TV

  TV

  Görüntü deneyiminizi geliştirin

  Bu TV, Real Flat ekran tüpünü görüntülerin gerçek gibi görünmesini sağlayan ve gözlerinizi dinlendiren 100 Hz tarama teknolojisi ile birleştirir. Virtual Dolby Surround Ses, cihaza artı bir değer katmaktadır. Tüm faydaları görün

Videolar

[trigger to render Video Gallery]

Görüntüler

Görüntü deneyiminizi geliştirin

 • Gerçek Düz (Real Flat) görüntü tüpü çok gerçekçi görüntüler sağlar.

  Daha düz bir tüp daha geniş izleme açısı sağlarken, yansımaları da en aza indirerek, mümkün olan en iyi görüntüyü sağlar.

 • 100Hz Dijital Tarama, daha titreşimsiz, daha rahat izlenecek görüntüler sağlar

  Geleneksel bir TV, bir resmi saniyede 50 kez tarama yaparak görüntüler (50Hz). Bu frekans, insan gözü tarafından titremeli bir resim şeklinde algılanabilir. 100Hz setler saniyede 100 kez tarama yaparak resim görüntülemesi gerçekleştirdiklerinden dolayı alan titremesini ortadan kaldırırlar. Philips'in dijital tarama yöntemi, çizgi titreşimi hızını iki katına çıkararak algılanamaz hale getirir. Sonuçta gözleri dinlendiren daha dengeli bir görüntü elde edilmiş olur.

 • Tarama Hızı Modülasyonu (Scavem) netliği ve kontrastı artırır

  Tarama hızı modülasyonu (Scan velocity modulation), daha geliştirilmiş bir keskinlik ve kontrast sahibi, daha ince bir şekilde işlenmiş bir resim elde etmek için elektron ışınının hızını değiştirir.

 • Sinema benzeri bir ses deneyimi için Virtual Dolby Surround

  Sanal Dolby Surround, surround ses efektlerini güçlendirmeye yönelik bir ses teknolojisidir. Arkaya ek hoparlör yerleştirmeden Dolby Pro Logic etkisi yaratır. Televizyon izlemekten daha çok keyif alırsınız.

 • Görüntüleme yönteminizi özelleştirmek için Akıllı Görüntü ve Akıllı Ses

  Akıllı Görüntü ve Akıllı Ses için Philips önayar modları, uzaktan kumanda üzerindeki tek bir tuş yoluyla doğrudan erişim sağlar. Çeşitli görüntü ve ses modları için optimum görüntü ve ses ayarları seçebilirsiniz.

 • Metin bilgilerine daha hızlı erişim için 100 sayfa teletekst

  Teletekst, çoğu yayıncının yayınladığı ortak bir sistemdir. 100 sayfalık akıllı metin özelliği, sayfaları değiştirirken son derece hızlı bir bilgi erişimi sağlar.

Tüm teknik özellikleri gör

En son görüntülenen ürünler

İlginizi çekebilecekler: