Sarkıt

  Sarkıt

  Evinizi ışıkla dekore edin

  Yaratıcı formlardan ve iç dekorasyon trendlerinden esinlenilen her bir lamba güzel bir tasarım nesnesidir. Evinizi aydınlatmak ve güzelleştirmek için çok farklı tasarımlar arasından seçim yapabilirsiniz.

Videolar

[trigger to render Video Gallery]

Görüntüler

Evinizi ışıkla dekore edin

 • Tarzınıza uygun birçok uygulama ve görünüm seçeneği

  Tarzınıza uygun birçok uygulama ve görünüm seçeneği

  Evde tasarım yapmaktan ve en yeni tarzları ve temaları denemekten hoşlanıyorsanız, Philips inStyle'ı deneyin. Bu seri, özel malzemeler kullanılarak farklı renklerde üretilen dekoratif askılı lambalar ile duvar, tavan, zemin ve masa lambalarından oluşuyor.

 • Sarı ışık etkisi

  Sarı ışık etkisi

  En yeni enerji tasarruflu lamba teknolojisini kullanarak odanıza bol miktarda sarı ışık yayar.

 • Dağınık sıcak beyaz ışık

  Dağınık sıcak beyaz ışık

  Bu lamba yeni enerji tasarruflu lamba teknolojisini kullanarak bol miktarda doğal sarı ışık yayar. Dağınık ışık, odanızı sarı ışıkla aydınlatırken işlevsellikle çevre dostu yaklaşımı bir araya getirir. Dağınık ışık genel aydınlatma için mükemmeldir.

 • Olağanüstü uzun ömür

  Olağanüstü uzun ömür

  10,000 saate kadar uzun lamba kullanım ömrü.

 • %80 enerji tasarrufu

  %80 enerji tasarrufu

  Geleneksel ışık kaynaklarına kıyasla daha az enerji tüketen bu lamba ile hem elektrik faturalarınızı düşürebilir hem de çevre koruması konusunda üzerinize düşeni yapabilirsiniz.

 • Ayarlanabilir yükseklik

  Ayarlanabilir yükseklik

  Bu lamba, montaj sırasında maksimum esneklik sunulması amacıyla uzun kablolara sahiptir. İhtiyacınıza en uygun yüksekliği seçin.

 • Etkileyici, şık biçimler ve özel malzemeler

  Philips inStyle, iç mekan dekorasyon öğelerinin en iyileriyle her eve mükemmel uyum gösterecek çok sayıda tarz sunacak şekilde tasarlanmıştır. Birçok uygulama ve görünüm seçeneği sayesinde perde, mobilya, boya ve aksesuarlarla çok iyi uyum sağlayarak, evinizde istediğiniz görüntüye kavuşmanıza yardımcı olur. Detaylara ve tasarıma verilen önem, iç dekorasyonda kişisel tarzınızı tam istediğiniz şekilde yansıtmanıza yardımcı olur. Sonuçta arkadaşlarınızın, ailenizin ve sizin çok hoşlanacağı davetkar bir ortam yaratılmış olur.

 • Philips lambalar dahildir

  Ürünle birlikte verilen Philips lambalar, armatürünüze en uygun ışık kalitesini ve efektini sağlar.

Tüm teknik özellikleri gör

En son görüntülenen ürünler

İlginizi çekebilecekler: