Tavan lambası

  Tavan lambası

  Evinizi ışıkla dekore edin

  Banyonuzun tavanı için gerçek bir keyif kaynağı olan bu krom tavan lambası genel banyo aydınlatması için idealdir. Parlak, enerji tasarruflu ışıkla tüm banyo aktivitelerinizi daha kolay ve rahat bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Tüm faydaları görün

Videolar

[trigger to render Video Gallery]

Görüntüler

Evinizi ışıkla dekore edin

 • IP44, banyonuza mükemmel uyum sağlar

  IP44, banyonuza mükemmel uyum sağlar

  Bu Philips banyo lambası nemli ortamlar için özel olarak tasarlanmıştır. Lambanın su geçirmezliği katı testlere tabi tutulmuştur.IP seviyesi iki rakamla gösterilir: İlk rakam toza, ikinci rakam suya karşı koruma seviyesini gösterir. Bu banyo lambası IP44 seviyesinde tasarlanmıştır: Su sıçramalarına dayanıklı olan bu ürün, genel banyo kullanımı için ideal tercihtir.

 • Son derece uzun ömürlü lambalar

  Son derece uzun ömürlü lambalar

  Ürün serisi, genel banyo aydınlatması için bir dizi enerji tasarruflu, kompakt floresan lamba sunmaktadır. Bir InStyle banyo lambasını kullanmaya başladığınızda, değiştirme veya tamir için endişelenmenize gerek kalmaz ve enerji ve para tasarrufu sağlarsınız.

 • Enerji tasarrufu

  Enerji tasarrufu

  Geleneksel ışık kaynaklarına kıyasla daha az enerji tüketen bu Philips lambayla hem elektrik faturalarınızı düşürebilir hem de çevre koruması konusunda üzerinize düşeni yapabilirsiniz.

 • Banyoda iyi görmek önemlidir

  Aynada iyi sonuçlar elde etmek için iyi görmek önemlidir; bu nedenle her lamba, kişisel bakımınızı rahatça yapabilmeniz için yüksek kaliteli bir ışık kaynağı sağlamaktadır. Banyo lambası serisinde, rahatsız etmeden yoğun bir aydınlatma sağlayan üstün kaliteli ışık için en yeni enerji tasarruf teknolojisi kullanılmaktadır.

 • Birden fazla uygulamaya sahip seri

  Geniş bir duvar ve tavan lambası yelpazesi bulunmaktadır. Koleksiyonda, tüm banyonuzu konforlu ve hoş bir biçimde aydınlatan geniş tavan lambaları yer almaktadır. Ayrıca, ayna önünde yapılan, tıraş, makyaj ve lens takma gibi hassasiyet gerektiren işlerde gölgesiz, net ve parlak bir ışık sağlayan duvar lambaları da mevcuttur.

 • Banyonuzu ışıkla dekore edin

  InStyle banyo lambaları, şık ve dayanıklı yapılarıyla her türlü banyo dekoruna zenginlik katar. Fırçalanmış çelik, alüminyum ve cam gibi zor aşınan malzemeler, pürüzsüz, yuvarlak kenarlar ve çıkıntısız işlenmiş yüzeyler gibi en küçük detaylara gösterilen büyük dikkatle tamamlanmıştır. Modern tasarımlar ve zarif, dekoratif dokunuşlarla tasarlanan bu ürün serisi, temiz ve sade bir tarzın örneklerini sunmaktadır.

Tüm teknik özellikleri gör

Eco passport – Çevreci ürünlerimizin özelliklerine genel bakış

Philips bryr sig mycket om miljön och samhället, och vi engagerar oss i miljömässig produktdesign.

En son görüntülenen ürünler

İlginizi çekebilecekler: