LCD TV

  LCD TV

  Hareketin parçası olun.

  Etkileyici Pixel Precise HD ve mükemmel görünmez ses özellikleri ile oturma odanızda sinema keyfi yaşayın. Süper ince tasarıma sahip bu Full HD 1080p ekran, her zaman hareketin bir parçası olmanızı sağlar. Tüm faydaları görün

Videolar

[trigger to render Video Gallery]

Görüntüler

Hareketin parçası olun.

İnce tasarım ve görünmez ses ile

 • En keskin ve net görüntüler için Pixel Precise HD

  Pixel Precise HD, ödüllü Pixel Plus temeli üzerine oturmaktadır. HD Doğal Hareket özelliği ve 4 trilyon renkle görüntü kalitesini bir sonraki seviyeye taşıyarak, tüm filmlerinizin akıcı ve keskin görünmesini sağlar. Pixel Precise 100Hz LCD sayesinde, tüm filmleriniz ve spor programlarınız için mükemmel hareket netliği sağlayan 3 ms tepki süresi ile kategorideki en hızlı LCD TV'yi satın almış olursunuz.

 • Çok yumuşak Full HD filmler için Mükemmel Doğal Hareket

  Heyecanın keyfini titreşim olmadan çıkarın. Mükemmel Doğal Hareket, görüntüdeki hareketi değerlendirir ve araya görüntü koyarak hem yayındaki hem de kayıtlı filmdeki (Blu-ray ve DVD'deki 1080p filmler ve 24p True Cinema dahil) titreme hareketlerini düzeltir. Sonuçta, mükemmel netlikte ve daha az parazit içeren görüntüler elde edilir. Sinema kalitesini aşan performansın keyfini çıkarın!

 • Mükemmel hareket netliği için 100Hz LCD 3ms performans

  100Hz LCD, ekrandaki hızlı hareketlerde bile net ve canlı görüntüler için üstün bir netlik sağlar. Çift Kare Hızı Eklemesi, 100Hz yenileme hızı ile çalışır. Hareket geçişlerindeki netliği, standart LCD'lere göre iki kattan fazla artırarak, 3 milisaniyelik (Algılanan Bulanıklık-Kenar-Genişlik; BEW olarak ölçülür) bir tepki süresi yaratır. Bu eşsiz Philips teknolojisi, LCD ekranların hareket netliğini görülmemiş bir düzeye çıkarır.

 • 1920 x 1080p çözünürlüklü Full HD LCD ekran

  1920 x 1080p çözünürlüklü Full HD LCD ekran

  Full HD ekran, 1920 x 1080p geniş ekran çözünürlüğüne sahiptir. Bu, mümkün olan en iyi görüntü kalitesi için, HD kaynaklarının en yüksek çözünürlüğüdür. En yeni Blu-ray ve gelişmiş HD oyun konsolları da dahil tüm kaynaklardan, 1080p sinyalleri desteklediği için gelecekteki gelişmelere tamamen uyumludur. Bu kadar yüksek sinyal kalitesi ve çözünürlüğünü desteklemek için sinyal işleme mükemmel şekilde yükseltilmiştir. Harika parlaklık ve renklerle birlikte, aşamalı tarama özelliği sayesinde tamamen titreşimsiz görüntüler üretir.

 • Muhteşem multimedya oynatımı için USB

  Muhteşem multimedya oynatımı için USB

  USB konektör birçok USB-Stick'teki (USB bellek sınıfı cihaz) jpeg resimlere, mp3 müziklere ve video dosyalarına erişmenizi sağlar. USB'yi TV'nin yanındaki yuvaya takın ve kullanımı kolay ekran üzeri içerik tarayıcısıyla multimedya içeriğine erişin. Videolarınızı, fotoğraflarınızı ve müziğinizi görüntüleyebilir ve paylaşabilirsiniz.

 • Net ses çıkışı için 2x12W ve BBE

  BBE yüksek çözünürlüklü ses, zengin ve net seslerle gerçek doğal müzik ve anlaşılır konuşma deneyimini yaşamanızı sağlayan temel ses geliştirme teknolojisidir (BBE Sound lisanslıdır).

 • Full HD bağlantı için Easylink özellikli 4 HDMI giriş

  EasyLink, fonksiyonları bağlı cihazlar ve TV arasında paylaştırmak için HDMI CEC endüstri standardı protokolünü kullanır. Easylink ile, TV'nizdeki ve bağlı cihazlardaki ana fonksiyonları çalıştırmak için sadece uzaktan kumanda gerekir. HDMI, üstün görüntü kalitesi için kaynak ile ekran arasında sıkıştırılmamış dijital RGB bağlantısı yapar. HDMI, HDCP kopya koruması kullanır. TV'nin arkasında bulunan 3 ve yanında bulunan 1 HDMI girişi ile, HD setüstü kutusu, Blu-ray oynatıcı ve Oyun Konsolu veya Dijital Video Kamera gibi birden fazla HD kaynağı bağlayabilirsiniz.

 • Kolay kurulum ve bağlantı yardımı

  Tek yapmanız gereken ana ekrandaki düğmeye basmak ve kolay ve anlaşılır menünün keyfini çıkarmak. Menü, uydu alıcısı, TV veya DVD oynatıcı gibi cihazları bağlamada yol gösterir. Artık savaşmanız gerekmez! Birkaç adım sonra arkanıza yaslanıp iyi bir filmin keyfini çıkarabilirsiniz. Ayrıca, hangi cihazı kullanırsanız kullanın en iyi ses ve görüntü kalitesine sahip olmanız garanti. Ana menüde haberiniz bile olmayan başka birçok ilginç aktivite görebilirsiniz!

 • CI+* ile DVB-T ve DVB-C aracılığıyla MPEG4 HDTV alım*

  HDTV, ek set üstü kutusu olmadan, mümkün olan en yüksek kalitede görüntü ve sesle TV izlemenizi sağlar. MPEG-2 ve MPEG-4 formatları için DVB Karasal ve DVB Kablo sinyallerini destekleyen dahili tuner sayesinde, mükemmel kalitede yüksek çözünürlüklü TV programları alırsınız. Ayrıca, Common Interface Plus (CI+) ile doğrudan TV'nizde özel yüksek çözünürlüklü içerikten yararlanırsınız.

Tüm teknik özellikleri gör
 • DVB-T desteği sadece belirli ülkelerde sağlanır
 • DVB-C sadece belirli ülkelerde ve belirli operatörler için sağlanır. En güncel bilgiler TV'nin tip plakasında bulunabilir.

En son görüntülenen ürünler

İlginizi çekebilecekler: