuyor. Üstelik bu LED aydınlatma teknolojisinde hiçbir tehlikeli madde kullanılmıyor. Dolayısıyla LED arka aydınlatma ile hem enerjiden tasarruf ediyor hem de yüksek parlaklığın, muhteşem kontrastın, net görüntülerin ve canlı renklerin tadını çıkarıyorsunuz.

 • Sürekli gelir sağlamak için MyChoice uyumludur

  MyChoice, konuklarınıza özel TV kanalları sunmanın basit ve düşük maliyetli bir yoludur. Aynı zamanda, başlangıçtaki TV yatırımınızı amorti eden ek gelir kaynağı da yaratmaktadır.

 • Entegre Bağlantı Paneli

  Entegre Bağlantı Paneli sayesinde konuklarınız kişisel cihazlarınızı harici Bağlantı Paneli olmadan TV'nize bağlayabilir.

 • Minimum çabayla uygulama eklemek, sıralamak ve silmek için Uygulama Kontrolü

  Uygulama Kontrolü konuklarınıza hayallerindeki TV uygulamalarını sunar. Dilediğiniz şekilde uygulama ekleyebilir, silebilir ve sıralayabilirsiniz. Üstelik bu ayarları başka bir TV'ye herhangi bir kurulum yapmadan kopyalayabilirsiniz! Hatta sistem çalışırken çeşitli profiller oluşturabilir ve profilleri değiştirebilirsiniz. Süit odalarınıza yüksek bant genişlikli video uygulamaları, diğer odalarınıza düşük bant genişlikli uygulamalar mı vermek istiyorsunuz? Sorun değil. Uygulama Kontrolü hem sizin hem de konuklarınızın sorunsuz bir deneyim yaşamasını sağlar.

 • En iyi özelleştirilmiş etkileşim için entegre IPTV sistemi

  Masraflar ve karmaşadan kurtulun. Yeni Smart TV'lerimizle otel sisteminizi doğrudan TV'de kurabilirsiniz. TV'ye harici bir kutu bağlamadan etkileşimli kanallar, isteğe bağlı videolar, etkileşimli otel menüleri, bilgiler ve çevrimiçi sipariş verme sistemleri sunabilirsiniz. Koaksiyel TV kabloları üzerinden içerik sunmanın yanı sıra, TV kanallarını ya da istek üzerine videoları doğrudan TV'ye iletmek için internet ağınızı da kullanabilirsiniz. Ortak ağımız istediğiniz özelleştirilmiş portala sahip olmanızı sağlar.

 • Smart TV'yi kablosuz kullanmak için dahili Wi-Fi

  Philips Smart TV'nizin dahili Wi-Fi özelliğiyle zengin bir içerik dünyasına kablosuz erişebilirsiniz.

 • Optimum konuk konforu için ekran saat göstergesi

  Yeni ekran saat göstergemiz sayesinde konuklar saatin kaç olduğunu kolayca görebilir. Tek bir düğmeye basıldığında TV ekranında görüntülenen saat gelişmiş görünürlüğü ve daha düşük güç tüketimini bir araya getirir.

 • En yeni bağlantı seçenekleri ve en uygun toplam maliyet için Philips OXIGEN

  Philips OXIGEN, Otel TV'si için ihtiyacınız olan her şeyi size sunan kapsamlı bir çözümdür. Yenilikçi özellikleri hem konuklara ve profesyonellere en son bağlantı imkanlarını sağlayacak hem de en düşük sahip olma maliyetini sunacak biçimde tasarlanmıştır. OXIGEN bağlantı seçenekleri bulut tabanlı çevrimiçi uygulamalar sunar ve mobil cihazların uzaktan yönetim aracılığıyla TV ile iletişim kurmasını sağlar; ek gelir fırsatları ise ürün yaşam döngüsü boyunca ciroyu optimize eder.

 • Secure SimplyShare ile TV'nize film ve müzik akışı gerçekleştirin

  Secure Simplyshare, müşterilerinizin büyük ekran TV'de içerik keyfini kablosuz ve sorunsuzca yaşamalarını sağlar. Açık sistem yaklaşımımız sayesinde hem iOS hem de Android kullanıcılarına hizmet veriyor ve uyumluluğumuzu sürekli olarak artırıyoruz. Güvenli paylaşımımız bu DLNA tabanlı sistemi korur, böylece ziyaretçileriniz başkaları tarafından rahatsız edilmez. SimplyShare ile resimler, filmler ve müzikler TV'de paylaşılabilir ve kullanılabilir!

 • Özel otel hizmetleri sunan Smart TV uygulamaları

  Philips Smart TV uygulamaları YouTube, sosyal ağ uygulamaları ve sayıları günden güne artan daha birçok uygulama seçeneğine sahiptir. Otel kullanımına yönelik tasarlanan özel sürüm, ziyaretçi bilgilerinin kullanım sonrasında silinmesi ve işinize zarar verebilecek yasadışı içeriğin engellenmesi gibi ekstra avantajlara sahiptir. Ziyaretçilerinizin uygulama kullanmalarını ve kendi ülkelerindeki diziler dahil kaçırdıkları tüm dizileri izlemelerini sağlayan Smart TV uygulamaları, eğlence sektörünün lideridir.

 • Markalı, interaktif otel bilgi sayfaları için SmartInfo

  SmartInfo, ziyaretçilerinize SmartUI üzerinden otel ve şehir bilgileri sunmanızı sağlar. TV intranete ya da internete bağlı olmasa bile ziyaretçileriniz bu etkileşimli otel web sayfasına erişebilir. Bilgileri düzenli olarak değiştirebilir ve ziyaretçilerinizi otelinizdeki en son gelişmelerden haberdar edebilirsiniz.

 • Uzaktan kolay kurulum ve bakım için SmartInstall

  SmartInstall TV'lerinizin kurulumunu ve bakımını kolaylaştırır. Kullanımı kolay web aracı sayesinde odalara gitmeden TV'lerinizi uzaktan yapılandırabilir ve kurabilirsiniz! Bu işlem zaman kazandırır ve ziyaretçileriniz rahatsız edilmez. İster otel bilgi sayfalarını güncelleyin, ister yeni kanallar kurun; SmartInstall tüm ihtiyaçlarınızı halleder.

 • İnteraktif sistemler için Serial Xpress Protokolü

  TV, Serial Xpress Protokolü (SXP) üzerinden, tüm önde gelen etkileşimli sistem sağlayıcılarının harici dekoderlerine ve set üstü kutularına bağlanabilir.

Tüm teknik özellikleri gör

Eco passport – Çevreci ürünlerimizin özelliklerine genel bakış

Philips bryr sig mycket om miljön och samhället, och vi engagerar oss i miljömässig produktdesign.

 • 365 gün boyunca günde 4 saat çalışan bir televizyonun güç tüketimine dayanan, yıl başına kWh enerji tüketimi. Gerçek enerji tüketimi televizyonun nasıl kullanıldığına göre değişir.
 • Bu televizyon sadece teknoloji alternatiflerinin olmadığı belirli parçalar ve bileşenlerde, RoHS Yönergesi maddeleri altında mevcut muafiyet ile uyumluluk gösteren oranda kurşun içerir.
 • Tipik çalışma modu güç tüketimi IEC62087 Ed 2'ye uygun ölçüm.
Philips ailesine siz de katılın

En son görüntülenen ürünler

İlginizi çekebilecekler: