Sarkıt

  Sarkıt

  rahatlatıcı bir ev ortamı sunan ışık

  Hava kadar hafif. Son tasarımımız olan Ayr, ortamı aydınlatmak ve o mükemmel ortamı oluşturmak için şık kıvrımlara ve zarif bir tasarıma sahiptir. Tüm faydaları görün

Videolar

[trigger to render Video Gallery]

Görüntüler

rahatlatıcı bir ev ortamı sunan ışık

 • Kısılabilir

  Kısılabilir

  Kısma anahtarlı ayarlanabilir ışık yoğunluğu. Bu özelliğiyle Philips SmartSpot aydınlatma armatürleri, bir özelliği vurgulamak, örneğin koridorlarda fonksiyonel ışıklandırma sağlamak ya da samimi bir akşam yemeğinden aileniz ve arkadaşlarınızla oturma odasında geçireceğiniz güzel bir akşama kadar her türlü durum için ortam yaratmak için idealdir.

 • Olağanüstü uzun ömür

  Olağanüstü uzun ömür

  Olağanüstü uzun ömür ve güvenilir performans. Philips SmartSpot aydınlatma armatürleri, 20.000 saate kadar kullanım ömrüne ve en iyi ışık çıkışına sahip olan yüksek güçlü LED lambaları temel alır.

 • %80'e varan enerji tasarrufu sağlar

  %80'e varan enerji tasarrufu sağlar

  Her Philips SmartSpot aydınlatma armatürü enerji tasarrufu yaparak hem elektrik faturanızı azaltır hem de çevreye katkıda bulunmanızı sağlar.

 • Soğuk beyaz ışık etkisi

  Soğuk beyaz ışık etkisi

  En son LED yeniliği sayesinde evinizi soğuk beyaz ışıkla aydınlatın. Philips size 4000 Kelvin renk sıcaklığına ulaşan, soğuk beyaz ışık veren en yeni nesil yüksek güçlü LED'leri sunar. Bu yenilik armatürlerimizi bir üst düzeye taşıyarak şıklık ve atmosferi ışık ve enerji verimliliğiyle bütünleştirmenize olanak sağlar.

 • Sarı ışık etkisi

  Sarı ışık etkisi

  LED yeniliği sayesinde evinizi sarı ışıkla aydınlatın. Philips, 2700 Kelvin renk sıcaklığına ulaşan, sarı ışık veren en yeni nesil yüksek güçlü LED'leri sunar. Bu yenilik Philips aydınlatma armatürlerini bir üst düzeye taşıyarak şıklık ve atmosferi ışık ve enerji verimliliğiyle bütünleştirmenize olanak sağlar.

Tüm teknik özellikleri gör

Eco passport – Çevreci ürünlerimizin özelliklerine genel bakış

Philips bryr sig mycket om miljön och samhället, och vi engagerar oss i miljömässig produktdesign.

En son görüntülenen ürünler

İlginizi çekebilecekler: